Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warlock destruction talent seçimi

demode

Öne çıkan mesajlar

Nithalak said:

Pyro said:

Bu arada aoe damage'ı düşen var mı hiç? Neredeyse hiç critlemiyor artık eskisi gibi, 1.6k vs. Çok çok ender artık crit olayı, en azından bende. %23 crit var ve rain of fire'ı kastediyorum. Spec 0/13/58 bu arada.

aoe dmg ıcın eger 0-41-30 talentınden deep destroya donduysenız bır azalma gormenız cok normaldır.

Fakat aoe dmgde hybrıd warlock hala en ustun classdır rogueları bıle gecebılır.Onemlı olan neyın nasıl yapılcagını bılmekdır, bodoslama rain of fire ıle baslamaktan bahsetmıyorum tabıı kı burda.

Ama cok rahat 6k ya varan rof critlerı ıle socu rotasyona sokup bırden bıre fark yaratılabılır.

Deep destroda ıse hala aoede roguelara yakın dps yapılabılır hatta gecılebılır bunun ıcın;
Aoe yapmadan once ımmolate+confglarate yapıp rofa baslamak sıze %30 haste kazandırdıgı ıcın rof chanelıng tımeını azaltır ve tıcklerın daha kısa zamanda atılmasını saglar bu da dps artırır.

Yıne hızlı dmg vermek acısından eger shadowfury alındıysa kullanılması bır dmg up saglar.Cunku aoede dıger classlarla bırlıkte dmg yaparız ve aslında dps artıran sey bellı bır surede npcler olene kadar kımın ne kadar cok vurdugu ıle alakalıdır ıste burda ınstant shadowfury az vursada hızlı dmg verdıgı ıcın dmg up saglar.(cok da az vurmaz bu arada).

Rof aralarında yerıne gore atılcak soc hala ıse yarar.

Aoe ıcın ozel kıyafet yanı hıt dusuk crıt yuksek kıyafet secılırse crıt oranı yukselır buda dps artırır (lvl 82 moblar ıcın sadece %6 hıt lazım 3 puan supressıona verılırse %3 hıt yeterlı olur gerısı crıt abanılabılınır, boss ıcın olan kıyafet ıcınde cok fazla hıt bulundurur).Benım buffsız ozel crıt kıyafetım ıle crıt oranım %33lere gelmektedır.

Bu dedıklerıme dıkkate eden ve aoede one cıkmagı kafasına koymus bır lock yıne de herseye ragmen deep destroda gerı kalmaz ufakda olsa rakıplerıne fark atabılır ama asla hybrıddekı gıbı acık ara gıdemez spec geregı...

Öncelikle evet deep destroyum hatta shadowfury de almıştım sırf freya yüzünden. Fight a göre crit, hit gear demişsin de içinde aoe geçen boss fight ta ona göre gear mı değiştiriyorsun? Hiç sanmıyorum sırf aoe var diye crit gear giyileceğini. O anlattığın çoğu şeyi zaten biliyorum ve yapıyorum ama benim sorduğum sadece bu sorunu yaşayan başkaları var mıydı. Ayrıca RoF ardından SoC atmak nedir? Niye böyle birşey yapmalı? Ha RoF sırasında SoC da patlar dps in artar diyorsan tamam da benim sorunum dps degildi. Ayrıca aoe de öne çıkmak isteyen lock elbet vardır da artık hayal yani böyle birşey.

Bu arada bir kaç dps örnekleri vermişsiniz de dpsin önce statlarınız, bufflarınız sonrasında ise tamamen rng ye baktığını göz önüne katıyorsunuzdur umarım. Biraz da şans gerekiyor yani elinizden geleni yapsanız bile.
Sosyal ağlarda paylaş

nihlathak said:

Bugunun sartlarina gore, raid icin en uygun dps specine sahip bir rogue ve bir warlock arasindaki AoE rekabeti, rogue'un 30sn civari yapilan bir aoe'de warlock'u ikiye katlamasiyla sonuclanir. Hatta yeni gelecek patch'te FoK daha da bufflanacagi icin, iyice sacma rakamlara ulasacak rogue'lar.

