Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wakfu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

herkese merhaba :P yaklaşık 6 ay falan oynadım 2 gün öncesine kadar 100 lvl eni vardı bende ama malesef silindi :P neyse sağlık olsun diyelim :P 6 ay boyunca tiva serverında fransızlarla oynamış biri olarak adam gibi tr oyuncu bulamadım.. o yüzden bu başlık altında wakfuyu p2p olarak oynayacak olan varsa ulus seçiminde ortak karar alalım diyorum sonra sıkıntı oluyor baya..server olarakda ben NOX'DA oynama taraftarıyım.. neden diceksiniz remington varken ?? square enix ankamadan daha kaliteli bir şirket bunu zaten biliyorsunuz.. NOX serverıda squar tarafından kontrol edilecek arkadaşlar.. ayrıca ulus olarak önerimde amakna..(çünkü lvl atlamak kolay.. :P )
Sosyal ağlarda paylaş

nox kuzey amerika sunucusu değil mi? bize kapalı olması lazım oranın. bizim sunucular ankama'da. proxy mroxy kullanır oynarım ben diyorsan sen bilirsin tabi. :)

eğer ispanyolca portekizce konuşanlardan kurtulmak istiyorsan zaten amaknada o kadar belli olmuyorlar(dı).

ulus olarak ben de amakna'da oynamak istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Şubatta release olucak oyun %90 tekrar wipe gelir.
Water Sram güzel level 10 iken 5x lv3 cat rahat giriyorum %70 hp ile bitiriyorum fight ki baska karakterle yapamıyordum.
Yada full hp build air iopta iyidir, 62 level 1600hp air iopum vardı gayet rahat solo atiyordumbüyük grupları
Sosyal ağlarda paylaş

bi kaç şey merak ettim
şimdi itemleri evde satılığa çıkardım ama yere poşet bırakma nası oluyor?
level kaça kadar artıyor? ve level son noktaya ulaşınca oyun sıkıyor mu? yani level full olsa bile 3-4 kişi zar zor kesilcek şeyler filan var de mi?
Sosyal ağlarda paylaş

osada symbiosanın içine edilmiş. tamam level 19da 2ap 2mp vermesi saçmaydı bunun levellere yayılması fikri hoş ama bunu yaparken kullanılması imkansız hale gelmiş. 1 mp alabilmek için öncelikle osanın levelinin 70 olması gerekiyor (1ap için 100). buraya kadar iyi. ama aynı zamanda gobgobun da lvl 70 olması lazım. bu da en az 3 turn demek. gobgobunu yapıcaksın, 3 turn öldürtmeden besliyceksin 70 yapıcaksın sonra symbiosa. gobgobun hpsi zayıf, bi de üstüne daha da düşürülmüş. osayı symbiosa yaptırtmak istemeyen rakip mutlaka 3 turn içinde gobgobu bi biçimde indirir. osa zaten gobgobu mu koruycak yoksa yedirmekle mi uğraşıcak. symbiosa artık osa için bi seçenek değil. summonların %50 weaken hale getirilmesi de anlamsız. gobup lvl9 olunca %75'e çıkıyor ama yine anlamsız. zaten summonlar fayda mı getiriyor zarar mı getiriyor çoğu zaman belli değilken bi de zayıflatılmış. hpsi %50 zayıflamış summonlar çoğu classlar için ileri levellarda 1 vuruşluk olur. sadidanın summonları bile daha haysiyetli.

eniye gelince eninin tek işe yarar combat aracı elinden alınmış artık zombificated opponente regen konamıyor. fazla ağır bulmuşsanız regenin vurma özelliğini %hp'ye bağlamanın yanında watera falan endekslersini resiste uğrar vs ama tamamen kaldırarak eninin combatant yanı öldürülmüş.

yani ankama balance ve oyun zevki konusunda zerre kadar güvenmediğim bi firma. bunu da her seferinde tekrar tekrar ispatlıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Dddbb said:

bi kaç şey merak ettim
şimdi itemleri evde satılığa çıkardım ama yere poşet bırakma nası oluyor?
level kaça kadar artıyor? ve level son noktaya ulaşınca oyun sıkıyor mu? yani level full olsa bile 3-4 kişi zar zor kesilcek şeyler filan var de mi?

Haven Bag in içineyken log out a tıklayıp sonra clienti kapatırsan çanta girdiğin yerde açık kalır.
100 level olmadım ama 65 levellerde falan hala zevkliydi 2 kişi oynyuordk benim hatunla :) 100 levelleri bilemem ama savaşlar oluyor map elegeçirme falan oluyor herhalde zevklidir
Sosyal ağlarda paylaş

Dddbb said:

... ve level son noktaya ulaşınca oyun sıkıyor mu? yani level full olsa bile 3-4 kişi zar zor kesilcek şeyler filan var de mi?

oyun sonu biraz muğlaktı en son. ben bıraktığımda halen bir oyun sonu yoktu. büyük ihtimalle de uzun bir zaman için oyun sonu olmaz.

peki oyun sonu olmayan mmorpg oynanır mı? oynanıyor çünkü oyun sen level alırken seni başka oyuncularla grup olmaya itiyor. moblar etrafta grup olarak dolaşıyor o yüzden karakter levelına yakın mobları kesemiyorsun veya zor oluyor. x sürede kazandığın y kadar xp için başka bir yerde x sürede 2y xp kazanabiliyorsun. diyelim sen lvl otuzsun ama lvl otuz olan tüm moblar grup halinde dolaşıyor. bu dungeonlarda da böyle açık arazide de böyle. sürekli bir takım çalışması durumu söz konusu.

bu takım çalışması mevzusu oyunun diğer tüm alanlarında geçerli. savaş dışı meslekler de böyle. meslekte ilerlemek için toplaman/kullanman/satın alman gereken malzemeleri tek başına elde etmen çok çok zor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...