Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Extra-Terrestrial Concept (Açıkfikirli insanların bakması rica olunur)

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

dur lan yazıları hiç okumadım şimdi.

ama bu uzaylı geyikleri feci eğlenceli buluyorum, onniçün kafadan dalıyorum ve geyiğimi yapıp kaçıcam..
ufolara fazla inanan birisi iseniz hiç okumadan geçin, çünkü sabaha kadar dalga geçebilirim bu salaklıkla. gerçi sabaha da az bişi kalmış. siz onu yarın sabah olarak düşünün. hani anlatılanların değil %90'ı %10'unun bile gerçek olduğuna da inanmıyorum. bayağı da güdük geliyor "öne sürülen" argumanlar.
mesela
said:
dünyada bulunmayan elementlerin

demek dünyada bulunmayan elementler! hakikaten merak ediyorum şu zamazingonun "sağlam" bi açıklaması var mıdır diye. yani ne biliyim, "hacı ağır metaldir" demiş midir birisi "hocam böle bi gazdır" falan.. var mı? yok.. işte sıkışınca "dünyada bulunmayan hödörler" sık gitsin. yok en basitinden şudur ağırlığı, bu kadar nötron bu kadar proton var desinler. big bangden sonra nasıl olmuşsa her tarafa yayılan ve oluşan elementlerin bazıları bizde oluşmamış. allahın işi işte.

ha bi de bu uzaylıların tasarruftan nasibini almamış müsrif, kendini bilmez, tikky canlılar olduğu gerçeği var. adamlar nasıl oluyorsa ışık hızından hızlı gelip kısa süreli kalıp geri dönüyorlar. tabii uzayda geri döndüklerinde zamandaki değişikliği de yenmek için wormhole lar falan da açıyorlardır. elan yaktığın enerjiye değiyor mu bu gidiş gelişler über düşünen süper zeki varlık? sorarım sana? swh maden geliyorsun neden bi nasa'ya yardım etmezsin de adamlar hala mal gibi robotları marsa yollamak için milyör dolarlar harcıyorlar? neden bi ibm'e yardım etmezsin bak 20nanometreye geçemedik hâlâ? neden bi dasaaa'ya yardım etmezsin hâlâ poroğram kasıyor? ha! buna cevap ver kel kafalı uzaylı yaratık.

bi de bunların "insan kaçırma ve fişleme" olayları var.. hacım internet diye bişi var. tamam? oraya bağlanın siz, yahu bağlanın bak valla virüs yollamayacam! hah tıp kitapları var, açın okuyun, öğrenin. sonra efendime söyleyim yok inek kesmişler, yok adamın burnundan beynine kamyon sokmular falan filan hoş değil bunlar. Yok o kadar gelişmiş teknoloji, ufo yapmış, uçuyor, böööle wormholelardan geçiyor, bilinmeyen elementlerden satranç taşları yapıp bi de şah çekiyor üç hamlede gelgelelim adam bi çıkıp da anestezi olayını çözemiyor.

lol.. mal olm bunlar (gerçi varlıklarına bile inanmıyorum ya, neyse) olm aç interneti de adamları kıtır kıtır kesme be. ha bi de ışıklı mışıklı giriyorlar bunlar hep ortamlara, filmlerde ve "beni ufo kaçırdı" şizofrenlerinin dediklerinde öyle olur ya.

yapmayın arkadaşım, yaşlısı var, hastası var. uyuyor belki komşusu.. olamazmı ha düşüncesiz gri suratlım, keltoş uzaylı kardeşim benim. dikkat edelim bunlara be! hatalı hareketler bunlar. bak mahallenin gençleri ufo nu çizerler sonra. mahalleye girmeden önce çeçenlerin opera baskınında rus hükümetinin kullandığı gazın farklı bi varyantını kullan da mahalleliyi bi uyut iyice. öle ışıklı mışıklı giriş, adam yatakta yatarken can alıcı gibi yatak etrafında ayakta dikilme.. hoş şeyler değil bak bunlar. o kadar süperim falan diyorsun da bi numaranı görmedik.

ha son olarak 1950lerden beri aynı ufo modelini kullanıyorsunuz. ben 2009 modelini gördüm, çok feci bişi ha.. 0-100parseki 2.3sn'de alıyor, hızını sen hesapla.

abi geçen gün bi urfa dürüm yemişim var ya.. bööle dünyada bulunmayan elementler içeriyordu ve intergalactic bi tadı vardı sanki. ne bileyim sanki inekler antigravity gun ile 0 yerçekiminde yetiştirilmişti. kobe bifteği yanında sert kalır be.. bööle gri gri garip bi rengi vardı gerçi ama lezzet 100ışık yılı
Sosyal ağlarda paylaş

Abi koca evrenin boş olması zilyon tane gezegenin boş durması bi tek bizim olmamız daha mantıklı mı geliyo?