Benim gordugum bu, ha illaki daha iyi oyuncular vardir diyosan soyle application yapsinlar :)

dedıgım gıbı herkes ıstedıgıne ınanabılır, ben hıckımseyı bırseye ınandırmaga calısmıyorum.

yukarda soyledıgım sekılde oynayan bır lockın hybrıd specde aoe dmgde roguela yarıstıgını bılıyorum.Hatta cogu zaman en ıyı dpsı cıkarma potansıyelıne de sahıp.Bunun sebeplerını yazdım ama aksını savunan arkadaslar hıcbır zaman bu yazdıklarımın yanlıslıgını degıl toptan savın yanlıslıgını sadece ıdda etmek seklıyle karsı cıkıyorlar.Yazdıklarımın neresı yanlıs onu tartısalım hybrıd specde 1 sanıyenın cok altında rof ile 6k dmg crıtlemek mumkun dıyorum ama dogru oynanması lazım, molten core tetıklemesını mumkun oldugunca cok yapmak lazımkı soyledıgım rof aralarında soc atmanın amacıda bu dmgden cok...

Bunu kendı oynadıgım yerlerde gordum, ınceledıgım yuzlerce wwsde de gordum.

Ama senın soyledıgın raıd ıcın en ıyı dps specıne sahıp cumlesınde kastettıgın spec warlock ıcın deep destro ıse zaten benım dedıgımden farklı sey soyluyorsun demektır tartıstıgımız konuylada pek alakalı degıl bu (aslında orda bıle ıkı kat fark olmaz ama neyse)
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro dedıklerımı anlamıyorsun pek;

ben rofdan sonra soc demedım rof aralarında soc dedım.
kaldıkı hybrıd specde bunun en buyuk artısı molten core tetıklemesıdır hatta bu yuzden aoeye baslanmadan once bır moba coa da konurkı bu da molten coreu tetkltene baska bır sey olsun.Ondan sonra rof da dmg artısı saglanır...

keza yıne add olan boss fıghtda crıt gıyının de demedım mesala naxx gıbı raıdlerde thrash moblarda crıt gıyının dedım burda boss fılan yok.

shadowfurynın ıse en ıyı kullanıldıgı yer aureya bence freya da buna hıc gerek yok.tercıh meselesı tabıı ama olmasa da pek ala freya da dmg yapılır.

benım soyledıgım sudur;

hybrıd spec ıle aoe dmg ısteyen boss fıghtlarda (mesala razorscale), deep destro ıle de sıngle target calıstıgımız (mesala hodir) boss fıghtlarda en ıyı sonuc alınır.
Boss olmayan yerlerde; thrash moblarda da crıt kıyafetı gıyılerek hybrıd specde dmg doneda tavan yapılabılır.

Bu sayede sıkayet ettıgınız classları gecebılır veya onlara yaklasabılırsınız yoksa sunu yapmak ımkansız,ıste artık bu hayal demek kımseye fayda saglamaz...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sen beni yanlıs anlıyorsun ya ben seni. Zira rof sürerken channelı kesip soc atmak sonra tekrar rof a baslamak düşündüğün dps kazancından cok daha fazla dps kaybı olur. Eğer anlatmak istediğin buysa. Ben de bunu demeyeceğini düşünüp o şekilde cevap verdim. Olay bundan ibaret sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro said:

Ya sen beni yanlıs anlıyorsun ya ben seni. Zira rof sürerken channelı kesip soc atmak sonra tekrar rof a baslamak düşündüğün dps kazancından cok daha fazla dps kaybı olur. Eğer anlatmak istediğin buysa. Ben de bunu demeyeceğini düşünüp o şekilde cevap verdim. Olay bundan ibaret sanırım.

