Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warlock destruction talent seçimi

demode

Öne çıkan mesajlar

Madcat said:

bu arada naxx a girmek için falan ne kadar dps yapmak lazım en az?

şu wowhead threadindekine yakın bi gearım var : http://www.wowhead.com/?forums&topic=78725

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Executus&n=Metket

ama hala 1.5k'dan ötesine çıkabilmiş değilim 1 robe yaptırıcam sadece başka ne yapmam lazım yardımcı olabilecek var mı ?

ap :(
Sosyal ağlarda paylaş

rotasyonun nedir ?
bide bence crafter itemler yaptırmana gerek yok jc yi 420 yaparsan biran önce faydasini görürsin epic gemler olsun crafter ringler olsun wowhead den hangi faction un ne item verdigine bakarak biraz daha heroic farmlarsan iyi olur en azindan 80 emblem e chesti alabilirsin naxx için benim görüşüm en azindan 2.5k falan boss fightlarda olursa yeterlidir kolay instance zaten voalara girmeye çalış arkadaş çevresiyle veya reset e son 1-2 gun kala eski bosslari kesiyorlar direk onlara gir en azindan heroes veya valorus drop alma şansin var ama gear ina göre genede 1.5k dps az gibi geldi bana 2k ustu rahatlikla gorebilirsin o talent ve gearla
Sosyal ağlarda paylaş

dostum ilgin için teşekkür ederek başlıyım bi anlatmaya;
şimdi buradan duyduklarımla imp kullanıyorum ve firestone sürüyorum silaha başlangıçta.
rotasyon ise thrashta ne kullanacağım hakkında sorunlarım var aslında çabuk ölen yaratıklara incinirate spamlıyorum fakat işte dps i çok arttırmıyor diye düşünüyorum.
bossa ise immo corruption cos incinirate x 3-4, confglate tekrar incinirate tarzı gidiyorum ama curse of elements atıp atmamakta da kararsızım.
şuan da kıbrısta öğrenciyim buranın internetiyle hcleri zar zor bitiriyorum. raide girmem mümkün değil ama en azından yaza kadar hazırlanmak istiyorum.

voalarda da sürekli ölmekten anam ağladı sürekli low dps mate diyip şutlanmak bayıyor biraz onlardan item çıksa biraz rahatlıcam ama zor yani.

2-3 tanıdık var diye executusta kastık ondan da pişman olduk.

ooof of çok dertliyim yani anlıcağın =) teşekkürler tekrardan yardımların için =)
Sosyal ağlarda paylaş

eger party de shadow priest veya balance druid varsa veya dk varsa atma curse of elemental yerine curse of agony at
hatta başlarken tek seferligine boss a koşarken corr sonra immolate + curse of agony + conf +inc spamm sonra curse of agony li standart rotasyona dönersin birde ben spell stone kullaniyorum daha cazip geliyor 240 haste istersen dummy üstünde bir dene hangisi sana uyuyorsa ona göre kullan imp dps in genelde %9-11 arasinda yapiyor impin shiftini kapatli tut partylerde ve raidlerde ki atilan bufflardan yararlansin az da olsa imp in dpsini artiracaktir biraz alıştıkdan daha kolay gelir zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Detay birşey sorcağım.3.1den sonra hit cap kaç oldu?
Yani şuan unbuffed 322 hit var ama wel fed ile 364 yapıyorum ama emin degilim bu fazla veya az mı cunku 3.1den sonra kacırdım hit detayını. 3/3 suppression verilmiş halde 53 0 18 afflictionım burası topiği degil dicem ama specler arasında hit cap değişmiyor olması lazım diye düşündüm.
Kısacası sorduğum genelde 10 man ve 25 manler için hit cap kaç olması lazım benim. diğer sınıflardan bagımsız minkaçla girersem su sınıf varmı su sınıf yokmu ht capim icin diye dusunmem. :)
Sosyal ağlarda paylaş

%17 hit cap %13 ally isen yetiyor diye biliyorum %1 dranielerden %3 balance veya shadow priest den aliyorsun caplaniyor benim horde olmama ragmen %13 (345) duruma gore 45 hit veren food dan kullaniyorum affli de iste ally isen gene ayni şekilde %10 geardan %3 talent den %1 dranie lerden %3 balance veya sp den alarak caplayabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Twisty said:
eger party de shadow priest veya balance druid varsa veya dk varsa atma curse of elemental yerine curse of agony at
hatta başlarken tek seferligine boss a koşarken corr sonra immolate + curse of agony + conf +inc spamm sonra curse of agony li standart rotasyona dönersin birde ben spell stone kullaniyorum daha cazip geliyor 240 haste istersen dummy üstünde bir dene hangisi sana uyuyorsa ona göre kullan imp dps in genelde %9-11 arasinda yapiyor impin shiftini kapatli tut partylerde ve raidlerde ki atilan bufflardan yararlansin az da olsa imp in dpsini artiracaktir biraz alıştıkdan daha kolay gelir zaten

yorumların için teşekkür ediyorum,üzerimde 2 tane pvp itemi vardı bugün bir tanesini daha(wrist) pve itemiyle değiştirdim.
80 heroismle alınan o chestin özellikleri nedir?
wowhead den baktığımda bişi yazmıyor da o yüzden soruyorum.
66 tane var bir kaç güne alırım heralde.
2k+ dps dediğin genel dps mi yoksa bosslar mı?
bosslarda 2k dps i gördüğüm oluyor bazen,rotasyonu lagdan dolayı kaçırmadığım zamanlarda.
ben genel dpste 1.6k üstünü göremiyorum bir türlü.
Sosyal ağlarda paylaş