Ha dünyadışı elementler geyiği saçma bişey. Bakıyolar ha bunlar dünyada var o zaman dünyadışı değildir diyolar. E başka gezegenlerde demir yok mu uzaylılar demirden alet kullanamazlar mı? :D

Bi de hep yaşam için su lazım su arayalım geyiği vardır. O da saçmalık. Senin dünyandaki canlılar için lazım su. Yaşamsal sistemlerinin çalışması için sadece helyuma ihtiyaç duyan bi canlı formu da olabilir.

Çok salak şu dünyadışı yaşam araştırmacıları. Yani aslında mantıklı bizim gibi olanı daha kolay buluruz da "dünyada olan bi element demek ki dünyadışı değil" yada "bu gezegende su yok o zaman hayat olamaz" demek düpedüz saçmalık
Sosyal ağlarda paylaş

olm sen yemekçisin uzay ineği var dersen yerim

unutmadan tuncay güney uzaylı ve ergenokun başında da uzaylılar var.

evet bu gerçekleri de açıladım. şimdi bi çiğ kadın butlarını kemirip insan beyni dişleyebilirim.

evet ben de uzaylıyım. ama kim olursan ol yine gel.
Sosyal ağlarda paylaş

bu din gibi. görmüyosun ama inanıyosun sadece. yuvarlak şeyler ışıklar filan hikaye. öne sürülen kanıtların da çoğu hikaye bana göre ama dünyanın dışında dünyada bulunmayan bi element olabileceğine ve bizden daha zeki ya da daha aptal (tabi bu da neye göre kime göre) organizmalar, yaşayan, düşünen ya da içgüdüsü olan varlıklar olabileceğine inanıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Abi koca evrenin boş olması zilyon tane gezegenin boş durması bi tek bizim olmamız daha mantıklı mı geliyo?

du bak şuna da kulp takıp kaçıcam.

ulan millet şimdi istiyor ki böle oyunlar gibi taurenler falan olsuni farklı ırklar cirit atsın. bi star wars ortamında yaşayalım. gerçi ben de isterim böle 2güneşi olan bi gezegende insan karım ve twilek metresimler.. öhm.

neyse. uzayda o kadar gezegen var, hadi yaşamaya uygun ortam da oldu birileri için. ona da ok. o da olabilir. ama ben şunu merak ederim.

said:
zilyon tane gezegenin boş durması bi tek bizim olmamız daha mantıklı mı geliyo?

derken neden kimse yaşamın sadece bakteri gibi ilkel yaşam formları seviyesinde kalabileceği gerçeğini de kabul etmek istemez de aptal veya akıllı düşünebilen bi canlı arar. ulan belki gezegenin hepsi öküz! bööle möö lüyor bütün gezegen.. ya da topu seamonkey.

yok hadi bu über canlılar çok akıllı, hacım bi tv yayınını jam edin de görüşelim ya.. bak istersen msn vereyim oradan konuşalım çok utangaçsan. ben sana resim de vereyim kendi resmini koymazsın diye..

nedir yani bu süper gizlilik hacım. bi de iki yüzlü! bi taraftan "ben sefil insanlarla görüşmem! beni liderine götür!" radara da yakalanmayan (nasılsa uçaklar bunları radarlarında görebiliyorlar, öle bi sürü rapor var ya hani. biz radarda gördük, gittik baktık uçan bi puro şeklinde gemi!! sonra bi anda kayboldular) gemiciklerle gel. diğer yandan bu kadar coolsun, görünmezsin falan millet kameraya kaydetsin, kaydedenler de hep süper salak ve parkinson hastaları nasıl bi şans ise artık. hiçbir net görüntüsünü göremedik bak.. benim tatil videolarımda çeken kamera ufo gelince tirtir titriyor. ya da videoları hep muhammed ali clay çekiyor.