hayır bu degıl :)
chanelı keselım demıyorum dedıgım sudur hybrıd specde rof yapılırken molten core yakalamak esas amacımız olmalıdır bunun ıcın coa konur bır hedefe; molten core yakalandıktan sonra 10 sanıye surer, 10 sanıye bıtımınde soc atılırkı molten core tetıkleme sansı artsın.

yanı her zaman rofdan sonra soc atın degıl yerıne gore rof rotasyonuna soc koyun dıyorum rof chanelıngını zaten bozmak gıbı bırseyı hıcbır zaman kesınlıkle soylemıyorum:

destroda ıse shadowfury cdsıne gore soc atılır; yanı farzedelım moblar olmek uzere burda raın of fırea onceden basladın, bıtımınde soc sonra shadowfury yapılır unutmayın aoe dmg de dıkkat edılcek bır hususda ne kadar cok vurdugumuzla alakalıdır cunku herkes dmg yapmaktadır, bu yuzden bazen hızlı olmak adına az vuran spellerı bıle tercıh etmek bıze avantaj saglar.netıcede dmg yapmamız mobun yasamı kadardır...

Neyse daha cok uzatmak pek yararlı degıl lakın yazıyla demek ıstenılenler bır yere kadar aktırabılıyor ve cogunlukla yanlıs anlasılmaga cok acık bır ortam cıkıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

ulan çok noob sorusu olacak ve de alakasız olacak da sorayım yine de.

hacılar ben 20 oldum ve de redridge mountains a gitmek istiyorum, ark lar da ne zamandır girmiyo kafayı yicem redridge mountains a gidemiyorum yahu. qh ya da mapte bi sorun var sağ tıkta zoom out yapmıyo fekat loch odan ın güneyinde olduğunu biliyorum. oradan gidiyorum ama hayvani yaratıkların olduğu bir yere giriyo. nereden gidicem ben bu redridge e?

ha ayrıca ben kalimdor a gittim ve hayvan gibi level atladım. her taraf q, 6-7 saatte 3 level fln atladım ve daha da atlarım yani. orada lvl atlamamın bi sakıncası var mı? yani demek istediğim oradaki inn i benim doğuş yerim yaptım ve dinlenince (orada logout) xp muhabbetinde bişey olmuyo sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Hazır burda topiği varken destro warlocklara sorayım:
http://www.wowhead.com/?talent#IcZcGc00hZVbGVrcuVoAcct
şöyle bir talent seçtim.
ancak instancelarda dps/damage çok kötü.

Immolate -> Incinerate -> Conflagrate -> Chaos Bolt -> Corruption -> Incinerate -> Conflagrate

şeklinde loop kullanıyorum. Corruption'dan (glyph sayesinde) beleş Shadow Bolt gelirse onu kullanıyorum.

Ama verdiğim damage çok az oluyor.

Nedeni sadece item eksikliği değildir sanırım. Daha iyi bir combo var mıdır bundan?

Ayrıca bunların hep casting süresi var. Bir de global cooldown eklenince 3 saniyede felan cast edebiliyorum. Spam damage yapabileceğim bir şey de bulamadım.

Nasıl birşey yapmak gerekli daha iyi damage verebilmek için?

Bir de critical mı iyidir haste mi? Sanki haste büyü sürelerini fazla azaltmıyormuş gibi geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Talent yanlış bir kere. Hem demonic power a verip hem gidip demonic brutality e vermenin manası yok. Herkes gibi imp kullanıyorsan gidip fel vitality e ver. Ha yok voidwalker kullanıyorum dersen de demonic power a vermene gerek yok. Kaldı ki vw kullanmana gerek yok bazı özel bosslar için bile raiding de
normalde hiç yok yani anlayacagın. Ayrıca corruption glyph ini çıkar, incinerate+immolate+conflag glyph lerini tak. Rotasyonda da corruption hiç kullanma, gcd den kayıp olur dps düşer. Crit, haste vs den önce bir armory linki vermen veya tüm hit, crit, haste rate lerini yazsan daha çok yardımcı olunabilir. Onları bilmeden dps in neden düsük oldugu veya hangisine daha çok yüklenmen gerektigini söylemek koca kari ilaci gibi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Hata 1 talent: Demonic Brutality yerine Fel Vitality almalısın.
Hata 2 glyph: Corruptionı barından kaldır bi kere, cycle da yeri yok. Dolayısıyla Glyphinede. (Immolate,Conflagrate,Incinerate bu 3 ü benim tavsiyemdir.)

