Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uyurgezer'in afrika günlüğü

uyurgezer

Öne çıkan mesajlar

mesaj aralarini uzun tuttugum icin ozur dilerim herkesten. gunluk programim iyice dolmaya basladi burda.

oncelikle,

@zegna
title olsun olmasin fark etmez. zamanim el verdikce yazmaya calisacagim :)

@calimero
yaptigin benzetmelere dikkat etmelisin bence.

bu persembe johannesburga gidiyorum. orda daha iyi bir internet olacak. yeni fotograflar yoldadir.

edit: unutmusum.

@ardeth

swaziland despot bir krallik oldugu icin meclis binasi yok. kralin sarayi da nerde onu da bilmiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden buralar hep dutluktu.

Eee swaziland da insanlar sana nasıl bakıyor sokakta ? Hani olur ya öyle bazı şehirlerin belli mahallelerinden geçemezsin falan.Orada bu durum nasıl, ne derece yaygın ? Ben valla afrika olunca biraz güvenliğin, sağlık denetiminin falan düşük seviyede olabileceğini düşünürdüm bir de senden duysam daha doğru şeyler düşünürüm gibi.Sonuçta benim ki şahane verilere dayanan düşünceler.Tarantula yiyen afrikalıların bir belgeselini izlemiştim küçükken.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
ahahaha yok artık.

Aids kan yolu ile geçiyor. Ne biliyim mesela bir maymun insanı ısırırsa'da geçebilir. Diş eti kan vs.... bu tür yollarlada bulaşabilir

"Aids hastalığı ilk olarak üç eşcinsel erkeğin hızlarını alamayarak afrikadaki bir erkek maymunla ilişkiye girmeleri sonucu insanlara yayılmaya başlamıştır"

Kaynak: Anestezi Bölümü Dersleri

Yalanım yok... O yüzden kayarmı kayar.

Edik: İmlâ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...