parkinsonlu ile dalga geçilmez ayıp!
____
edit:dur lan açık uyarı gelmiş, açık e-cevap ama yeni mesaj yazmayın buraya ekleyim;
bilakis yaptım geyiğimi kaçtım ben.. hem daha gidip yeti videosu çekicez, zaten muhammed ali'yi zarla zorla kiralamışım.. ama yetiler hakkıdaki önyargıları yıkıp teknolojiye ışık tutacağız, yeni bir yol açacağız. tüm bu yetiman cannot jump önyargısı değişecek! nike, adidas ve puma'nın katılımı ile NAP devreye giriyor bu teknolocide!

diğer sıkıntılarınız ve daha fazlası için; özel mesaj.
emin bi yerde saklayın. soğuk içiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
bourne serisini şimdi bitirdim her post'da bi cia parmağı arıyorum uzaylılarında kesin bi ilgisi var onlarla.

CIA ne ki.. CIA NSA FBI falan filan

girip bakarsanız Amerika'nın 10'dan fazla intelligence kuruluşu var. Hepsinin içersinde ET konusundan haberdar olan ve resourceları ona göre ayarlayacak derecede gücü olan insanlar var.

En ilginci aslında bu konuda en çok parmağı olan kuruluş CIA değil, NRO. National Reconnaissance Office. Varlıkları bile 1991'de açıklandı. İnanmadım girip baktım şaştım kaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bakteriler var tamam da yani 15 milyar yaşında zilyon tane gezegenle dolu şu evrende 5 milyar yaşındaki gezegende 3 milyon yıldır yaşayan canşlıların evrendeki tek akıllı canlılar olduğunu düşünmek bana mantıklı gelmiyo.

Evet aptal bakteriler falan da vardır illa ama akıllı canlılar da olmalı. bizden 10 milyar yıl ileride olan akıllı canlılar?

Hani evrim sürecini düşünürsek illa akıllanırlar 10 milyar yılda dünyaları patlamazsa, ki patlar muhtemelen de hani sen anladın bence demek istediğimi. Umarım yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

olasılık, inanıp inanmama meselesi. o kadar zeki olsalardı, gelmişlerdi şimdiye. ya da en azından o kadar çok gezegen gözlüyor bilim adamları onlardan birinde görürdü. gerçi görseler de söylemezeler. çarpmak üzere olan meteoru bile 2 gün önceden haber veriyolar sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten holivud yüzünden insanlar bu kadar şüpheci yaklaşıyo bu olaya. Adamlar etiket yapmasalar gayet mantıklı bişeydi ama onlar suyunu çıkarınca her şüphecinin dilinde "hep filmlerdeki uzaylı modeli, filmde görüp gerçekçi rüya halüsinasyon falan görüyolar" ya bi gidin ya holivud mahvetti herşeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
dur lan yazıları hiç okumadım şimdi.

ama bu uzaylı geyikleri feci eğlenceli buluyorum, onniçün kafadan dalıyorum ve geyiğimi yapıp kaçıcam..
ufolara fazla inanan birisi iseniz hiç okumadan geçin, çünkü sabaha kadar dalga geçebilirim bu salaklıkla. gerçi sabaha da az bişi kalmış. siz onu yarın sabah olarak düşünün. hani anlatılanların değil %90'ı %10'unun bile gerçek olduğuna da inanmıyorum. bayağı da güdük geliyor "öne sürülen" argumanlar.
mesela

Elbette okuyacagiz :). Bu konunun amaci hangi vakalar dogru hangileri yanlis, hangi videolar fake, hangileri gercek ayirt etmek, arastirmak. Kisileri dogru yonlendirmek. Cunku UFO ve ET konusu cok sapti. Ortada o kadar cok fake olay, sinema filmi var ki yeni nesil konuya adapte degil yada yanlis kaynaklara tanik oldugundan tamamen karsi ve inanlara sabaha kadar guluyor.
said:

said:
dünyada bulunmayan elementlerin

demek dünyada bulunmayan elementler! hakikaten merak ediyorum şu zamazingonun "sağlam" bi açıklaması var mıdır diye. yani ne biliyim, "hacı ağır metaldir" demiş midir birisi "hocam böle bi gazdır" falan.. var mı? yok.. işte sıkışınca "dünyada bulunmayan hödörler" sık gitsin. yok en basitinden şudur ağırlığı, bu kadar nötron bu kadar proton var desinler. big bangden sonra nasıl olmuşsa her tarafa yayılan ve oluşan elementlerin bazıları bizde oluşmamış. allahın işi işte.