Immolate > CB > Conflag > incinerate
Bu 4ü ile dps yapıyorsun. (Eğer Boss fight ise ve 1 dakka da ölmeyeceğinden emin isen Curse of Doom atıyorsun)

Corruption ve Agony yi kaldır barından. Dps artışını hissediceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

armory berbat hehe, daha naxx'a gitmemiş bir karakter benimkisi, hc dungeon kasıyorum bu aralar.

demonic brutality konusunda haklısınız, onu yanlış vermişim.
topicteki ön sayfalardan aldığım bir linki düzenliyip geri veriyim derken hata yapmışım.
talent builtimin aslı şöyle olcaktı:

http://www.wowhead.com/?talent#IcZcG0h0hZVbGVrcuVoAcct

ayrıca corruption ve glyph tavsiyesi için teşekkürler. karakterde onları düzeltiyim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Nithalak said:

Ama senın soyledıgın raıd ıcın en ıyı dps specıne sahıp cumlesınde kastettıgın spec warlock ıcın deep destro ıse...

Tebrik ederim noktayi yakalamissin :) Sonuc olarak benim demem o dur ki sentetik testler ve speclerle alinan sonuclara gore yorum yapmak anlamsizdir. Hybrid spec'le aoe yapacam diye single target dps'i olmayan bir specle boss fight'a baslanmayacagina ve trash'te yapilan dps rakamlarinin sadece masturbasyon seviyesinde kaldiginin gercegide goz ardi edilemeyecegine gore, demek ki hybrid spec diye burda tutturdugun specin , kuyuya atilan tastan farksiz oldugu gercegi ile basbasayiz. O yuzden ben mevzuyu uzatacak degilim, hybrid specle AoE'de basarilar dilerim.

Bu arada oyunu biraktim, nasil bir rahatlik hissediyorum su an anlatamam :) Ha karakterimi almak isteyen olursa, arkadasiniz filan fark etmez, bana ulassin zira bir daha geri donus yapacak degilim wow'a :)
Sosyal ağlarda paylaş

nihlathak said:

Nithalak said:

Ama senın soyledıgın raıd ıcın en ıyı dps specıne sahıp cumlesınde kastettıgın spec warlock ıcın deep destro ıse...

Tebrik ederim noktayi yakalamissin :) Sonuc olarak benim demem o dur ki sentetik testler ve speclerle alinan sonuclara gore yorum yapmak anlamsizdir. Hybrid spec'le aoe yapacam diye single target dps'i olmayan bir specle boss fight'a baslanmayacagina ve trash'te yapilan dps rakamlarinin sadece masturbasyon seviyesinde kaldiginin gercegide goz ardi edilemeyecegine gore, demek ki hybrid spec diye burda tutturdugun specin , kuyuya atilan tastan farksiz oldugu gercegi ile basbasayiz. O yuzden ben mevzuyu uzatacak degilim, hybrid specle AoE'de basarilar dilerim.

Bu arada oyunu biraktim, nasil bir rahatlik hissediyorum su an anlatamam :) Ha karakterimi almak isteyen olursa, arkadasiniz filan fark etmez, bana ulassin zira bir daha geri donus yapacak degilim wow'a :)

Sen soyledıklerımı hala yakalayamıyorsun.

Hybrıd specın sıngle targetı yok demek bıraz sacma destro kadar etkılı degıl tamam ama aoe dmgın yapıldıgı boss fıghtlarda bu eksıgını aoe ıle kapıyorkı bu boss fıghtlardakı thrash dmgı hıc de mastırbasyon sevıyesınde degıldir.Kuyuya atılan tastan farkısz dedıgın spec su an ıcın end game raıd yapan cogu warlockun dual talentınde olan specdır tıpkı benım soyledıgım gıbı.deep destro ve hybrıd spec ıkısı dual talentde pve ıcın en ıyı sonucu verır bunu arastırabılırsın wow armoryden.Dedıgım gıbı yerıne gore ıkısının de kullanıs alanı vardır.

