Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wakfu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

gobball kesip tüy düşüreceksin üç tane. ondan sonra amakna veya bonta (flooded fields of astrub denen yerin doğu ve kuzey tarafına doğru giden yollar buralara ulaşır. pasaport almadan giremiyorsun ülkelere galiba) yollarından birine gidip baykuşla konuşacaksın. her iki ülkenin girişlerine yakın birer tane baykuş bulunur. sen ona üç tane tüy verince o da sana pasaportunu verecek. böylece ülkelerin kapılarından giriş yapabilirsin.

p.s. amakna'yı tercih etmeni tavsiye ederim. bonta'da çok fazla ingilizce bilmeyen, bilse de konuşmayan oyuncu var. ingilizce bilen veya konuşmaya istekli oyuncu sayısı amakna'da daha fazla. lvl 40'tan itibaren maya diye bir ada var oraya gidiyor herkes karışıyor ama mesela lvl 40'tan önce bonta'ya gidip xp kastığımda girdiğim partylerde direk ispanyolca portekizce falan konuşuluyordu. ben rahatsız oluyorum. seni bilemem tabi. amakna diğer oyuncularla anlaşabilmek adına daha rahat bi yer.
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi prof gathering falan ögrendim air iop oynuyorum level 12 kız arkadasımada ögrettim hatta oyunu lol sadida mı ne tohumdan bisiler cıkaran hatundan acti oda level 11
Yalnız yok olmuyor ya ikimiz level20 gobbalı kesemiyoruz yani,hatun tohum cıkarıyor 2. tur water ile onu canlandırıyor bende sürekli dps yüklüyorum ama yok ölüyoruz yani.

Simdi sorularım sunlar :
Bütün meslekleri teachlememin bir dezavantajı varmı? Teachleyen abilerin üstünde tax falan yazıyoduda o yüzden.
2li rahat kasıcak bi build önerebilir misiniz ve hangi level aralıgı nerelerde kasmalıyız.
Sosyal ağlarda paylaş

sadida oynuyorsa voodoo doll çıkarsın. o büyünün bağlı olduğu elementin kaçıncı sırasında bilmiyorum ama party yaparken sadidaların voodoo dollları çok işe yarıyor. sadida voodoo dollu mobla ilişkilendiriyor. herkes dolla vurdukça mobdan hp gidiyor. yamulmuyorsam vurulan damageı da biraz arttırıyor. ben ezik gibi earth iop oynadığımdan dolla vurunca damage artıyor gibime geliyor sdfsdf

hangi elementte yoğunlaşacaksanız onun skillerini kullanın ve o elemente artı veren kıyafet setlerini toplamaya bakın. mesela air iop için başlangıçta ideal setlerden biri tofu set: http://wakfu.wikia.com/wiki/Tofu_Set

level kasmak biraz göreceli bir iş. mobların hangi elementlere resist edebildiğine ve senin hangi elementi kullandığına bağlı. sen şimdi air iopsun mesela ya air elementine resist edebilen mobları diğerlerine kıyasla biraz daha zor kesersin falan. combat sırasında moba sağ tıklayarak özelliklerini görebilirsin. party üyelerininkileri de. bunların dışında minimum sizden (ikinizden yani) beş level yüksek mobları kesin. keseceğiniz mobların levelı sizden yüksek olsun yani. tek bir tane lvl 20 gobballı kesemiyorsanız mesela meowları veya o ortada gezinen kuşlar var ya onları üçerli beşerli kesmeye çalışın. hpleriniz düşük olduğundan birden on level yüksek mob zor geliyor olabilir.

air iop iopların en güzelidir. hiç şaşma ondan. air damage bonusu veren setleri kovala. wikide oyunda şu anda bulunan setler var.

bütün meslekleri almanın bir faydası var mı yok mu bilmiyorum. yalan söylemeyim şimdi. wall of texte dönüşmeden de bu mesajı bitireyim : )
Sosyal ağlarda paylaş

Ya böle tek tabanca tofu falan hiç görmedik 1 tane büyük 1 ortance 2 tane baby tofu var hep, 2-3 kere denedik hep öldük, büyük olan yumurtlayıp duruyor tofuları bide onunda range kısa ben zaten melee çok kacıyor tofular kesemiyoruz. setimizde saçma sapan kuşlardan çıkan şeyler :D
Ben ona bi cra açalım bende iop yada sacrier açıp bastan mı baslasak diyorum doll olayını pek sevmedim ben direk dps yapsa daha iyi gibi cra nın da range sahane :D
yada o cra ben air iop mu devam etsel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...