Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wakfu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

petler oyunun dengesini değiştirir diye düşünüyorum.. %25 damage tofu pet aldım (sitede max lvl diyor eğer öyleyse lvl 1 de tüm elementler %25 olucak).. şuan için o kesin sadece.. diğer itemlerde en az lvl 20 ye kadar sorunsuz bir şekilde giyilebilir diye düşünüyorum..

edit: itemler için link :

http://www.wakfu.com/en/forum/8-general-discussion/29845-elemental-sets
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ulus olarak önce amakna demiştim ama... bu kararımdan vazgeçtim..

ben ve 2 arkadaşım bontada oyuna başlıyoruz... guild adımı zaten reserve etmiştim..

Guild adı: Fairy Tail

anime izleyen arkadaşlar varsa ( özellikle fairy tail )

bontada görüşmek üzere...

oyundaki adım: Zero

gelmek isteyenler olursa bekleriz..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ben open beta bittikten sonra oynayacaktım. eksikleri falan vardı oyunun ama umurumda değildi yani. hem sandbox elementleri taşıması hem de oyuncu profilinin (belki bana hep düzgün tipler denk geldi bilemiyorum) istediğim gibi olması beni oyuna çekiyordu. bunların yanında grafikleri de hoşuma gidiyor oyunun. ragnarok'u anımsatıyor...

AMA

tutup hem sub koyup hem de cash shop açtılar daha oyun yayınlanır yayınlanmaz. parası neyse verir oynarım ve eksikliklerine rağmen bu oyuna sub yapacak çoook insan vardır eminim yani de daha dakka bir gol bir kozmetik ürünlerin yanında ekstradan stat veren kılıç mılıç satmaya başladılar mart başında. halen var mı öyle cash shop ürünleri bilmiyorum ve bakmaya da üşeniyorum açıkçası.

gittim on yıllık bir sandbox buldum o oyunu oynuyorum. bir gözüm uo t2a'da falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Az önce baktım cash shoplarına. Levellanabilir silah koymuşlar. Bu silahları alıp levellamak gerekiyormuş. Fazladan AP veriyorlar bişeyler bişeyler. Aslı fransızca olan forum mesajlarından birinde adamın biri lvl 100'deki farklılıkları ortaya koyuyormuş. Bayağı fark varmış arada. Bir de şu yüzükler var prospecting falan veriyorlar. Şimdilik üç tane.

Çeşitli uzunluklardaki sub planlarına uzunluklarına göre petler eklemişler. bonus olarak hp, initiative, damage veriyorlar. Her pette bu bonuslardan biri var.

Oyuna devam edenlerin forumda yazdığına göre dungeonlardaki drop rateler çok feci düşmüş. Mesela merchant gem düşürebilmiş tek bir kişi gördüğünü söyleyen biri vardı. O düşürebilen eleman başka bir guilddenmiş. İlerleyen zamanlarda deco, merchant falan gemleri cash shopa girebilir kanımca.

Bir tane eni açıp incarnam'da oynamaya başladım. Sonrasında astruba inip dolaştım falan. Amakna vatandaşı oldum. Amakna'ya girdiğimde ise yaratıklara saldıramadım. Sub yapmamışsam sadece astrub ve incarnam'daki yaratıkları kesebiliyormuşum. :/ Daha ileri içerik için hiç değilse bile bir haftalık sub yapmak gerekiyor. :/

Devir microtransaction devri eh biz de payımızı alalım diyerek bir yola girmişler. Ne güzel ağaç kesip tarlada ürün yetiştiriyorduk bu oyundan da olduk. Ah ankama ah!

http://i.imgur.com/RGZKU.jpg

http://i.imgur.com/YsIix.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...