Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkcell Süper Lig, 08-09 Sezonu

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

sene başında da ilk 3 ü hayal falan görmüyordum. gayet ilk dakikadan beri şampiyonuz dedim.

hala da diyorum. isterseniz kendinizi kesin beşiktaşa 5 puandan fazla yaklaşamazsınız.

bir de galatasarayla fenerbahçe arasında kutsal ittifak kurulmak üzere sanırım köprüler atılmış. adnan polat yalakalık yapıyor ya da aziz yıldırıma bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de bu çıktı başımıza sene başında geçen cart curt. geçen cuma camideki beşiktaş taraftalarını gördüm eee uuu hiç inanmıyolardı ııı

ya bi yürüyün gidin lol. kendi kendinize birşeyler sıkıyorsunuz sonra kendiniz de inanıyorsunuz işin kötüsü
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş taraftarı her sezon olduğu gibi bu sezonda takımına güvenerek sezona başladı beşiktaş taraftarı kadarda takımına güvenen bi ikinci taraftarda dünya üzerinde yok. öyle futbolcusuna küfür edip 2 . maçta son dk gol attı diye yalakalık yapan bi taraftarımızda yok .
100 . yılımızdan sonra üzerimize oynanan oyunlar masa başında kazanılan şampiyonluklar çok gördük bu senede aynı oyun sergilencektiki beşiktaş taraftarı bu oyuna dur dedi . bunu aklı başında her insan anlar .
ligin ilk yarında elle kolla atılan goller , çizgiyi geçmeden gol sayılan toplar . haksız kartlar vs vs . ilk yarı sonunda beşiktaş bu ligi 6 sırada bitirdi
2 yarıda beşiktaş taraftarının yayıncı kuruluşu protesto amacıyla düzenlediği

bu kampanya sayesinde ne olduysa tüm dengeler alt üst oldu .
daha önce hatırlarmısnız bilmiyorum ama fenerbahce taraftarı zirve yarışından koptuğu dönemlerde sık sık yayıncı kuruluşu tehdit ederek şampiyonluğa ortak olmuş yada şampiyon olmuştu.

fb ve gs taraftarıları hala şerefli şampiyonlular kazandığına inanıyorsa inanmaya devam etsin ama unutmasın

BU TAKIM BU SENE SEVE SEVE ŞAMPİYON !!!!

Sosyal ağlarda paylaş

cado said:
ahahahaha eminim öyledir.senin yoktur belki ama çok gördüm bu forumda ve çevremde sene başında nasıl olsa ilk 2 ye giremeyiz diyen.
öyle zaten tartışacak birşey yok ki. beşiktaş taraftarı diyorsun genelleme yapıyosun senin tanıdğın 2-3 tane tatlı su beşiktaşlısı değiştirmez genellemeyi. çoğunluğa bakmak istiyorsan en basiti gir beşiktaş forumlarına sene başındaki başlıklara bak. niye inanmasın bi taraftar sene başında ya?

daha da komiği demin ilk 3e gireceğine inanmıyorlardı demiştin şimdi ilk 2ye giremeyiz diyen arkadaşlarım var diyosun. bu posta da cevabında ama benim arkadaşlarım şampiyon olamayız diyordu!! dersin

tamam laf sokulur vs bir lafım yok da bari mantıklı sokun yahu. şu sene başında kimse ilk 3e gireceğine inanmıyordu vs lafıyla arkasokaktan daha kalitesiz bir laf sokma çabasına girdin yani tebrik ederim
Sosyal ağlarda paylaş

