Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Extra-Terrestrial Concept (Açıkfikirli insanların bakması rica olunur)

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

@ Sir:

Şöyle diyim, bahsettiğin gibi kanıt çok. Ama hepsi anında saklanıyor, veya bu tür olaylar üzerinde çalışan insanların hepsi kimseye bu tür konularda konuşmamaları için özel anlaşmalar imzalattırılıyor.

Arada sıkıldıkça araştırmaya devam ediyorum ve öyle interviewlar var ki.. Bu ET konusu altında çalışan binlerce insanlardan bazıları bütün dünyanın bu sırrı öğrenmesini gönülden istediği için dayanamayıp ağızlarını açıyorlar, ve yıllar boyunca yaptıkları gizli işleri, harekatları ve gördükleri gerçekleri anlatmaya başlıyorlar.

Böyle açığa çıkan (whistleblower dediğimiz) insanların arasında bu kara harekat ve gizlilik hayatından çıkıp herkese gerçekleri anlatmaya başladıkları günden 1-2 hafta sonra aile üyelerini "vur-kaç araba kazalarında" kaybetmiş insanlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

sir said:

ama yok işte, elle tutulur, gözle görülür doğru dürüst bir bilimsel kanıt yok! ışıklar var, atmosfer olayları var, tanımlanamayan cisimler var..üzerine ufo muhabbetinden para veya şöhret kazanan tarikatlar, örgütler, dernekler, kafayı sıyırmış tipler var. bunlar bence olayın "kredibilitesini" epey düşürüyo. neden mi?

Evet, halka arzedilmis bir kanit yok. Ama oyle belgeler, aciklamalar ve third-party videolar var ki benim icin varliklarini %100 kanitliyor. Benim icin dedim cunku uzun bir arastirma ardindan vardigim sonuc bu. Bu videolar arasinda NASA'nin yayinladigi videolarda var. Artik ap-acik dunya'ya ait olmayan ve intelligent bir yasam formu tarafindan kullanilan arac goruntuleri var.

said:
çünkü dünyaca, özellikle de bilim çevrelerinde kabul görmüş, "authentic" olduğu kanıtlanmış tek bir somut veri dahi yok uzaylıların bu gezegene geldiğine dair. böyle bi veri olduğunda, sizin zaten bu topiği açıp insanları ikna etmeye çalışmanıza gerek kalmayacak, çünkü herşey değişmiş olacak ve bu değişimi de kimse reddedemeyecek.

"authentic" nesneler aslinda var ama bu nesnelerin cogu cover-up yuzunden ulasilamiyor. USAF ve US Army komutanlarinin soylediklerine gore ordu suanda elinde bir cok kaniti, belgeyi hatta dusmus ufo'lara falan sahip. Ve bunla ilgili yapilan arastirmalar Atom bombasi research'unun gizlilik seviyesindende fazla. Suan en gizli sey bu. Bunlar Amerikan basbakanlari tarafindan da dogrulanan seyler. (Eisenhower, Kennedy ve Bill Clinton bu konular uzerinde konusan insanlardan)

Disclosure project'in amaci bu dosyalarin, arastirmalarin, kanitlarin halka aciklanmasi. Fransanin NASA'si Amerika'nin bu dosyalara sahip oldunu rapor halinda sundu. Kanada savunma bakanininda UFO contact hakkinda ve Amerika'nin elinde ki bilgiler hakkindaki yorumlarininda onceki konuya eklemistim.

said:

önceki topikte de söyledim, uzayda başka canlıların olması gayet olası, hatta olmaması imkansız gibi geliyo bana. ama kalkıp sonsuz büyüklükteki bir evrende seyahat edip bizi bulmaları çok ayrı bişey ve buna ikna olmam için amerikalı bikaç ex-devlet görevlisinin dışında (o devlet ekolü ki olmayan nükleer silahları bahane edip bir ülkeyi işgale girişecek düzeyde bullshit uzmanıdır), başka kaynakların da, özellikle bilimsel çevrelerin (CERN?) de bu olayı doğrulamasını beklerim, olayım budur.

CERN'in bu konuyla alakasi yok. Her bilimsel kurulusun kendi alanlari var. Yukarda da dedigim gibi Fransa'nin NASA'si (ismini hatirlamiyorum) bir rapor yayinladi konuyla ilgili. NATO'da konuyla ilgili arastirma yapti 60'larda ve o arastirmada yer alan insanlarda cikip acikladilar.
Sosyal ağlarda paylaş

@sir: Abi inanamamakta çok haklısın, kanıt da lazım doğrudur da bu kadar ciddi bi konu, sosyolojik olarak çok ciddi etkileri olacak hatta dinleri ve insanların evrene bakışlarını ciddi etkileyecek bi konu. Bu konuda bulunan kanıtları öyle halka açtırmazlar. Ben olsam açtırmam yani devlet başkanı falan olsam, daha erken..
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:
sir said:

ama yok işte, elle tutulur, gözle görülür doğru dürüst bir bilimsel kanıt yok! ışıklar var, atmosfer olayları var, tanımlanamayan cisimler var..üzerine ufo muhabbetinden para veya şöhret kazanan tarikatlar, örgütler, dernekler, kafayı sıyırmış tipler var. bunlar bence olayın "kredibilitesini" epey düşürüyo. neden mi?

