Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warlock destruction talent seçimi

demode

Öne çıkan mesajlar

http://talent.mmo-champion.com/?warlock=000000000000000000000000000003220030003000000000000000005203205210331051335230351

Teorik olarak max dps buildi bu şu anda. Lazımsa coe, değilse cod atın. Immolate'i devamlı target üzerinde tutup her cd de conflag ve CB kullanın. Oynaması gayet basit ve eğlenceli. Glyphler inc, immo ve conflag. Imp Soul Leech nedeniyle çok nadir life tap kullandığımızdan life tap glyphine gerek yok. Normal rotasyonda Corruption yok fakat hareket halindeyseniz ve Life Tap'a ihtiyacınız yoksa kullanabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yogg-saron25, kolagarn25, hodir25, hard mode thorim25, freya25+1/2/3 keeper alive gibi multi-target, mobility gerektiren encounterlarda afflictionla daha iyi damage çıkarıyorum. Bilemiyorum belki bu specden gerçekten verim alabilmek için full t8,5 ulduar gear gibi birşeyler giyiyor olmak gerek simcraft hesapları gibi yoksa regular encounterlarda da demo-destro hybrid specden çok da farkı olmuyor gibi.

Yukarda saydığım tarz encounterlarda hala affliction dışında bir specle de rahatça oynayamıyorum aslında, peti ayakta tutaraktan rotasyon oturtturulmuyor bir yandan da belli şeylerden kaçarken ister istemez sustained dps yerlerde kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

CD bekleyen spellerimi ve DOTlarımı aynı yerde gstereni yokmu bunların :P
Misal İmmolate attım onun barı baslıcak gittikçe kısalmaya arkasından confg. attım hemen onun barı bu sefer altına eklenecek sonra caos bolt attım onunda barı bunların altına eklenecek. Yani hem dotları hemde CD olan spellerimi gosterecek.ŞİŞTİM valla.
Sosyal ağlarda paylaş

3-14-54 conf immo inc 3.7-4.2 dps heroic dummy ustunde coe atip denedim voa25 de 4.6 - 5.2 arasi gördüm eski talentim 40-31 decim-imp di. 200-300 dps daha fazla deep desto ile şuan rotasyonuda daha kolay geldi açıkcasi decim kaçırdım soulfire atamadim shard yedi cast boşa gitti olayida yok

benim rotasyonum immolate-chaos bolt-conf-incrate böyle başlıyorum genelde chaos bolt dolduğu gibi atiyorsun sürekli conf u ilk 5 sn içinde patlatmak iyi oluyor 11-12k dmg vurabiliyor eğer unholy dk druid falan varsa atmiyorum CoE, CoD atiyorum duruma göre Corraption atiyorum falan ama rotasyonu gayet kolay immolate nin sürekli targetin üstünde olmasi önemli olan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...