Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DK talent

ohyeah

Öne çıkan mesajlar

Phlox said:
listedeki herşey heroic dropu değil. craftable olanları yaptır, enchantları yap, rahat heroic tanklarsın.

Problem zaten bu. Listedeki enchantların bir kısmı hariç heroic olmayanların(craft,rep ve bwe drop) çoğuna, bazılarının da daha iyisine sahibim. Bir önceki sayfada Masquerade adlı arkadaşl +-24k hp ve min 535 def yeterli olur demişti. Bu sınıra hemen hemen ulaştığım halde hala neyin eksik kaldığını çözemedim. Millet mi çok iyi arıyor yoksa cidden şuanki setim çok mu yetersiz anlayamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Trinket slotuna badge ile dodge olanı ve AzjolNerub'dan düşen stamina trinketi al. Trinketlerin gerçekten kötü.

pants ve bracer'a stamina enchantları yaptırdıgında 1k hp alacaksın gayet uplar.

dps ringini atıp yerine mavide olsa bir tank yüzüğü bul staminalı vs.

hatta badge ile sigil alabilirsin. icy touch attıgında 11 defans veriyor. bu sayede def gemlerini staminaya çevirirsin büyük artış olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Leatherworkingde enchant olduğunu unutmuşum :( Onların bir kısmını yapınca 24k ya çıkabildim. Yüzükleri, shoulderı ve feeti de stamian ile enchantlersem sanırım 25k civarıana çıkabilir. Blizz saolsun(yada tasarımcılar mı demeliyim) gundraktaki questi tek başıma yapıpı yüzüğü değiştirebildim. Geriye kalan trinket ve sigil HCye giremeden imkansız. Bakalım fazladan 1k hp birilerinin gözünü doyuracak mı? Tavsiyeler için saolun.
Sosyal ağlarda paylaş

offspec blood offtankingde 30kp unbuffed hp gordum def capped hit capped expertise %5 idi..

hp konsuunda 23k hp buyuk ihtimal old kingdom ve azjol nerub dısındaki heroic tum bosslara yeter gibi gelio.. anub cok vuruo cunku bi de pounddan once shot yememek laızm.. def capped dedigin sey unbuffed olmalı yani def +11 veren sigile guvenip 529 da bırakırsan def ini petchwerk tek critle seni alır =))

matematigini iyi yapmak lazım oalyın.. bi de wyrmrest accorddan cape i hemen almak agi enchant ini bastırmak cheste de hızxlıca def bastırıp caplettikten sora geri kalan her yere sta ,expertise hit gemlerini doldurmak lazım..

bu arada daha once soylenmediyse dk tanking capleri

540 def cap
%8 hit cap
%8 expertise cap

recommended dodge+parry %42 43
hp 27 28k..

unbuffed..

hadi kolay gelsin
Sosyal ağlarda paylaş

aoede de bloodla ben daha rahat ediyorum.. cunku hep hp full isterse 20 mob keseyim.. onemli olan rotasyon..

ki hs ye cleave geldi daa da rahatladı blood aoe..

blood aoe tanking ya da dps ing icin rotasyon onerim

DnD-IT-PS-PEST-Runedump
obliterate-obliterate(eger annihlilation talenti alınmamıs ise yani obliterate plagueleri absorb ediyosa IT-PS)-HS-HS-runedump..
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
MErak ettim bi GKda ben açayım. Şöyle rahat rahat LvLlama speci nedir bu DK denen claasın. Üşendim 18 sayfa aramaya :P

ben unholy gittim arkadaşın tavsiyesi üzerine, hem hp sorunum yok heart strike sayesinde, ghoul petim var, scourge strike zaten inanılmaz damage vuruyor imba bi build gerçekten bence.

spec şu 60a kadar: http://www.wowhead.com/?talent=jZZfG0hxfkMcq0csup

60dan sonra blooddan devam etmenizi öneririm

rotasyon şu şekil: icy touch, plague strike, x2 blood strike, sonra scourge strike spam,
Sosyal ağlarda paylaş

benden tavsiye ise blood..

http://www.wowhead.com/?talent=jf0GqIcIsfRzzAoG0xLh

ilk basta blood olan kısmını git sora ise frost olan kısmını.. eger ganklenmessen oyundan dusmezsen ve ya elite mob kesmediysen down time ın 0.. 100bin tane sey arasına dalıp canlı cıkma sansın baya yuksek :D

Glyph olarak da benim tavsyem
http://www.wowhead.com/?item=43541 - glyph of Death Grip
http://www.wowhead.com/?item=43673 - Glyph of Raise dead

hadi kolya gelsin.. abso ingame de de tekrar konusuruz bu gece yarın aksam falan ben her buildin artısı eksisini anlatırım :D
Sosyal ağlarda paylaş

mana barında gördüğümüz birikinti şeysi. rune ların yanısıra kullandığımız enerji birimi yani.
Rune harcayan ability leri kullandıkça rage birikir gibi runic power birikiyo. Bu runic power ı da runic power harcayan ability ve spell lerde kullanıyoruz(death coil, gargoyle, rune strike, frost strike, unholy blight filan gibi, hepsi aklımda değil şu an.)
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi bi de rotasyon yazsaymısım sana keske eheeheh :D:D

runic power bi nebze warrior un rage i gibi.. spell attıkca doluyor doldukca runic power spell ler atıyorsun :D:D"
main olarak death coil atıosun normal fightlarda, boss fightlarında falansa iste gargoyle falan gibi guzel ozellikler acabiliosun :D

Single target Blood icin Rotasyon

IT-PS-HS-HS-OB-Runic power dump
IT-PS-HS-HS-HS-HS-Runic power dump
rinse and repeat =))

multitarget
DnD-IT-PS-PEST-runic power dump(eger unholy isen ozellikle unholy blight ama tabi rotasyonun dewamı seni blood olarak kabullenerek yazılcak :D)
baska bi targeta hedefle BB-PEST-OB-OB
baska bi targete hedefle BB-PEST-HS-HS-HS-HS
(bu rotasyon karısabilir suan rune ları tam hesaplayamamıs bile olabilirim :D)
rinse and repeat =))

kısaltmalar:IT: Icy touch PS:plague strike HS-heart strike OB:obliterate DnD:death and decay PEST:pestilience BB: Blood boil.. Runic power dump=death coil =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
http://www.wowhead.com/?talent=jZZfMhIxbkxbq0csut

şu an talent bu, unholy gitmeye alıştım ama buildimde (questing için) problem var mı? daha iyi nasıl olur? bu halde tanklık yapıorum sorun yaşamıorum zaten sadece tek takılırken daha çabuk çoklu mob fln nasıl alırım die merakım var :D
Sosyal ağlarda paylaş

sadece mob keseceksen epidemic'e çok da gerek yok zaten mob dediğin öyle uzun uzun yaşamaz, corpse exp. grup farmlarda güzel olabilir madem çok mob alacaksın.

http://www.wowhead.com/?talent=jfV0acZZf0bGtfkgco0csut

böyle bişey yaptım ben lvl kasarken hoş olabilir rune tap artı güzel crit geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

3.1 Patch notlarına ve mmo-champion sitesinde 3.1 talent calculatera bakarken birşey kafamı karıştırdı. Değişecek talentların özellikleri calculaterda doğru yazılmış ama bazı talentların (örn: morbidity ve virulence) yerleri notlarda belirtilmediği halde değiştirmiş? Ben mi notları yanlış okuyorum(yada göremiyorum) yoksa sitede mi bir hata var?

talent.mmo-champion
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...