Heroe's setin özelliklerine http://www.wowhead.com/?itemset=802 burdan bakabilirsin Chest şöyle birşey http://www.wowhead.com/?item=39497
dummy de mana / hp 0 lanıncaya kadar dps ini aynı rotasyonla denersen asaği yukarı bir fikrin olur boss a göre değişebiliyor çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

chestguard of the lost conqueror dan robe alınıyormuş onu bilmiyordum sadece droptan düşüyor diye biliyordum o zaman hemen ilk fırsatta alayım.

bosslarda evet değişiyor bazen de ben genel dpsten sıkıntılıyım baya.
neyse en kötü yazın düzgün netime kavuşana kadar bu şekilde heroismlerle item kasayım.

sağolasın =)
Sosyal ağlarda paylaş

O değilde Conflagrate'e yine nerf geliyor. Nerf denmeyebilir belki ama benim hesaplarıma göre baya bir düşük olacak damage done da. Bilemiyorum belki ben yanlış hesapladım.

said:
2) The Conflag glyph does require a little more attention. It does consume Immolate once again. (I mentioned in a previous post that the glyph was working at cross-purposes to the rest of the Destro tree). Essentially, if you Conflag when Immolate is about to expire, you get a self-buff which makes your next 3 Destro spells do more damage. More than likely (in the sense that you probably have this talent) this has also proc'd Backdraft for you as well, so those spells also cast faster.

3.1.2 Conflagration changes
[...] We nerfed Conflag because it did too much damage in PvP. Adding the damage back through Incinerate should buff PvE damage without buffing PvP damage.

We understand that the 5 sec window or consuming the Immolate might be too much to ask for a PvP Destro lock or even a PvE one trying to handle complex encounters in Ulduar with a lot of movement. This is one of the reasons we wanted to get these changes up on the PTR where the community could test and respond to them versus just hotfixing them all in with relatively little discussion. (Source)

Conflagrate Glyph changes in 3.1.2
We think at this point we might leave the glyph as it is on live (doesn't consume the Immolate), but we may still iterate some on the design on the PTR. Let us know if you actually get on and try it out. (Source)

Incinerate
[...] Incinerate's current damage bonus is not flat. It literally takes the damage done, multiplies that by 25% if Immolate is present, and adds it to the base damage. The talent changes that bonus from 25% to 55% (plus 30%)

Gerçi dün bir kaç şey daha demişler;

said:
Conflagrate -- We still intend to leave this as it currently works on live (not consuming the Immolate).
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Sanırım artık Desto olacağım, ulduar boss testlerini yapıp detaylı açıklama yaparım.

Talent 0.20.51 gittim.
Conflag/Incinirate/Immolate glyphleri ile deneme yapıcam.
Life tap glyph i immolate yerine daha iyi olabilir, denicem.

Dummy üstünde yaptığım teste göre chaos bolt incinirate ile yakın miktarda vuruyordu. Raidde fark nekadar açılcak bi fikrim yok. Dummy üzerinde Ebon Plague vardı ve 4.5k üstü dps çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:
Sanırım artık Desto olacağım, ulduar boss testlerini yapıp detaylı açıklama yaparım.

Talent 0.20.51 gittim.
Conflag/Incinirate/Immolate glyphleri ile deneme yapıcam.
Life tap glyph i immolate yerine daha iyi olabilir, denicem.

Dummy üstünde yaptığım teste göre chaos bolt incinirate ile yakın miktarda vuruyordu. Raidde fark nekadar açılcak bi fikrim yok. Dummy üzerinde Ebon Plague vardı ve 4.5k üstü dps çıktı.

tam olarak talent buildi yapıp koyar mısın
Sosyal ağlarda paylaş

Twisty said:
aslında dogru soulfire gibi dmg vuruyor şuan casting time da iyi ama stone buffsuz da olmuyor ya ^^

ben daha bakmadım. oyundaki talent treeye göre mi yaptın, yoksa eski şablonlar üzerinde mi çalıştın? (talent tree'de bi değişiklik yok mu yani? olması lazım ühü)

gerçi senin buildide hatırlamayadım şimdi tam, stone buff 1 puan vermiştin ama. ya hiç verme ya 2'le.
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 talent değişimi yaptım, igniste 3 adet miss cıkınca afflictiondan hit talentını tekrardan aldım.

http://www.wowhead.com/?talent#IcZfh0h0hZVbGVrcuVoAcct:zq0

Hit miktarı ve ihtiyaca göre shadowfury alınabilir.

Oldukça iyi bi built oldu. Afflictiona bazı combatlar haric döneceğimi sanmıyorum.

Merak edenler için: Incinerate 14k critliyor. (3700up)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...