Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GG Retardins =p

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Bogachan said:
Paladin oynayanlardan nefret edilmesinin bir sebebi var arkadaşlar bu adamlar doyumsuz oluyo herşeye aglıyo burdada bol bol görüyoruz işte :)
Her classın dengesiz oldugu zamanlar oldu ama hiçbiri bunlar kadar aglamadı nerflenirken. Ellerinden şekeri alınmış çocuk gibiler.

bigün bize de 1 shot skill vercekler bende eglencem oley o/

sora aglamıcam ama söz :D
Sosyal ağlarda paylaş

PALADİNLER İNANILMAZ OVERPOWERED Bİ CLASS ÖYLE BÖYLE DEGİL

Gerçekten kim plate giyen bir classın (OMG PHYSICAL DMG PROTECTION!111 - Nerdeyse her class ın phsyical dmg mitigationunu geçen spell/ability'si olduğunu hiç düşünmemek lazım!) bu kadar dmg yapmasına izin verebilir!!!

Feral druidlerin armorunun shield equip etmiş bir retribution paladinden coook daha fazla olması kimin umrunda! Burdaki en büyük sorun PALADİNLER COK UZUN SÜREDE ÖLÜYOR!

Ayrıca, DMG ve heal ayni anda yapabilen bir class!!!!2k heal her critleyince olurmu böyle şey yahu! WTF! shadow priest ve moonkinlerin daha fazla healing alması spell dmg dan almasi KİMİN UMRUNDA (1:1 spellpower = healing power ve paladin 3.3:1 AP = healing ) ÇOK barizki paladinlern bu kadar heallası OP!

Ayrıca kimin umrunda Moonkin ve Shadow Priestlerin retri paladinlere göre cook daha fazla mana poolu olması.. (en kral pve geariyla 7k mana) Retri coook manaya sahip heallamak için buda haksızlık!

JotW.. Nasıl bir mantıktır paladinlere bu kadar güçlü mana regain vermeleri!!! MANA BITMESI İÇİN VARDIR.. Ne diye paladinler geri mana alabilsin.. Hiç düşünmemek lazım tabi şimdiye kadar manası biten bir enchancement shaman olmaması oyunda yada druid mage lock ve priestlerin keyfi mana regainleri ile max mana doldurmaları.. BARİZKİ JotW nerflenmeli!! Paladinlerin judge/crusader strik/divine storm kullanıpta manası kalması COK SAÇMA! NERF!

Açıkca oyundaki dmg kaynağı biten tek melee class olmayı hakediyorlar! Sadece warrior druid rogue ve enchancement shamanlar .. GERÇEK melee sınıflarının sınırsız dmg kaynağı olmalı! Bu sebepten dolayı NERFlenmelidir!.

Hangi saf paladinlerin o kadar dmg yapmasının iyi bir fikir olduğuna karar verdiyse.. 5000 dmg seal of command criti ve divine stormla!! SAÇMALIK!

Sadece gerçek dps sınıfları o tür dmg yapmalı!! biliyorsunuz.. yani moonkinler 1sn cast wrathla 1.5k-2.5k dpsle yada arcane mageler 1.5 - 4k dmg arcane barrage her castla SADECE gerçek dps classları bu tür dmg yapabilmeli ve SADECE 1 spell le!!! Bariz bir şekilde paladinler nerfi hakketti.

Bu arada dmg den bahsederken.. Avenging Wrath!! COK Fazla dmg.. Düşünebiliyormusunuz Arcane Power gibi bişey olsaydı şimdiye çoktan nerflenirdi dimi? Tabi düşünmemek lazım aklı başında hiç bir paladin PvE dışında Avenging Wrathı kullanmaz forbearance trigger ettiğinden dolayı.. ama olsun! NERF IT TO THE GROUND BABY!! Hatta başlamışken bununla ilgili olan tüm talentlarıda nerfle (Sanctified Wrath)

Paladinler sadece defansif olması gerken bir class.. 5dk cooldown ve 1dk forbearance olması önemli bir nokta degil! 2.5sn de doğru düzgün bir heal atabiliyor olması önemli degil! DEFANSİF olmaları lazım
Açıkki herhangi bir priest tarafından kaldırılabilen tek defansif yeteneklerinden başka kurtulma yolları olmamalı!

