Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warlock destruction talent seçimi

demode

Öne çıkan mesajlar

ya ben birsey anlamiyorum bende mi sorun var ........
ya bende de o talent a cok benzeri var
spelldamage im lock buffim ile 2100 civari
ama benim dps 2.5k yi gecmiyor
bende mi sorun var rotasyonda mi cozemedim

Once immolate atiyorum sonra conflagrate sonra chaos bolt sonra da paso incinirate spamliyorum
bu dongu ama olmuyor
yardim edermisiniz acep
Sosyal ağlarda paylaş

Sp düşük ama 2.5k dps çıkaracak kadar değil. Fps ve ms durumun ne alemde raidde iken? Bunlar da önemli unsurlar raid de max verim için. Ayrıca 1 immolate'e 2. conflag ı sokuyorsan rotasyon olayını da elemiş oluruz.

Bu arada deep demo deneyen var mı? Raid de shaman eksikliginden dolayı yedek olarak bu talentı aldım ama rotasyondu, cd lerdi falan hiçbir bilgim yok. Birazdan forumlara falan bakacağım da kullanan biri varsa ve bir kaç ipucu paylaşırsa minettar olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

Cod, corr, immo devamlı boss üzerinde. Gerisi shadow bolt spam. Demonic Empowerment'ı bi 6-7 saniye sonra yani Demonic Frenzy 10 stack olunca bas. Meta'yı bloodlust'a getirmeye çalış ve eğer bossun dibine girmende bi sakınca yoksa Immolation Aura'yı kullanmayı unutma. Başka da aklıma gelen bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro said:
Sp düşük ama 2.5k dps çıkaracak kadar değil. Fps ve ms durumun ne alemde raidde iken? Bunlar da önemli unsurlar raid de max verim için. Ayrıca 1 immolate'e 2. conflag ı sokuyorsan rotasyon olayını da elemiş oluruz.

niye elemis oluyoruz
conflagrate glyphi var
immolate gitmiyor conflag attigimda
Sosyal ağlarda paylaş

Mad_Wolf said:
Pyro said:

niye elemis oluyoruz
conflagrate glyphi var
immolate gitmiyor conflag attigimda

Yanlış anladın. Rotasyonu kaçırıp belki 2. conflag ı atamıyorsundur 1 immolate de, onu söylemiştim. Ayrıca armory linki versen daha çok yardımcı olabiliriz eğer sorun rotasyonunda değilse.
Sosyal ağlarda paylaş

Mad_Wolf said:
150 hit rating ama afflictiondaki hit talent i da var

Raidlerde shadow priest hep oluyor diyorsan 300 çek hit rate'i. Yok olmuyor dersen 368 e çekeceksin. Ve evet sorun tamamen hit'inde. Attığın büyülerin çoğu miss olurken 2.5k dps yapman pek şaşırtıcı degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Elemiş oluyoruz derken, "eğer 2 tane atabiliyorsan rotasyonda hata yapmıyorsundur" demek istemiş. Yani hatanı ararken rotasyon konusunu eleyebiliriz. Başka konularda aramalıyız hatanı.

Başlığı açıp yarım saat sonra cevap yazmamak lazımmış demekki. Önce refresh'lemek gerekiyormuş :).
Sosyal ağlarda paylaş

itemlerden toplam 150 hitin varsa, %5.7 hitin var demektir. %3 de talentten gelince %8.7 olur bu.

Boss için ihtiyaç duyduğun hit %17 olduğuna göre, eğer raidde shadow priest yada moonkin yoksa kafadan %10 civarı missle oynuyorsun demektir, ki rotasyonunun da bozulacağını hesaba katarsak %25-30'a kadar dps kayettir bu sana.

Birde söylediğin 2100 sp raid bufflı ise o zaman itemlerinde yetersiz anlamına geliyor bu. Eğer sadece kendi bufflarında 2100 varsa 3500-4000 dps'i görmen lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
itemlerden toplam 150 hitin varsa, %5.7 hitin var demektir. %3 de talentten gelince %8.7 olur bu.

Boss için ihtiyaç duyduğun hit %17 olduğuna göre, eğer raidde shadow priest yada moonkin yoksa kafadan %10 civarı missle oynuyorsun demektir, ki rotasyonunun da bozulacağını hesaba katarsak %25-30'a kadar dps kayettir bu sana.

Birde söylediğin 2100 sp raid bufflı ise o zaman itemlerinde yetersiz anlamına geliyor bu. Eğer sadece kendi bufflarında 2100 varsa 3500-4000 dps'i görmen lazım.

yok kendi buffim ile 2120 oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
0/22/49 ile patcwerk de 5.2k dps yaptım dün gece. gear de çok iyi değil pantalon falan mavi.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Spinebreaker&n=Ufurukcuhoca

chestteki ve omuzluktaki gemi sp ile değiştim daha update olmamış.

20/51 mi yapsam ya dest. haste mi alsam chaos bolt mu ne dersiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...