Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uyurgezer'in afrika günlüğü

uyurgezer

Öne çıkan mesajlar

16 Subat 2009

Arada sehirde gezerken falan her tarafta kopya cdler dvdler falan goruyordum. Dun muzik hocasiyla konusuyordum boyle kayit mayit falan konularinda ogrendimki burda copyright kanunu falan yokmus hic. Soyleki, ulkeye giren her muzigi herkes kopyalayabiliyormus. Cok ilginc geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

OMFG!!!

üstteki çocuk kim mi?

Bursa'da internette, anket düzenledikten sonra boğarak öldürdüğü annesinin cesedini satırla parçalara ayırıp denize atmak isterken yakalanan gencin davası karara kaldı.

Bursa'da internette, 'Annemi nasıl öldürebilirim?" diye anket düzenledikten sonra boğarak öldürdüğü annesinin cesedini satırla parçalara ayırıp denize atmak isterken yakalanan garson gencin davası karara kaldı. Duruşmada şahit olarak dinlenen teyzeler, ölen kardeşlerinin bunu hiç hak etmediğini söyledi.

2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde "annesini öldürmek" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapsi talep edilen 18 yaşındaki M.F., bugün tekrar hakim karşısına çıktı. Sanığın yaşının küçük olması sebebiyle gizlilik kararı bulunan davada, öldürülen Asiye Fandoğlu'nun kardeşleri B.K. ve G.A. şahit olarak dinlendi. Maktule Asiye Fandoğlu'nun çocukları için canını dişine taktığını anlatan B.K., "Ablamın tek amacı çocuklarını okutmaktı. Onların iyi birer insan olması için çalışıyordu. Eşinden ayrı yaşamasına rağmen onlara hem annelik hem de babalık yaptı. Bunları hak edecek bir insan değildi" dedi.

Diğer kardeş B.K. de ablasının çocuğu için her şeyini feda etmeye hazır olduğunu fakat sanığın son günlerdeki arkadaş çevresinden rahatsız olduğunu dile getirdiğini belirterek, "Oğlunun okuldan ayrılmasını bir türlü kabul etmiyordu. Onun okuyup iyi bir insan olması için yıllarca mücadele etti. Sanığı, okulu bırakmasına sebep olan arkadaşlarından uzak tutmaya çalışıyordu. Okulu bıraktığı için de sık sık tartışıyorlardı. Böyle bir annenin oğlu tarafından öldürülmüş olduğuna inanamıyorum" diye konuştu

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...