Sadece gerçek dps classları Hysteria/Death Wish/Arcane Power gibi bufflarla burst dmg la öldürebimeli! Gerçek DMG classları naapsın paladinler aynı şekilde öldürürse!! Çook mutluyumki paladinler nerflendi haketmişlerdi hayırlısı olsun
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlara ağlıyor diyenler aslında bu yazıyı yazarken bile ağlamışlar.

Yani paladini blizzard bok etti bu açık ve net full s4 lü bir adamın yeni yeşilli paladine ezilmesine yorum yapmıyorsunda bla bla bla diyorsunuz ya hala ben bunu anlamıyorum Paladin patch ten sonraki hali tamamiyle OP idi nerfleneceksin tabi ne bekliyorsun ki ?
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

Yani paladini blizzard bok etti bu açık ve net full s4 lü bir adamın yeni yeşilli paladine ezilmesine yorum yapmıyorsunda bla bla bla diyorsunuz ya hala ben bunu anlamıyorum Paladin patch ten sonraki hali tamamiyle OP idi nerfleneceksin tabi ne bekliyorsun ki ?

Adam akıllı oynamasını bilen HER class paladini öldürür. Bunuda idda ediyorum. Dediğin şekilde feral druidimle tier 5 li retri paladinle oyuncak gibi oynuyorsam ya siz oynadığınız classı bilmiyorsunuz yada pvp bilmiyorsunuz bu kadar açık

Istisnasız her classın paladini çok rahat öldürücek spec e sahip. Oynamasını bilen nerflenmeden öncede şimdide keser
Sosyal ağlarda paylaş

Invulon said:
Tabi düşünmemek lazım aklı başında hiç bir paladin PvE dışında Avenging Wrathı kullanmaz forbearance trigger ettiğinden dolayı

Hangi oyun bu çok güzelmiş. Çünkü WoW paladinleri içinde beni stuna alıpta AW kullanmadan vurana rstlamadımda o açıdan. Keşke WoW'da da sizin bahsettiğiniz oyundaki gibi olsaydı.

ps: Ne kadar ilginç ya, "hiçkimse" diye başlayan bir cümleye "hayır herkez" diye karşı çıkabiliyoruz. Kesinlikle farklı oyunlardan bahsetiğimizin daha basit bir ispatı olabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Invulon said:
ozii_x said:

Adam akıllı oynamasını bilen HER class paladini öldürür. Bunuda idda ediyorum. Dediğin şekilde feral druidimle tier 5 li retri paladinle oyuncak gibi oynuyorsam ya siz oynadığınız classı bilmiyorsunuz yada pvp bilmiyorsunuz bu kadar açık

Istisnasız her classın paladini çok rahat öldürücek spec e sahip. Oynamasını bilen nerflenmeden öncede şimdide keser

Senin çocukluğuna inmek lazım kesin sorunların var.. Madem o kadar iyi oyuncuysan şimdide her sınıfı yenebilirsin burada gelip ağlamanın bir anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

Senin çocukluğuna inmek lazım kesin sorunların var.. Madem o kadar iyi oyuncuysan şimdide her sınıfı yenebilirsin burada gelip ağlamanın bir anlamı yok.