Bu bahsedilen video ve element konusu bizim bahsettigimiz konularda yer almiyor. O videonun yada element muhabbeti tamamen muamma. Hicbir konuyla ilgili scientist "farkli element var" demiyor. Bu konu konusulmuyor bile.
Kullanilan teknoloji farkli ama element olayi sallamasyon. yanlis konuya denk gelmissin.

said:

ha bi de bu uzaylıların tasarruftan nasibini almamış müsrif, kendini bilmez, tikky canlılar olduğu gerçeği var. adamlar nasıl oluyorsa ışık hızından hızlı gelip kısa süreli kalıp geri dönüyorlar. tabii uzayda geri döndüklerinde zamandaki değişikliği de yenmek için wormhole lar falan da açıyorlardır. elan yaktığın enerjiye değiyor mu bu gidiş gelişler über düşünen süper zeki varlık? sorarım sana? swh maden geliyorsun neden bi nasa'ya yardım etmezsin de adamlar hala mal gibi robotları marsa yollamak için milyör dolarlar harcıyorlar? neden bi ibm'e yardım etmezsin bak 20nanometreye geçemedik hâlâ? neden bi dasaaa'ya yardım etmezsin hâlâ poroğram kasıyor? ha! buna cevap ver kel kafalı uzaylı yaratık.

Yapilan aciklamalarda, arastirmalarda (ki bu arastirmalar NATO ve Fransiz NASAsi tarafindanda yapilan ve diger ulkelerinde yaptigi bilinen arastirmalar) Dunya'yi ziyaret eden cisimler sadece oval cisimler degiller. Bahsi gecen cisimler arasinda gercekten cok buyuk "ana" gemilerde var. Bu gemiler hem Texas lights olayinda hemde yuzlerce sivil veya savas pilotlari tarafindan rapor edilmis. Tahmin edilen ve ortak gorus buraya baska sistemlerden "gunubirlik" gidip gelmedikleri.

"niye yardim etmezsin" konusu apayri bir konu, suana kadar "observer" olarak nitelendiriliyorlar, gerci kimilerine gore irtibat halindeler ama bisey diyemem simdilik, biraz daha arastirmam lazim.

said:

bi de bunların "insan kaçırma ve fişleme" olayları var.. hacım internet diye bişi var. tamam? oraya bağlanın siz, yahu bağlanın bak valla virüs yollamayacam! hah tıp kitapları var, açın okuyun, öğrenin. sonra efendime söyleyim yok inek kesmişler, yok adamın burnundan beynine kamyon sokmular falan filan hoş değil bunlar. Yok o kadar gelişmiş teknoloji, ufo yapmış, uçuyor, böööle wormholelardan geçiyor, bilinmeyen elementlerden satranç taşları yapıp bi de şah çekiyor üç hamlede gelgelelim adam bi çıkıp da anestezi olayını çözemiyor.

"internet var" olayi komik olmus. Bu mesajin ardindan sabaha kadar ben gulebilirim :). Abduction vakalari resmi olarak 1952'den bu yana var. Daha evvelde basinda yer almayan vakalar olmustur muhakkak ama bugune kadar takip edilen belirli vakalardan biri. bunlarin gercekligi bilinemez fakat bazi insanlarin icinden cok kucuk miktarda radyo dalgasi yayan cisimler cikarildigi olayi var. Gercek mi degilmi arastiriliyorum. Kaynaklar gercek diyor ama ben inanmada zorlaniyorum mesela suan. bu konu arastiracaklarimin basinda geliyor mesela.

said:

lol.. mal olm bunlar (gerçi varlıklarına bile inanmıyorum ya, neyse) olm aç interneti de adamları kıtır kıtır kesme be. ha bi de ışıklı mışıklı giriyorlar bunlar hep ortamlara, filmlerde ve "beni ufo kaçırdı" şizofrenlerinin dediklerinde öyle olur ya.