İyide yani çok mantıksız bi argüman seninki. Tam tersine onun arkadaşları makul düşünen insanlar tatlısu beşiktaşlısı değil. Atıyorum takımım kötü durumdayken ben derim şampiyon falan olamayız bu kadroyla diye. Sana Mumu'ya sorsan 0 transfer paf takımla başlasa Beşiktaş lige sezon başında şampiyonuz dersin. O yüzden fikri değişen duruma göre yorum yapan insanlara dikkat etmek lazım =)
Ha makul düşünen derken şampiyon olamayız dedi diye değil ortaya kendine ait bi fikir attı diye.10 puan farkla şampiyonuz deseydi de aynı şey geçerliydi benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

haha biliyordum o 2 ye takıcağına ha ilk 3 ha ilk 2 ne fark ediyor ki? genellememi etrafımdaki arkadaşlarımdan yapmam felan oldukça doğal sonuçta hergün bjk forumlarını dolaşmıyorum.ordada laf sokma amacındada değildim sen yanlış anlamışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
İyide yani çok mantıksız bi argüman seninki. Tam tersine onun arkadaşları makul düşünen insanlar tatlısu beşiktaşlısı değil. Atıyorum takımım kötü durumdayken ben derim şampiyon falan olamayız bu kadroyla diye. Sana Mumu'ya sorsan 0 transfer paf takımla başlasa Beşiktaş lige sezon başında şampiyonuz dersin. O yüzden fikri değişen duruma göre yorum yapan insanlara dikkat etmek lazım =)
Ha makul düşünen derken şampiyon olamayız dedi diye değil ortaya kendine ait bi fikir attı diye.10 puan farkla şampiyonuz deseydi de aynı şey geçerliydi benim için.

allah aşkına sezon başında beşiktaş bu kadroyla ilk 3e giremez diyenin aklından şüphe ederim. trabzonun kadrosunun filan daha mı iyi olduğunu düşünüyorsunuz beşiktaştan? ernsti filan saymıyorum hani sezon başındaki duruma göre konusuyorum. makul düşünenmiş lol

evet makul düşünüp sezon başında demişlerdir sivas veya trabzon ezer bizi diye

şampiyon olamayız demek bambaşka birşey. ilk 3e girmekle şampiyonluk arasında dağlar kadar fark var tabi ki o kadronun şampiyon olacağını düşünmeyenler olabilir ama ilk 3e giremiyorum demek bu takımdan bir bok olmaz lanet olsun demek gibi birşey ki sene başında böyle birşey diyeni ben görmedim

hayır bi de bukadar mantıksız bir argümanı uzatıyorsunuz laf sokmak da yokmuş hani maksat içinde o zaman durum daha da vahim

cado said:
haha biliyordum o 2 ye takıcağına ha ilk 3 ha ilk 2 ne fark ediyor ki? genellememi etrafımdaki arkadaşlarımdan yapmam felan oldukça doğal sonuçta hergün bjk forumlarını dolaşmıyorum.ordada laf sokma amacındada değildim sen yanlış anlamışsın.

2yle 3 arasındaki fark fb-gs ve sivas-trabzon arasındaki fark hani? daha detaylı açıklamaya ihtiyaç var mı? tabi ki takılırım aradaki farka. basbaya ne dediğini farkedip 2ye düşüriim demişsin
Sosyal ağlarda paylaş

okudum okumasına da makulun ne demek olduğunu bilmediğine kanaat getirdiğim için genel bir cevap yazdım.

neyse konu fazla uzadı.

ama şu bir gerçek beşiktaşın formasını koysan ilk 3e oynar. sezon başında da biri tutup beşiktaş ilk 3e giremez derse (yani makul düşünmezse, aynı şekilde sezon başında 10 puan farkla şampiyon oluruz demek de kişinin fikridir tabi ama makul değildir. makul demek akla uygun, mantıklı demektir) ben onu beşiktaşlılığa yakıştırmam. zira kötü gidişte gemiyi ilk terkedenler de bunlar olur o yüzden tatlı su beşiktaşlıları dedim. adamın biri de gelip ahaha beşiktaşlılar sezon başında ilk 3 hayal diyordu şimdi şampiyonluğa inanmışlar derse cevap veririm zira yaptığı bir genellemedir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...