Çok sağol sırf bu tür commentler görmek bile keyif veriyor. Burunlarınız çok havada, ağlamalık birşey yok.. Paladinlere nerf diye ağlıya ağlıya bir hal oldunuz ne sarcazm dan anlıyorsunuz nede okuduğun şeyden yorum yapabiliyorsun. Belli bir seviyeye geldikten sonra tekrar gel senin dertlerini konuşuruz.
Sosyal ağlarda paylaş

genel olarak class dengelerinden bahsederken neden kisisel yetenek seviyesine girersiniz ki? herhangi bir class, her hangi bir classi her turlu kesebilir.. tabii ki de yani ne bekliyodunuz ki? timerdir, oyuncu yetenegidir, kapismanin oldugu alandir veya ne biliyim bir suru kriter var. ama genel olarak paladinin su haline bakildiginda, ki zaten nerfleniyor neyi tartisiliyor hala anlamis degilim, dps i fazla burst.

gonul isterdi blizzard nerflerken insan gibi nerfleseydi, birden godmode a sokup ondan sonra oyundan silmeseydi.
Sosyal ağlarda paylaş

kimse oyundan silinmedi. ret paladin şu an cc/kite sorunu dışında gayet güzel bir class, umarım o sorunu da çözerler ki sadece ret için geçerli bir sorun değil bu. GC söyledi forumlarda fazla buffladık sizi, nerfler için üzgünüm diye ama bu nerflerin gerekli olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Invulon said:

JotW.. Nasıl bir mantıktır paladinlere bu kadar güçlü mana regain vermeleri!!! MANA BITMESI İÇİN VARDIR.. Ne diye paladinler geri mana alabilsin.. Hiç düşünmemek lazım tabi şimdiye kadar manası biten bir enchancement shaman olmaması oyunda yada druid mage lock ve priestlerin keyfi mana regainleri ile max mana doldurmaları.. BARİZKİ JotW nerflenmeli!! Paladinlerin judge/crusader strik/divine storm kullanıpta manası kalması COK SAÇMA! NERF!

Açıkca oyundaki dmg kaynağı biten tek melee class olmayı hakediyorlar! Sadece warrior druid rogue ve enchancement shamanlar .. GERÇEK melee sınıflarının sınırsız dmg kaynağı olmalı! Bu sebepten dolayı NERFlenmelidir!.

Sadece gerçek dps sınıfları o tür dmg yapmalı!! biliyorsunuz.. yani moonkinler 1sn cast wrathla 1.5k-2.5k dpsle yada arcane mageler 1.5 - 4k dmg arcane barrage her castla SADECE gerçek dps classları bu tür dmg yapabilmeli ve SADECE 1 spell le!!! Bariz bir şekilde paladinler nerfi hakketti.

çünkü paladinin AE speller dahil bütün abilityleri kullanıp oom olamaması çok normaldi.. rotationdan consecration çıkarıp mana sorununu ortadan kaldırabilirsin. hatta verdiğin örnek de fail direk, enh shamanlar şu an wisdom olmadan yaklaşık 1.5 dakikada oom oluyorlar maelstrom proclarıyla bolt atarak, bu ne demek, 30 sn downtime.. mutlu olun bence şu anki durumunuzdan.

moonkin ve arcane magelere de nerf gelcek yakında, hatta arcane için kesinleşti. madem bu kadar uzun biz whine post yazdın önce araştırsaydın biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Nerflerın tek sebebı blızzardın hatası daha oncede soyledim lvl 80 talentlerini lvl 70 e verirsen boyle olur iste, Nerflenmesin demiyorum ben su aki haliyla nerflenmeli.. ama expansion gelince olay tamamen degisicek surda 2 haftadan az zaman kalmis..

Birton yazi yazdim ordaki olayin su anda bariz bazi diger classlarda OP millet bu konuda paladinlerinki kadar aglamiyor noktasini vurgulamaya calistim anliyan az.
Sosyal ağlarda paylaş

80 için balance olduğunu iddea edenler işkembeden sallıyor. Bu kadar basit.

Betada oynuyorum, level 80 paladinlerin şuan ki halinden bir değişiklikleri yok. Gayette saçma sapan bir durumdalar. Ki adamların nerflediği zaten level 70 halleri değil, direk level 80 halleri.

Sırf denemek için premade'i pala açtım ve stuna bile almadan doğruyorum milleti. 2 kişi falanlarsa birini stuna alıp eleman stundan çıktığında balon açıp 2 kişi kesebiliyorsun. Komik ama gerçek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...