Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3

arcane

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:
unarmed basladim ben gecen gun
cok kasis ya
yane zorlada olsa small gunsla baslamak sart
cunku power fist alana kadar
armor reduction yuzunden dmg vuramaz hale geliyosunuz

2de unarmed i tagleme, lockpick speech (istediğin bir 3., rahat çalabilmek save&load etmemek için stealing olabilir) tagle

gifted
one handed

unarmed tagleme çünkü arroyo ve klamath daki tipler 100e yaklaştırıyo, 120den sonra da hiçbir anlamı yok skillin

duncanlardan spiked knuckles çal

power fist i biraz erken gidip alman gerekebilir evet, ama ben gözlere çalışıp knockout ettirmeyi seviyorum. companionlardan nefret ettiğimden CHA 2nin üstüne çıkmıyo, her ne kadar diyalog kapatsa da :) luck 8 yapıp sora oyunun başında NCR a gidip 10latıyorum

eet hile ama 15 kere bitirdim oyunu ...
Sosyal ağlarda paylaş

abicim bone, sana söylemeyi unuttum ama evet gözlere çalışacaksın. %95 zaten devamlı, çatır çatır gömüyorsun critleri armor olsun olmasın. dediğim gibi jinxed & hth evade gitmişsen zaten kendi kendini dövüyor mllet. metzger'in silahı elinde infilak etmişti ilka atışta. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
abicim bone, sana söylemeyi unuttum ama evet gözlere çalışacaksın. %95 zaten devamlı, çatır çatır gömüyorsun critleri armor olsun olmasın. dediğim gibi jinxed & hth evade gitmişsen zaten kendi kendini dövüyor mllet. metzger'in silahı elinde infilak etmişti ilka atışta. (:P)

hiç jinxed almadım, o kadar iyi mi yaf.
Sosyal ağlarda paylaş

unarmed + hth evade & 200 unarmed + dodger + enclave armor ile olduğun yerde durup herkesin kendi kendini dövmesini seyrediyorsun. (arroyo mağalarında karınca kendi antenini filan kırıyordu ille hepsine gerek yok ama koydukça üst üste katlanıyor etki) sen %95 şansta olduğun için jinxed'ten etkilenmiyorsun hiç tabii. fantezi buildi olarak hoşuma giden tek deneyimdi doğrusu, tokat atma gücünden pek fedakarlık da etmiyorsun hani sadece bir trait gerektiğinden normal unarmed buildi üzerine. silahını düşürüp kaçmaya çalışanı gene gidip dövüyorum piskopat katilin kovalaması gibi. :P
Sosyal ağlarda paylaş

compendium diye bi mod derlemesi yapmışlar NMA da linkini gördüm çektim..
güzel bikaç şey eklemişler maa..
skillerim 0 dan başlıyor?!? (bu saçmalık gibi geldi 6 repair 9 lockpickle başlayınca)
oyun her daim vats da gibi AP yoksa ateş edemiyosun vs
bugları varmış bir iki tane ama bi deneyin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

quick map falan yok mu ya?

bi de vats kullanmadigin zaman dagiliyorsun =) oyle yillarin fpscisiyim diyip dalamiyosun yani, Hs felan yalan..

ama guzel ba$ladi, ben de diger fallout serilerindeki yava$liktan irrite olup genelde hep yarida birakmi$tim. Bu daha bi cezbetti, shooter diye midir artik bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Caravanlarla dolaşırken rasgele bulduğum bir kaç yer var. Bunlardan biri The Citadel, diğeri Paradise Fall'daki slaverların yeri.
Paradise Fall'daki slaverların hepsini öldürdüm, çocukları kurtardım.

Yapacak quest kalmadı, ama sürüsüne bereket dungeon var. Oturup dungeon mı temizliycez boş boş? Nuka Cola Factory buldum mesela, içinde doğru düzgün bir item da bulamıyorum, ama paso mermi ve stimpak harcatıyor bana. Böyle yerlerin ne yararı var ki? "Dungeon boss" da yok, "dungeon treasure chest" felan da yok, giriyorsun, mobları öldürüyorsun, çıkıyorsun... Bu yüzden Nuka Cola Factory'nin sonuna kadar gitmeye üşendim, direk çıktım.

Megaton ile Gemi buldum esaslı şehir olarak. diğerleri hep fasa fiso locationlar oldu. Gemideki kütüphanecinin verdiği "bağımsızlık bildirgesini kap gel evladım" questi kaldı sanırım. Bir de main quest kaldı. Main queste başlamak istemiyorum. Bağımsızlık bildirgesini nerden alacağımı bilmiyorum, World Map'te bana location'ı göstermiyor.

Burdan sonra nereye gitmem gerekiyor ki?

Bi de The Citadel'e nasıl gircez? Adamlar almıyor beni içeriye... Oysa ben Brother Of Steel olmak istiyordum, ne hayallerim vardı, "sen merchant'sın, eziksin, seni almayız içeri" diye dalga geçiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:
oradan acmak zor ya, bi saat tab+3 click.

tek tu$ map lazim, madem shooter yaptin, pat küt bakalim. =)

Yanlis hatirlamiyorsam f1-4 arasi o ise yariyordu. ama tab aliskanlik yaratiyor o ayri.
adam gibi i, inventory; j, journal fln yapsalarmis diye cok kufrettim ilk 5 lvl da sonra geciyor. =]
Sosyal ağlarda paylaş

irenikus said:
oyunun başındaki kız arkadaşımız ve babası ile daha sonra nasıl karşılaşabiliriz? bir de aşk oluyor mu o kızla?

hatun

Main quest'te biraz ilerledikten sonra vault 101 civarına gidince vault 101'den bir radyo sinyali alıyorsun. Ben Megaton'dan almıştım sanırım. Sonra tekrar girebiliyorsun Vault'a. Gerisini söylemiyeyim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...