Evet, halka arzedilmis bir kanit yok. Ama oyle belgeler, aciklamalar ve third-party videolar var ki benim icin varliklarini %100 kanitliyor. Benim icin dedim cunku uzun bir arastirma ardindan vardigim sonuc bu. Bu videolar arasinda NASA'nin yayinladigi videolarda var. Artik ap-acik dunya'ya ait olmayan ve intelligent bir yasam formu tarafindan kullanilan arac goruntuleri var.

Senden ricam o belgeleri ve third-party videoları nerden buldun bi anlatıver. Halka arz edilmemiş şeyleri nereden buluyorsunuz? Yanlıs anlama saldırı yok su söylediklerimde. Sadece nasıl buldun anlamış deilim
Sosyal ağlarda paylaş

Birde cikan konusan insanlar arasinda 1947'de ki Roswell olayini "metoroloji balonu" diye ort-pas etmis insanlardan, 60'larda NATO'nun UFO research'unde yer almis kisilere, UFO crash'leri recover eden askerlerden, 80'lerde UFO'larin bulunduklari askeri uslerde ki nukleer silahlari disable ettigine sahit olanlar, Ilk uzaya cikan Astronot'tan bilmem kacinci kez uzaya cikmis ve videolar cekip rapor etmis astonotlara kadar insanlar var.

Bunlarin cogu olaylara tanik oldugu yillarda hemen ertesi gunu bazi gorevliler tarafindan olaylari gormediklerine dair yemin ettirildigi ve belge imzaladiklarini soyluyor. Zaten coguda o zaman bunlarin gizli kalmasinin gerektigini dusunuyormus.

Bugunlerde ortaya cikmalarinin nedeni artik yaslarindan dolayi baslarina bir is gelmesinin onemi olmadigi, insanligin artik bilmesi gerektigini falan dusunmeleri. Eski donemlerde insanlar konusmaya korkuyordu. Konusup isini kaybedenler, hatta yakinlarini kaybedenler var.
Sosyal ağlarda paylaş

ohyeah said:
LathspeLL said:
sir said:

Senden ricam o belgeleri ve third-party videoları nerden buldun bi anlatıver. Halka arz edilmemiş şeyleri nereden buluyorsunuz? Yanlıs anlama saldırı yok su söylediklerimde. Sadece nasıl buldun anlamış deilim

2007 yapimi "Out of the Blue" belgeseli askeri cover-up belgelerini, basbakanlarin orjinal kopya mektuplarini iceriyor.

Thirtd-Party videolar halkin cektigi olaylar. Phoenix Lights fe Tufnell park olayi halkin gozlemledigi ve videolar uzerinde arastima yapildiginda UFO oldugu belirlenen olaylar bunlar.

Ayrica NASA'nin yayinladigi mission videolari var. STS-75 ve STS-80 videolari bunlardan iki tanesi. Ayrica bir belgesel daha olacakti bir cok NASA astronotunun UFO ve Extra Terrestrial life'in oldugunu acikladigi ve videolarin yayinlandigi. Ismini hatirlayamadim belgeselin.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Bana kalsa harika bişey açıklansın ama açıklanırsa bu bi kere kilisenin işine gelmez. Bu da tüm dünyada gizlenmesini sağlayacak güçler için yeterli bi sebep :)

Kesinlikle katılıyorum.
Açıkçası çok belirgin bir inancım olmasa da bu konuda.Eğer tüm dünyayı derinden etkileyip,değiştirecek birşeyle rolsaydı elinizde,bu dünyanın dönemimizde üzerine oturduğu dengeler onları yıkıp,yepyeni bir döneme neden olmanıza izin verir miydi?
Bence vermezdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Cok ilgin ama interviewlarin birinde bir papaz var :). Bazi eski dini yapitlarda ucan cisimlerin resmedilmesinden falan bahsediyor. Adam inaniyor ufo'lara ve insanlarin en ilkel varliklar oldugunu one suruyor diger varliklarin yaninda.

Bana kalirsa eski dinlerin dogusu Extra-terrestrial yasama bagli. Ama E.T.'nin aciklanmasi dini kesimleri cok etkilemez, "onlarida birisi yaratti!!1!" diyerek devam edecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

İki küçük yeşil adam sizi biz koyduk buraya biz yarattık, genetik olarak geliştirilmiş deneklersiniz diyip ellerinde kanıtlarla gelirlerse görürüm ben Papa'yı :D

Çok fantastik oldu da bu olasılık da var sonuçta en basitinden dini sorgulamak için. Yada başka bir inançla, Tanrı hakkında farklı bilgilerle de gelebilirler. Kiliseye her ütrlü tehdit. Öyle bakın onları da biri yarattı diyip geçemezler yani
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...