Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:
Longshanks said:
evet epey deneyimimiz oldu
druid&warrior olaraktan (restoyum)
dk lı setuplar hayvan, magelere warrior çaresiz hele dk'nın full stack lifebloom yok etmesi delirtiyo insanı =<
interruptı olan bi classa niye bi de silence koymuşlar o da ayrı mevzu. adamların herşeye çözümü var birşeye de zayıf olsun anasını satıyım.

kite?
tamam kitelanıyor da mesela canım az ken atıyo silence ını death coili yapıştırıyo kesiyo mesafeyi açmıyor chains of ice ı iyi kullanıyolar falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Ahaha aldım sonunda KT daggerini. Mutilate bandwagon'a katılmaktansa direk shadowdance gittim. LFG den de bir tane holy paladin buldum.

20-0 şu anda. 1740 ratingle.

DK retri, DK druid, DK paladin, DK rogue hepsini parçaladık.

Shadowdance şaka gibi şu anda, trinketlayan birine kidneyshot sırasında full energy'le 2 ambush 1 eviscerate koymak = priceless.

Hangi setup olursa olsun şu anda pvp de mutilate oynamak gerçekten gereksiz
holy paladin rogue ile o kadar iyi bi setup değil 20-0 güzel bi başarı tebrikler.
Sosyal ağlarda paylaş

Roguelarda ne saçma sapanlar şu an ya. DKlere zaten hiçbir diyeceğim yok. TBC'nin druidi, warlockudur DK. Kafaları yiyorum.

Eli ayağı tutmayan bebelerle 1800 ratingte boğuşup geri kalmak falan, çok salak şeyler bunlar. Karakter dengelerini ayarlayın Blizz görevlilerine sesleniyorum. Nerfleyin ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Her ne kadar 20-0 ın devamı gelmese de sabah 11 de LFG'den bulduğum holy palay'la score. Vent yok. PvP gear yok.

SS

27 maçın yarısı benim saçmalamam ve kesinlikle alınacak oyunlarda shadowdance'i yanlış zamanda açıp elimde patlaması, action barların karışması vs.

En zorlandığımız setup BM hunter Holy paladin. Readiness'le double BW, 1 min cd lı BW, ve geri seken hunterlar kanser etti resmen. Normalde imkansız kesmek gerçekten sadece BW ve trinket cd'dayken KS koyup shadowdance açıp dua ediyorsunuz.
Bir de DK rogue feci giriyor açıkçası ciğerlerimizi ferahlatıyor. Geri kalan hepsi imkansız olmayan setuplar ( high level DK retri'yle karşılaşmadık daha scrub olanlar kolay )

Son olarak Shadowdance kesinlikle oyundaki en saçma burst'e sahip. Expose+Kidney'den sonra açılan shadowdance'i healleyecek kesinlikle hiçbir class yok. Double dps'te healerlara tek spell cast ettirmeden kesebilirsiniz ( Buddhist'in son videosunu gördüyseniz, sadece garotte ve autoattackla holy priest kesiyor )

P.S. Miss you wishie :/
Sosyal ağlarda paylaş

700 resilience var, 30%+ üstünde reduction veren armor var. Feral druid bildiğin nerdeyse spamlanabilen shred ile 8.5k critliyor.

8.5k

Yok yani cidden çok merak ediyorum. Hadi diyelimki zorladım 1100 falan resi yaptım. E ne farkedicek ? Hadi olsun olsun 7k olsun. Abi 7k ne manyakmısınız. Bir omen proclasa bu herif arka arkaya 3 tane shred atar bana ne halt yiyecem ben ?
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
Bu hafta eve uğramadım bile ben. Gear kasamadım daha 190 resilience var. Allahtan arenada bana girme gafletinde bulunmuyor kimse. Yoksa halimiz nice olurdu.

Frost mage'e girmek gaflet ve dalalet zaten.

Nova, nova, nova, nova, nova, nova, nova pet nova invis mirror image.

Icebarrier+Mana shield zaten 4k mı ne absorb ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Vanilla'dan beter ki. Tek tuş oynuyor insanlar, yani bir taktik, bir zokaya düşürme, bir diminishing returns derdi, bir outlast, bir mana kontrolü falan yok yani. Roguelar zaten saçmalık, eli ayağı zor tutuyor adamın 1900. biliyorum yani adamın oynayamadığını. Ama karşı tarafın hamle yapma hakkı olmadıktan sonra isterse topal fevzi olsun yine kurtaramazsın.

Düzeltmezlerse full time oynarım ben Darkfall. Skill-based zaten oh mis.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
700 resilience var, 30%+ üstünde reduction veren armor var. Feral druid bildiğin nerdeyse spamlanabilen shred ile 8.5k critliyor.

8.5k

Yok yani cidden çok merak ediyorum. Hadi diyelimki zorladım 1100 falan resi yaptım. E ne farkedicek ? Hadi olsun olsun 7k olsun. Abi 7k ne manyakmısınız. Bir omen proclasa bu herif arka arkaya 3 tane shred atar bana ne halt yiyecem ben ?

emin misin yahu 8.5k shred den? arena da mı oldu yoksa bgde adamda zerker buff falan mı vardı?

ben hala bıkmadım, resto druid oynuyorum^^ 676 resilience var. survival tekrar duzelmeye başladı. 2 muti rogue out heal ettim bugün 3v3 te mutluyum :) gearları pek iyi sayılmazdı gerçi ama yine de umutluyum. daha fazla pvp gear ile herşey çok daha guzel olacak.

ilk arena haftasında 160 resilience ile pve gearıyla girmiştim rogue un biri 3 ambushta öldürmüştü. 7k > 7k > 7k. oyun çok hızlandı o yüzden takım arkadaşınızın da hemen yardıma koşabilmesi gerekiyor. tabi benim warrior dismantle yiyip durduğunundan vent de deliriyor ama sanırım titansteel weapon chain almak farz artık ortalık rogue dan geçilmiyor.

yine de gerçekten, resilience baya farketti benim için 400 civarı healing power kaybetsemde. ayrıca Gundrak'tan düşen 550 armor ve hpyi 3k kusur şişiren trinketi kullanıyorum pek fena sayılmaz şimdilik.

resto ftw
Sosyal ağlarda paylaş

İlk fırsatta prep glyph'i alıyorum dismantle ve kickin cd'ları sıfırlanıyor.

Dismantle rogue'un en önemli silahı oldu artık. Shadowstep'i ofansif olarak kullanmak yerine, focus shs dismantle koyuyorum zor durumlarda, dodge olayını da atlatıyoruz.

Evet weapon chain şart bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...