Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wakfu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

maya adasındayız. lvl kasıyoruz. sevgili bontalılar savaş ilan ettiler. zaapa üşüştüler tabi hemen. uzak durun olm bu bontadan. marketi pahalı olur, ingilizce konuşmazlar, dungeona girecek adam bulamazsın... bi de arkadan bıçaklıolar sdf

buyrun

http://i56.tinypic.com/2n401g.png

http://i52.tinypic.com/vmt2xy.png
Sosyal ağlarda paylaş

Yeniden yapmışlar eskiden cra açıyordum inte abanıp yüksek damage veriyordum uzaktan uzaktan memnundum şimdi zaman ayırıp hem level kasmaya hem bu spell olaylarına giremedim fakat dofus oynadıgım en eglenceli oyunlardandı hiç oyle şu saatte raidde olmak zorundasın olmadıgından gayet keyfi oyundu sıkıldıgın zaman girmelik tam :D bu da oyledır tahminimce.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

pvp si nasıl zevkli mi? çok böle taktik ıvır zıvır dönüyor mu yoksa

böle herkes en çok damage vuran veya heallayan abilitysini mi spamlio sırası gelince?

karşına çıkan kişi senden yüksek lvlsa tabi taktik maktik bir işe yaramıyor. kafa göz dalıyorlar direk.

oyundaki madenlerde pvp serbest. hiç penalty falan yok. yakaladığın oyuncuya saldır saldırma senin vicdanına kalmış. madenlerin ilk katında genellikle herkes tek oluyor ve birebir kendi levelına yakın oyuncularla pvp yapabiliyorsun. gerçekten zevkli oluyor. aşağı katlara indikçe çıkan madenler daha değerli olduğundan guildler oralara party halinde giriyorlar. rekabet orada başlıyor işte. sen bir guildden birini alt katlardan birinde maden çıkarırken kesersen guild chatte ağlayıp adam çağırıyor. sonra ver elini 3vs4 4vs5 6vs6... öyle zevkli oluyor işte. party ile yapılan pve den çok daha zevkli.

oyun theme park olduğundan ve classlar olduğundan pvp yaparken karşındaki oyuncunun kullandığı elementi biliyorsan eğer (ki kıyafetinden anlaşılır) nerede hangi skilli kullanacağını kestirmek zor değil. öyle çok taktik işi değil yani 1vs1. ağzına ağzına vuruyorsun işte.

belli classların oynayışı düşünce gerektiriyor. mesela cra (archer class) eğer nası oynayacağını biliyorsa kendinden yüksek lvllı herhangibir oyuncuyu rahat alt eder. yaklaşamıyorsun bile zaten yanına. xelor da combat başladığında eğer şans eseri arada çok mesafe varsa kendinden yüksek lvllı birini kesebilir.

taktik vesaire pvede daha çok oluyor ve gerçekten çok zevkli pvesi. her yaratığın kendine has hareket alanı, skillleri, elementlere resistanceları var. harita ve yaratık değiştirdikçe oynayış şekli de sürekli değişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
başlamak isteyip "ya release olana kadar bekleyim." diyenlere bir önerim olacak. zaten şubatta release olacak oyun. şimdiden bir girip classlar, ekosistem, politik meselelerin işleyişi gibi gibi meselelerle ilgilenin. oyun gerçekten çok zevkli. on tane domuz on tane fare kes gel mantığını rafa kaldırmışlar. özellikle grup olarak level kasma tarafı zevkli.
Sosyal ağlarda paylaş

ben şimdi oynamıyorum. o yüzden nick vermedim. zaten karakterlerim de oyunun betası sırasındaki bir wipeta silindi. update notlarını, bir de arada sırada forumu takip ediyorum. gizemli takılıp ulaşılması zor adamı oynamıyorum yani. :D başkaları için bir şey diyemeyeceğim.

yayınlanınca sosyalleşiriz. patiden beta sırasında -wipetan önce- oynayanlar vardı. onlardan da devam eden olacaktır sanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...