Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:
813 resi 22k hp hala oynatmadan kesiyor roguelar =)

Alıntı biz 2x rogue 1x mage ağaç druidi indirene kadar DK tek başına 3ümüzü indiriyor bu nasıl iş peki xD

Sheep desen yalan, sap yalan ötesi, vanish basamıyoruz zaten dk dotu her yer. Peti 3k vuruyor beynimize vs. vs.

Onu geçtim bugün holy paladin 3k vurdu bana zaten bıraktık arena yapmayı. İşte böyle birşey rogueun OP'liği.
Sosyal ağlarda paylaş

Warlock olarak rogue daldığında ilk anda zaten 5k min gibi bir dmg veriyor sonra bekliyorsun ki Kidney yapsın bende trinketliyim ama trinket zamanı gelene kadar %40HP falan kalıyor sonra trinketi yapıyorsun ama adam CloS açıyor ve hala dibinde. Yani DC atmanın anlamı yok. E ben nasıl kaçıcam bu roguedan? Kaldı ki rogue blind atarsa o andan itibaren trinketsiz olarak %30 civarı HP ile keklik gibi bekliyorsun rogueun herşeyi baştan yapmasını. Ama genelde blinda falan gerek kalmadan ztane yatmış olunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Trinket zamanı gelene kadar 40% hp kalıyorsa bu birşeyi yanlış yaptığın manasına gelmez mi? O rogue senin trinketı kidney'e basacağını düşünüyor. Süpriz yapıp cheapshotta basarsın eli ayağı dolanır, paniklep o arada kidney harcatırsan yemez yanında yatarsın. Cripplingi verdim mi, rotasyonu ne yapacağım diye düşünürken arada bir lolcoil, başlarsın sopayla rencideye ehueh. Taş makas kağıt sisteminde 3 sene oynadıktan sonra bir lockun hala nedir bu roguelardan çektiğimiz dememesi lazım, özellikle rogue da oynayıp madalyonun öbür yüzünü görmüşse. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Warlock olarak rogue daldığında ilk anda zaten 5k min gibi bir dmg veriyor sonra bekliyorsun ki Kidney yapsın bende trinketliyim ama trinket zamanı gelene kadar %40HP falan kalıyor sonra trinketi yapıyorsun ama adam CloS açıyor ve hala dibinde. Yani DC atmanın anlamı yok. E ben nasıl kaçıcam bu roguedan? Kaldı ki rogue blind atarsa o andan itibaren trinketsiz olarak %30 civarı HP ile keklik gibi bekliyorsun rogueun herşeyi baştan yapmasını. Ama genelde blinda falan gerek kalmadan ztane yatmış olunuyor.

hs, metamorphis

/profit
Sosyal ağlarda paylaş

Trinket/fear attığın anda, clos vanish tekrar aynı opener. PS attığın anda blind/restealth aynı opener. Gcd diye birşey var. Pek iyi anlaşamıyor instant cast abilityler ile.

Biz aynı oyunu oynamıyoruz herhalde yada sırf laf yetiştirmek için bizim pvp den anlamadığımızı farzedip element uyduruyorsun.

Üzgünüm sherlock 2 sezon rampage ilk 5 te oynadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şakamı diyorsunuz gidin bakın kaç kişi arenalarda warlock olarak başarılı olabilmiş. Yok metaymış yok DC miş hala hayal dünyasındasınız. Lol coil dışında kurtuluş için insta hiç bir büyünüz yok ve o da CloS yüzünden manasız artık. Karşınızdaki Melee size 3k 3k vuruyor sen oturmuş fear cast etmeye uğraşıyorsun ki adamda da trinket var. Gidin bi bakın warlock topiklerine kendinize gelin. Sadece melee forumlarını okumakla olmuyor yorum yazmak. Basarsın Dcye kesersin rogue ancak gerçekten hayatında hiç rogue oynamamış bir rogueun yorumu olabilir. DCnin tek kullanım amacı ilk siz daldığınızda rakip üzerinize koşuyorsa işe yarıyor onun dışında ilk dalınan siz iseniz DC atmak sadece karşı tarafa trinket kullandırır o kadar sonra gene ensene yapışır. Fear kasayım desem 2-3 tane stunından biri ile izin vermez. Kısacası şu an bütün forumlarda yazıldığı gibi meleelerin warlock ve priestlere karşı abartı bir DPSi var. Mage için bu tam böyle değil cünkü kaçmak için yavaşlatmak için birden fazla yöntemi var.
Rogue da oynadım warlockda oynuyorum. Rogueum ile her zaman yetersiz ekipmanımla dahi warlocklara ilk dalan ben ise hiç çekinmedim. Ha kazandım kaybettim ama şöye birşey vardı hep ki karşımdaki warlocklar benden kat ve kat iyi itemlı iken bile 2 kez düşünmeden daldım. Ama şu an warlockumla herhangi bir melee classa 1 vs 1 ise dalmaktan çekiniyorum ve mümkünse kaçıyorum.
Elebette şımarıklık için L2P diyen olacaktır ama kendilerine bu dönemde bir warlock ile arena yapmalaını ve durumu bizzat yaşamalarını öneririm. Daha oyunun ilk dakikası dahi diyemeceğim ilk saniyelerinde toplam 2 dot atabilecek sürede kesilmek hele de healer sadece szi heallese dahi yetemeyecek bir dpse karşı çok zevksiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
Trinket/fear attığın anda, clos vanish tekrar aynı opener. PS attığın anda blind/restealth aynı opener. Gcd diye birşey var. Pek iyi anlaşamıyor instant cast abilityler ile.

Biz aynı oyunu oynamıyoruz herhalde yada sırf laf yetiştirmek için bizim pvp den anlamadığımızı farzedip element uyduruyorsun.

Üzgünüm sherlock 2 sezon rampage ilk 5 te oynadım.

Gcd den haberdar olduguna göre Dr'yi de biliyorsun. malesef çip şat spam olmuyor. =/

resilience caplenip, staminalar makul düzeye çıkınca bu postlarınızı bir bir çıkarmak çok eğlenceli olacak ama. devam edin ehehe.
Sosyal ağlarda paylaş

DR reset için blind/restealth/sap yeterli

813 resi 22k hp. Ben resi cape çıkarken roguelarda gearlanıcak. Çok daha fazla armor penetration gelicek vsvs

Hiç ability yok evet.

PS = Blind
Dispersion (lol sp ile pvp) = cp birikmeye devam ediyor, 6 saniye sonra silbastan

Senin arkadaşın varsa, onun da var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...