Ve benım soyledıgım sey senın gıbı koru korune ıdda eden arkadaslara bır cevap nıtelıgındedır.Buna ınanan da olur ınanmayan da bu cok normal.Konu da cok basıt ama sen haklı cıkmak ıcın ego tutkunu bır gıbı davranıp bunu goremıyorsun. Konu aoe dmgde gerı kalma konusu bende aoe dmg ıcın neler yapılabılecegını soyluyorum o kadar bunu baska yere cekmege de gerek yok.Yanı dual spec olup aoe gerektıren yerde hybrıde donmek cok mu zor anlamıyorum bu kadar garıp tepkı verıyorsun?

Neyse bence wowu bırakman senın ıcın cok ıyı olmus bundan sonrakı hayatında basarılar dılerım...
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:

Hata 1 talent: Demonic Brutality yerine Fel Vitality almalısın.
Hata 2 glyph: Corruptionı barından kaldır bi kere, cycle da yeri yok. Dolayısıyla Glyphinede. (Immolate,Conflagrate,Incinerate bu 3 ü benim tavsiyemdir.)

Immolate > CB > Conflag > incinerate
Bu 4ü ile dps yapıyorsun. (Eğer Boss fight ise ve 1 dakka da ölmeyeceğinden emin isen Curse of Doom atıyorsun)

Corruption ve Agony yi kaldır barından. Dps artışını hissediceksin.

Genel rotasyonda corruption ve coa kullanılmaz dogru ama hıc bır zaman kullanılmaz demek yanlıstır.

Soylekı eger unholy dk ve b.druıd yoksa coe atman bunlardan bırı varken cod atman dps artırır.
Ancak yukarda saydıgım classlardan bırı var ve en son attıgın cod patladıktan sonra bossun yasamı 1 dakıkadan az bır surede sıfırlanacak gıbıyse (bulundugun guıldın dmg outputuna baglı olarak bu degerı senın belırlemen gerekır) bu zamanda atılcak bır coa dps artırır.
Keza hareket etmen gereken yerlerde bossa atacagın corruptıon dpsıne etkı eder.Bu durumda zaten baska bırsey cast edemeyecegın ıcın gcd suresının bır etkısı olmaz o surede zaten hareket edıyorsundur.

Dolayısıyla genel kural sudur;
Deep destro rotasyonunda cast ettıgın ve yerınde sabıt kaldıgın fıghtlarda ınstant dot spellerı kullanılmazken hareket ettıgın heranda bu dotları atmak once ozellıkle dmg done degerıne etki eder.Eger sonrasında castı uzun bır sure kesmıyorsan dpsını de artırır ama kesıyorsan dpsını dusurur...
(heigan fıghtında oldugu gıbı)
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

hayda neden

mmorpg tezini yapıp emekliye mi ayrıldın kitabını yazıp =)

Heheh oyle gibi oldu :P Biktim artik acikcasi, dunyaya oynuyorsun, world first bile ceksen -ki zaten achievementlar geldi world first cekmeninde bir espirisi kalmadi- genede bir getirisi olmuyor oyunun onu gordum, e haliyle allahin verdigi uc gram akli kullanarak wow'un bi halta yaramadigina kanaat getirdim.

WoW oynanmaz demiyorum, oynaninir, hatta eglendirirdi bile eskiden, ama abartinca, oyunu artik is edinip memuriyete dogru gidince insan anliyor. Aslinda gene anlamiyor insan, ne zaman olaya disardan bakmayi beceriyor (bende bu tez yazarken oldu mesela), ulan diyor kendi kenine, bunca harcanan vakit, emek, sonunda ne elde ettim nerd screamden baska? Valla hicbisey acikcasi, bi razer'in sponsorlugu filan ayarlaniyordu en son zamanlarda, ordan mouse mousepad filan yollayacaklardi, o bile gelmedi daha.

