Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DK talent

ohyeah

Öne çıkan mesajlar

quest için en hızlısı blood diyorlar zira heal aldığından dolayı hiç durmuyorsun yemek için. ben 7 levelı frostla kastım, avantajı mobla birebir çatışmaya girmek zorunda değilsin, crit oranı ve verdiği dmglar aralarında en yükseği..birden fazla mob için unholy olabilir sanırım yere basılan aoeler yanınızda sürekli scourge petiniz olması falan iyi grind yaptırır diye düşünüyorum..

unholy talent

twentfiftofnovember'daki dk'da buna cok yakın bir talent kullanıyor.

yine de frostu denemeden ölmeyin :p
Sosyal ağlarda paylaş

blood ile hiç durmadan mob kesebiliyorsunuz. vendettanın katkısı büyük tabi bunda. elite solo konusunda da blood çok iyi. vampiric blood ve mark of blood imba talentlar. unholy gidince arada deathstrike kullanmak zorunda kalcaksın, bloodda eliteler hariç kullanmıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Yenerk85 said:
ben böyle takılıyorum http://www.wowhead.com/?talent=jfVMVhMfcfopzAoZfM0hpro

Sudden Doom-Hysteria-Corpse explosion bunlar gereksız
Blood gidip Blood tap,blood aura ve mark of blood a vermemek olmaz
Bloody Strikes fullemek lasım
Blood+unholy pek guzel degıl onun yerıne frost daha ıyı oluyor.
Ama genede işe yarar bir build sadece biri size dalarsa durum sizin acınızdan pek ıyı olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Vioxx said:
Yenerk85 said:

Ama genede işe yarar bir build sadece biri size dalarsa durum sizin acınızdan pek ıyı olmaz.

bu mesajda yazdıklarında ciddi değilsin umarım?
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:
Vioxx said:
Yenerk85 said:

bu mesajda yazdıklarında ciddi değilsin umarım?

gayet ciddiydim hayırdır ne olduki?
Sosyal ağlarda paylaş

said:

sudden doom hysteria gayet gerekli, corpse explosion kötü değil ama şart değil, blood tap dediğin rune tap heralde? son derece gereksiz bir talent deep blood icin, blood aura da eh gereksiz raid yapmıyorsan , mark of blood da opsiyonel yine
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:
said:

sudden doom hysteria gayet gerekli, corpse explosion kötü değil ama şart değil, blood tap dediğin rune tap heralde? son derece gereksiz bir talent deep blood icin, blood aura da eh gereksiz raid yapmıyorsan , mark of blood da opsiyonel yine

blood tap konusunda haklısın rune tap olcak o ve bence gayet guzel elite keserken yada sagdan soldan dalan adam oldugu sırada cok işe yarıyor.aura da gayet guzel 2 talent verıyorsun gayet kullanıslı auran oluyor.mark of blood da elit ve ganker lar ıcın ıdeal Eger dersenkı sadece mob kesecem pve serverında oynuyorum pvp gıbı sıkıntım yok party fln da takılmıyorum o zman bı yerde haklısın.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:
abi trinket var mount speed için, foot enchant var?..hala inatla mantıksız diyorum..gerçi epi topu lvl kasıyorsunuz çok üzerinde durulacak bir şey değil, %5 fazla dmg yapsan da mob bundan etkilenip dkp vermiycek ama full pve düşününce yeri yok o talentın haliyle.

ne trinketi %10 nere %20 nere bıde o trinketı taktıgında neden vazgectıgını dusun onun yerıne crıt ap veren bı trınket kullanırsın zırt bırt da degıstırmek zorunda kalmassın.Ench da aynı %8 mı neydı hızlandırması cokda bısı katmıyor onun yerıne +7 sat bas daha ıyı.Bilmiyorum ama bence hızlı lvl atlamak ıcın Hızlı yol almak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Vioxx said:
ne trinketi %10 nere %20 nere bıde o trinketı taktıgında neden vazgectıgını dusun onun yerıne crıt ap veren bı trınket kullanırsın zırt bırt da degıstırmek zorunda kalmassın.

abi ahah trinket çıkarılıp takılabilen bir şey niye dps trinketinden vazgeçeyim? mount üstündeyken trinketi takarsın inince normal trinketi takarsın yapışmıyor ya bu?

değiştirmekle mi uğraşacam diyorsan - outfitter addonunu çekebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle bu topic ve postlar için çok teşekkürler çünkü ben hep caster oynamış melee'den hatta agility'nin ne olduğundan bile anlamayan biriyim.

talentlarını paylaşanlar herkes illa böyle yapsın diye bir şart koşmuyor zaten ondan dolayı bence de bana uymadığından gereksiz olan hızlı mount, haritada atıyla koşarak bi yere gittiğinde o yol onu bezdiriyorsa onu minimize etmek isteyebilir. ya da mountla koşarken aynı mounta sahip başka biri adamdan hızlı gittiğini görürse sinir olabilir. ondan talent da biraz kişiden kişiye değişiyor.

tekrarlıyorum inanılmaz nuubum melee konusunda ve DKm henüz 58 ve daha 1 talentımı bile kullanmadım 49 filan birikti. zaten caster bi charım olduğundan benim DK'da en koşuma giden şey; karşımda diyelim cast yapmaya çalışan ya da hit gerçekleştirmeye çalışan bir scarlet varken karakterim okadar hızlı, seri vuruyordu ki moba o daha doğru düzgün bi hitini tamamlayamıyordu mob hem de fıldır fıldır bi char görüyorum böylece önümde hem de hp'm de hit almadığımdan yüksekti. (rogue aç derseniz; istemiiiim) böyle seri dmg veren spellden çok melee takılan bi talent dağılımı?... tavsiyelerinizi bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

spellden çok melee istiyorsan tek adresi blood spec vermen. hemen 1-2 post yukarda nameless bir talent vermiş ona bir bak, ben de dün blood talent yaptıgımda buna benzer bir talent yaptım yalnız ben 2 pointi frosttaki Glacier Rot yerine blood'daki sudden dooma verdim, böylece free olarak death coil atma oranın artıyor sadece icy touch'dan %10 dmg kazanmak ortalama 500 vuran bir spelli 550 dmg yapar, bunun yerine dakika da 2 tane bile extra free death coil proc çıksa beleşten 1000-2000(critlerse) dmg kazanıyorsun.

frostla da unholy olarak da girdiğim raidlerde benden başka 3-4 dk oluyordu 2sinde de dmg olarak birinciydim o yüzden tam anlayamadım hangi spec dmg için daha iyi ama az bucuk seziyorum ki unholy en fazla dmgı yapabilecek class gibi duruyor.

yalnız unholy oynatıp chara spell dmg bazlı plate giydirmek teori olarak mantıklı duruyorda deniyen oldu mu hiç bilmiyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

anladığım kadarıyla talentlar başka classlara benzetecek olursak

blood: retri pala+dps warrior
full melee+kendine müslüman bi heal oranı

frost: prot war+fire mage
tank+yüksek crit (bi yandan da dw - melee hunter :S ?)

unholy: sabit yakın combatte aoe yapan warlock
aoe+ghoul+dot

doğru kapmış mıyım dalgayı? özellikle frostu hiç anlayabildiğimi sanmıyorum gerçi, melee midir caster mıdır...???

(ingilizce kelimeler umarım rahatsız etmemiştir)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...