Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warlock destruction talent seçimi

demode

Öne çıkan mesajlar

Abi aoe sorununu ilk dile getiren bendim onda da bunu yaşayan veya farkeden var mı manasında sormuştum. Kaldı ki aoe olayını da öyle trash vs sormamıştım, freya 3e de eskiye nazaran düşük kalıyor diye sormuştum. Rogu yakalama veya aoe de çoşma falan çok aptal yerlerden gelindi oralara. Hatta ilk sen çıkardın roga yetişme, geçme mevzusunu yanılmıyotsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Nithalak said:

Pyro said:

Bu arada aoe damage'ı düşen var mı hiç? Neredeyse hiç critlemiyor artık eskisi gibi, 1.6k vs. Çok çok ender artık crit olayı, en azından bende. %23 crit var ve rain of fire'ı kastediyorum. Spec 0/13/58 bu arada.

aoe dmg ıcın eger 0-41-30 talentınden deep destroya donduysenız bır azalma gormenız cok normaldır.
.
.
.
.
.
.
...

Sevgılı Pyro bu konuda ılk cevap attıgımda senın yukarda alıntı yaptıgım yazını baz alarak bırseyler belırttım.Bu yazında kusura bakma ben freya fıghtını kastetıgını anlamadım; anlıyamazdım lakın burda dırek aoe dmgden bahsedıyorsun bana gore, bende bu sekılde cevap verdım...
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Ne diyim Nihl, hayata hoş geldin.

Zirvede bırakmak en güzeli. Ben bir kere üzülmedim, pişman olmadım raidingi bırakmamdan beri.

Hep aynı döngü sonuçta, World First yarışı, o kill anındaki coşku patlaması falan iyi de sonra çok boş geliyor aynı naneyi tekrar tekrar her hafta yapmak 4-5 ay boyunca.

Evet baydiydi artik zaten, bide encounter adina tikandi blizzard sanki, ama tabi oyunda yapilabilecek seylerde sinirli. Kos kos kos, vur vur vur, portaldan gec, milleti healla, biraz daha kos, tankla tankla tankla, kes. Baydi bu dongu beni, eskiden en azindan bi tane tank and spank bossu olurdu, dps yarisi yapardik eglenirdik, simdi o da yok, sacma salak leviathan filan gibi bosslar var, bu ne ya :/ Onu da gectim, bi ragnaros'u ilk gordugum zamani hatirliyorum, anneni keseyim bu ne lan demistim, simdi degil arthas, sargeras gelse ayni etkiyi yaratamaz. Cok instance gorduk, cok boss gorduk, hatta yuzsuz gibi 60ta da 80de de naxx'i iki kere kestirdiler, sacma sepelek isler yaptilar. Arti bu achievement olayi canimi sikti, world first'un tadi kalmadi, hala alisamadim bu achivement olayina zaten. Keza ach puani kovalayim desem, nereye kovaliyorum, wotlk'a gecmeden az onda gnome'dan human'a reroll ettik "warlocklar spiritten dmg alacak" dediklerinde, ne ach puani kaldi, bi de ustune racial'i nerflediler filan.

Kisacasi WoW artik beni baydi :) Benim anladigim bu :)

P.S Bu arada pvp isi dedigin gibi, kafaya gore takiliyosun affli olunca :) Dot up, spam drain, fear mear ivir zivir. Bayik ya warlock'un pvpsi :)

CusTodeM said:

Vay güneş hayata döndüysen bir arada görüşelim bari

Dondum, goruselim.
Sosyal ağlarda paylaş

Nithalak said:

Nithalak said:

Pyro said:

Bu arada aoe damage'ı düşen var mı hiç? Neredeyse hiç critlemiyor artık eskisi gibi, 1.6k vs. Çok çok ender artık crit olayı, en azından bende. %23 crit var ve rain of fire'ı kastediyorum. Spec 0/13/58 bu arada.

aoe dmg ıcın eger 0-41-30 talentınden deep destroya donduysenız bır azalma gormenız cok normaldır.
.
.
.
.
.
.
...

Sevgılı Pyro bu konuda ılk cevap attıgımda senın yukarda alıntı yaptıgım yazını baz alarak bırseyler belırttım.Bu yazında kusura bakma ben freya fıghtını kastetıgını anlamadım; anlıyamazdım lakın burda dırek aoe dmgden bahsedıyorsun bana gore, bende bu sekılde cevap verdım...

Elbette o yazıda freya 3elder sormadim direk. Bir önceki postta neden o mesajı yazdıgımı acıkladım. Herneyse bu aoe olayını sadece bu sorunu benden başka yaşayan var mı diye yazmışım aynı spec kullanan. Zira trash için aoe damage im çok düştü vs yazacak kadar sığ biri değilim kusura bakma. Senin açıklamaların o yöne doğru kaydı biraz sonra da birileri rogue muhabbeti sokunca tümden koptu konu. Ben onu dile getirdim sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

muhabbeti bölmek gibi olmasın da

imp i ne için kullanıyoruz yahu? yani voidwalker baya bi iş yapıyo. ben başta imp e vermiştim talentlardan ama baktım ki sürekli voidwalker kullanıyorum direkt talent sıfırladım ve voidwalkera verdim. ileride imp ne gibi bi üstünlük sağlıyo voidwalker a? (yalnızca damage mı?)
Sosyal ağlarda paylaş

Empowered imp 3.2yle bufflandığında belki farkeder ama, %20 crit bonusu %100e çıkarıyorlar üstüne bir de +%10 minion crit chance geliyor yeni setle.

Set de şaka gibi zaten bakalım asıl o konuda ne yapıcaklar, 4 piece bonus corruptionu saymazsan t8 2 piecele aynı, hatta t8 UAyı %20 arttırıyor falan. Kendime %5 extra crit chance pete extra %10a tercih ederdim, ki var zaten bu :D
Sosyal ağlarda paylaş

[Empowered Imp] 3/3
[Backlash] 3/3

Raid bufflarının tam oldugunu düşününce;
Bu iki talentin çok detaylı araştırılmış sonucunu okumuştum, yazan; Empowered Imp talenti %3 ten az fazla crit verdiği(%20 crit up veriyorken).
Her ne kadar inandırıcı gelmesede matematiğe dökülmüş aslı budur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...