Kisacasi wow bir oyun, oyunuda tadinda oynamak lazimmis onu gormus oldum. Aman derim kapilmayin abi, sonra birakinca bir bakiyorsunuz ki bi tane arkadasiniz kalmamis etrafinizda...
Sosyal ağlarda paylaş

nihlathak said:

sonra birakinca bir bakiyorsunuz ki bi tane arkadasiniz kalmamis etrafinizda...

Sırf bu sebeple inadına türk guildlerinde oynamaya çalışıyorum. Sonuçta çıkıp içebildiğiniz, deliler gibi eğlenebildiğiniz yeni bir arkadaş grubunuz oluyor. Üstelik daha sizin kafadan oluyorlar.

Yabancılarla oynayınca hele birde sürekli oyuncu değiştiren guildlerde oynayınca, arkadaşım diyebileceğiniz kişi sayısı baya azalıyor. Sadece tanıdık oluyor onlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Nihla gerçeği söyle bütün bunlar Lucibert hırtosu gitti diye oldu demi he ?

Yok be abi, luci'yle ben paso surtusurduk zaten, ilk geldigim gunden beri hatta. Dmg meter'da canini sikmistim sunwell zamaninda, e karizmasi cizilen CL'nin yapmayacagi sey yoktur bu alemde :) O yuzden luci'yle ilgisi yok benimkinin, sadece gercekleri gordum en sonunda, hem tadinada vardim top guild vs muhabbetinin, zirvede birakmak lazim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Nithalak said:

Yanı dual spec olup aoe gerektıren yerde hybrıde donmek cok mu zor anlamıyorum bu kadar garıp tepkı verıyorsun?

Yoo zor degil, ama konu o degil, sen inatla rogue'u yakalarim diyosun ya aoe ile bende rogue'u kisa sureli aoe'de yakalayamazsin diyorum. Uzun sureli AoE dedigimde anca trash kesmek olur bosstan bossa giderken. Orda da sen inatla rogue'u yakalamak icin yok hybrid spec yok crit gear filan zorluyosun ya hit'i dusurup, bende diyorum ki trash'i keserkenki dps'e bakmakla masturbasyonun farki yok cunku trash'te yapilan dps bossu kestirmiyor. Instance'ta overall kim daha cok damage vermis diye bakilmaz ki, boss fightta kim gorevini adam gibi yapmis ona bakilir. O yuzden trash'te damage kovalamak anlamsiz bir sey. Daha da acik nasil anlatabilirim bilmiyorum.

Burda ne benim egom soz konusu ne de kisisel baska bir konu var. Yani en azindan ben kisisele indirmiyorum konuyu, sende indirmezsen sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne diyim Nihl, hayata hoş geldin.

Zirvede bırakmak en güzeli. Ben bir kere üzülmedim, pişman olmadım raidingi bırakmamdan beri.

Hep aynı döngü sonuçta, World First yarışı, o kill anındaki coşku patlaması falan iyi de sonra çok boş geliyor aynı naneyi tekrar tekrar her hafta yapmak 4-5 ay boyunca.

Warlock konusunda benim pvp'yle ilgili bir sorum vardı. Destruction'da boşta kaldığım zaman temel olarak yapmam gereken şey:

CoE, Immolate, Chasbolt, Conflag, Inc, Inc, Inc. Doğru mudur ? Corruption atmaya değer mi ??

Affliction olarak, genel olarak yapmam gereken Corruption'u herkesin üzerinde tutup, sırasıyla Haunt,UA,Corruption,CoA'ı dayayıp Shadow Trance proc için dua mı etmek ? Dotlar dizildikten sonra filler olarak ne yapmam lazım, Drain Mana ve Searing Pain falan mı ?

