Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:
2k Frostbolt vursa=4k frostbolt crit
Icelance de 2.5k critler herhalde di mi ?

6.5k

amiwrong ?

Hımm bir de rogue tricks of trade verse 15%

7k+

AMIWRONG?

LFMage for 2v2 BTW.

Henüz 6k vurmadım ben, arkadaş baya bir pve'ymiş. Ha diyorsan ben icelance dmgını da sayıyorum üstüne, vurulur 6k. Ama 6k artıkdüşük bir damage shatter için. Paladin üstüne koşup vuruyor aynı damage'ı castsız birşeysiz.

LFrogue for 2v2 btw. Koca Frostmane'de eli tutan rogue görmedim henüz. Dedim o kadar Stormscale'de oynayalım diye patiye.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
2k Frostbolt vursa=4k frostbolt crit
Icelance de 2.5k critler herhalde di mi ?

6.5k

amiwrong ?

Hımm bir de rogue tricks of trade verse 15%

7k+

AMIWRONG?

LFMage for 2v2 BTW.

benim gördügüm suydu pala-mage veya mage-dk 16,5 k hp var gördügüm sp olarak bi 6 k falan gördüm ama artık mage mi vurdu pala veya dk kimse anlamadım zaten cart yeri öpüyodum
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Henüz 6k vurmadım ben, arkadaş baya bir pve'ymiş. Ha diyorsan ben icelance dmgını da sayıyorum üstüne, vurulur 6k. Ama 6k artıkdüşük bir damage shatter için. Paladin üstüne koşup vuruyor aynı damage'ı castsız birşeysiz.

LFrogue for 2v2 btw. Koca Frostmane'de eli tutan rogue görmedim henüz. Dedim o kadar Stormscale'de oynayalım diye patiye.

Magtheridona gel diycem de bok gibi server lagdan geçilmiyor.

Zibidiwishy de sattı levellamadı herif ya.

Of
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an en çok zorlayan setup;

Retridin, rogue, disc pri. CC imkansız gibi. Sectikleri target cc altında kalmadıkları için anına yatıyor. Gear gelince işler değişecek elbet.

Kaede çok kötü heallıyor bide. Adamad o kadar fail varki bazen iki tane mass dispeli resistleniyor patiler. O derece.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu diyen de kendi elementalı ile sheepini bozan skillmage 2051

OLOLOLOLOLOLOLOL

Warrior ile arena zorlamayın imo. Belki huntard, dk, warrior pull/nuke deniyebilirsiniz ama zor yani. Şu anda warriorın yaptığı işi rogue çok daha iyi yapıyor. Hemde çok daha fazla utility ve mobility ile.
Sosyal ağlarda paylaş

Paladinler şu an oyundaki utility dengelerini mahvetti. Öyle bir nuke, dispel, bubble, blessing of protection, snare immunity koşa koşa adam keserken healerları korumalar. Felaket bir class şu an.

DKlere strangulate verilmesinin amacını anlamaya çalışıyorum. Zaten casting CS misali kitleyen Mind Freeze varken ne demeye üstüne silence verilir ki bu classa? DK + paladin takımları hiçbir cc effecti yemeden, hgealera tek bir cast şansı vermeden indiriyorlar mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:
YAlanınızı... %20 healthde 10 k çakıyosa senin arkadaşın canı kaç k. Onu geçtim o paladinin spellpower,attackpower dengesi ne kadar...

Destekli atın biraz...

adamın hpsine göre vurmuo ki o spell. sen nie celallendin böyle. 100 hp li adama atsan da o kadar vurur 4k hp li adama da. mühim olam %20
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...