Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Kesinlikle dual dps takımları yönetecek başta. Ama ben yinede bi frost mage, disc pri outlast denemek istiyorum.

Dual dps gitme durumu olursa sanırım death knight-Frost mage combosu da iyi iş yapabilir dünyanın snare'iyle. Çılgın alan kontrolü var dk'de.Mesela o zırt pırt attıkları icy chains midir nedir, o tam bi nuke caller, onun attığın anda herhangi bir setupla organize olman çoook kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

We wanted to remind everyone that Arena season 4 is coming to a close. During next Tuesday’s maintenance, all arena teams, as well as ratings, will be wiped and arena charter NPCs disabled. Thus, arena points will, unfortunately, not be rewarded for rated games played this week.

The next Arena season will begin on December 16th, and once that happens players at level 70 will be able to participate in rated matches against level 70 opponents and gain Arena points for item purchases but will not count towards the end of season rewards. At the same time, level 80 players will be able to compete in rated arena matches where they can gain arena points which can be used to purchase level 80 arena gear, as well as compete for end-of-season rewards. Additionally, players at level 70 will continue to be able to play skirmish Arena matches against other level 70 opponents even after Wrath of the Lich King launches. It’s also important to note that two new skirmish brackets (71-75, 76-80) will be available for players who wish to hone their Arena skills while leveling in Northrend.
Sosyal ağlarda paylaş

Feral druid oynaması da çok easy mode ki. Blizzard bir class'a utility verirken zaten sürekli kullandıgı abilitylerin üstüne verdiği zaman class kolaylaşıyor skill gerektirmemeye başlıyor class.

Mange, shred ne halt atarsa atsın anında snare yemek komik mesela druidlere karşı. Bunu yapan ''ek'' bir skill olsa anlarsın ama zaten dmg verdiği skillerin üstüne bindirince warlock druid oluyor classlar. Of Blizzard be.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet. Ama genelde ele geçiriliyor. Savunması kolay aslında am 35 dakika mı ne tutman lazım. Herkes aynı anda siege vehicle'ın mancınığı kullansa oyun her duvar anında yıkılır. Henüz 3 kere şahit oldum bir yerin savunulduğuna Frostmane'de.

Ve bir kere PvP gear düştü, genelde Heroes' tier seti düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehe çok komik dmglar var ortada.
Mutilate oynayamıyorum düzgün dagger alamadığım için daha. Shadowstep-Hat+Cold Blood-Murder gibi bir buildle oynadım dün 2 saat skirmishte.

ShS+Cold Blood eviscerate'in retri palaya 6k, Affliction locka 11k critlemişliği var.

Double dps'ler gayet yönetecek ilk 4-5 hafta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...