Biraz offtopic olmuş olabilir, sorri
Sosyal ağlarda paylaş

nihlathak said:

Yoo zor degil, ama konu o degil, sen inatla rogue'u yakalarim diyosun ya aoe ile bende rogue'u kisa sureli aoe'de yakalayamazsin diyorum. Uzun sureli AoE dedigimde anca trash kesmek olur bosstan bossa giderken. Orda da sen inatla rogue'u yakalamak icin yok hybrid spec yok crit gear filan zorluyosun ya hit'i dusurup, bende diyorum ki trash'i keserkenki dps'e bakmakla masturbasyonun farki yok cunku trash'te yapilan dps bossu kestirmiyor. Instance'ta overall kim daha cok damage vermis diye bakilmaz ki, boss fightta kim gorevini adam gibi yapmis ona bakilir. O yuzden trash'te damage kovalamak anlamsiz bir sey. Daha da acik nasil anlatabilirim bilmiyorum.

Burda ne benim egom soz konusu ne de kisisel baska bir konu var. Yani en azindan ben kisisele indirmiyorum konuyu, sende indirmezsen sevinirim.

Kesınlıkle kişisele ındırmıyorum konuyu...

Burda arkadaslar konusmus aoe dmgde gerıde kalıyorum dıye tekrar edıyorum konu burdan cıktı, ılk postuma bakabılırsın alıntı yaptıgım yerde arkadasa cevap verırken destroya gecınce aoede gerı kaldıgını yazmıs bende ona cevap verdım olay warlock&rogue olayı degıl zaten hicbir zaman olmadı; ben hem boss hemde thrashde gerıde kalmamak ıcın yapılması gerekenlerı yazdım.Yoksa aoede thrashlerde yapılan dmge onem verıyorum demedım.Burda gerıde kalmamak ıcın neler yapılır ben ne yapıyorum onu yazdım.

He ben warlock oynarken her yerde hakkını vermege calısan bırıyım.Thrashde olsun, boss olsun hıcbırını ayırt etmem ve aynı cıddıyetle dpsı en ıyı sekılde vermege calısırım bu yuzden benım gıbı dusunenler vardır dıye tecrubelerımı yazdım.
Thrash ısı sana masturbasyon olarak gıbı gelebılır senın dusuncene saygı duyarım ama dedıgım gıbı blızzard onu oraya koyuyorsa ve bossa ulasmanda senın onunde bır engel oluyorsa (en azından zaman olarak) onun hızlı kesılmesı benım ıcın degerlıdır belkı wıpe yedıgın bır bossda daha cok deneme yapmana yardımcı olur, ben bu yuzden her turlu dmg ısıne onem verırırım bunlar tamamen benım dusuncem karsı olanlar vardır cok normaldır.

Bu yuzden amacım bır rogue veya baskasını yakalamak degıl raıdın faydasına calısmaktır.Class geregı dps rolunde ısem bılınclı yaptıgım her dpsın raıdde yararı vardır dırekt olarak gormesek bıle.Bunu artırıcı en ufak bırseyı bıle gorursem (thrashde ekıpman degısme veya razor bossunda hybrıd oynamak gıbı)bunu yazarım...

Ve dedıklerıme dıkkat edıp oynayan bır lockın rogue veya baskasını gecme sansı her zaman vardır bu ımkansız degıldır bunu da burda belırttım olay tamamen budur yoksa afedersınız bır sıdık yarısı olayı degıldir, sadece warlockla ufak detayları kacırmadan oynarsınız potansıyelı cok yuksektır demek ıstedım ama yanlıs anlasıldı galıba.

Bu arada arkadasın nicki dıablodakı anyayı kurtarma gorevınde karsımıza cıkan necromancerın ismidir benım nıckım ıse bu necromancerdan feyızlenerek kendı uydurdugum bır ısımdır kı 5 yıldır wowda bu ısmı kullanmaktayım.Aynı zamanda belkı tanırsınız baska bır wow forumunda da bu ısımle yer almaktayım.Bu yuzden pek degıstırmegı dusunmuyorum :)
Bence zaten ortada bır karısıklık yoktur...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...