Internet 1950'lerde yoktu. Bu vakalarda cogunlukla 80'lere kadar yogunlukta sonraki vakalari bilmiyorum. Boyle komik argumanlarla, ayak ustu geyiklerle konu curutulmez.

said:

ha son olarak 1950lerden beri aynı ufo modelini kullanıyorsunuz. ben 2009 modelini gördüm, çok feci bişi ha.. 0-100parseki 2.3sn'de alıyor, hızını sen hesapla.

Yukarda da ve konudada bahsettim, kaydedilmis cisimler sekil sekil. Bilinen sekiller var, one cikan sekiller yani. Mesela mothership icin L seklinde buyuk bir gemi, ucgen seklinde cesitli boyutlarda gemiler cogu yerde goruldu, hatta yuksek rutbeli askerler tarafindan incelenenide var istersen elimizde.
birde yuvarlak bilindik sekil var. bularin gorevlerinin farkli oldugu biliniyor.

dasaaa, ettigin muhabbet cok basit. Hicbir alakasi konuyla. Konuyuda debunk etmiyor hicbiri. Zaten onemli olan insanlarin bu tip bir konuya hangi olaylar ile dahil olmasi. Roswell ameliyatini izleyen bir daha donup ufo olaylarina bakmiyor cunku adam fake bir olaydan konuya mudahil oluyor. Ayni sekilde fake videolarda insanlarin konuya ters bakmalarina neden oluyor.

Onemli olan dogru bilgilere yonelmek. Bu topic'in amacida bu.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

yok hadi bu über canlılar çok akıllı, hacım bi tv yayınını jam edin de görüşelim ya.. bak istersen msn vereyim oradan konuşalım çok utangaçsan. ben sana resim de vereyim kendi resmini koymazsın diye..

nedir yani bu süper gizlilik hacım. bi de iki yüzlü! bi taraftan "ben sefil insanlarla görüşmem! beni liderine götür!" radara da yakalanmayan (nasılsa uçaklar bunları radarlarında görebiliyorlar, öle bi sürü rapor var ya hani. biz radarda gördük, gittik baktık uçan bi puro şeklinde gemi!! sonra bi anda kayboldular) gemiciklerle gel. diğer yandan bu kadar coolsun, görünmezsin falan millet kameraya kaydetsin, kaydedenler de hep süper salak ve parkinson hastaları nasıl bi şans ise artık. hiçbir net görüntüsünü göremedik bak.. benim tatil videolarımda çeken kamera ufo gelince tirtir titriyor. ya da videoları hep muhammed ali clay çekiyor.

Adamlarin amaci gelip iletisim kurmak degil, gozlemlemek. Bunun nedenini bilemeyiz ama gozlemlenecek bir varlik oldugumuz kesin.

Duzgun cekilmis videolar var, bir onceki postta'da bahsettigim gibi yanlis videolara denk gelmissin. Nasa'nin yayinladigi videolar var. "titremeyen" parkinsonsuz videolarda var istersen.

Radar'a yakalniyorlar. Radar raporlari var cogu olayin. Ama yine cogu olayin radar raporlari RSAA diye bir organizasyon tarafindan gizleniyor, aciklama yaptirilmiyor. Bu RSAA butun radar kulelerini verilerini kontrol eden kurulus Amerika'da. Onun disinda radara yakalniyorlar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

geyik yapmayım diye gereken cevabı öm ile verdim. sadece arkadaş geyik nedir? konseptini hiç çözememiş. ufo falan aşar.. onun için açalım biraz daha;
yetinin smaç basabilmesi ihtimaline bile daha sıcak bakıyorum. en azıdan yapısı yatkın bence. dolayısı ile -hani üşenmeyip didiklemiş ama- geyik içinde debelenip ciddi bişi elde etmeye kasmayın hiç. yoksa bu çizgi filmde geçerli fizik kurallarını ciddi ciddi tartışmak gibi bişi oluyor.. ben geyiğimi yaptım geçti, daha fazla yapmamı da konu sahibi istemiyormuş zaten.

özetle;
said:
-elviss ölmedi.
+kalbimizde yaşıyooor! (<-geyik)
-bakınız kalbimizde yaşıyor dediniz. ama öldüğünü söyleyen doktorun vermiş olduğu ifadeler değerlendirildiğinde ve kanında bulunduğu söylenen bıdı bıdı bıdı bıdı
+ -_- Zzzzzzzz

bu arada, elvis öldü. evet
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...