Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BULUŞTUK! [Sendika & Bir Grup Pati] [29/09/08]

asinanyavuz

Öne çıkan mesajlar

diablo 2 de diabloyla kapışıyorum msn açık.kaptırmışım kendini potion falan dolduruyorum sashime .

tam diabloyu gördüğümde yakışıklının biri iletimden de destek alıp muhteşem bir ses klibi bana yolluyor ki o da şu ,

stv izlediğini düşün .kuş sesleri duyuyosun falan tamam mı ? hah, arka fonda o var , tonlama da yavaş

" selamunaleykum kardeş"

ben noluo lan , lağn .
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:
fede said:
ahaahha
niye sendika + bir grup pati olmuş topiğin ismi. sonradan mı monte ettiler sizi. eehhehe

şaka şaka

güzel olmuş buluşma

heaa demonte olarak geliyoruz biz. Sana da gelelimmi? monte oluruz? :D :P

olm feysbukta resimler nerde lan?? tagleyin ya da beni varsam bulayım..

heheheh. şaka dedim abi ya
Sosyal ağlarda paylaş

1. Afferim lan. Biz baslattik bulusma olayini devam ettirin. Forumda kalmasin muhabbet bizden gecti artik isten gucten zaman yok.

2. Sly-One sorunlu bi insan bunu farkettim. Adam her bulusmada kizlara sarilirken bi resim cektirmesse eksik hissediyo kendini sanki bi bastirilmis bi gaylik gibi geldi bana.

3. 3 Tane hatun var bulusmada siz gidip ne kadar sakalli ayo herif warsa full zoom resin cekin. Ben sizin a.q
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:
nileppezdel said:
CthuLhu said:
sen korkmadıysan bana bişey olmaz =)

Korkmadığını nerden çıkardın geçen dedi bana bu oyun çok korkunç, oynarken korktum diye. Korkak Berk (:P)
bugün bulşuştuk oyunu ondna aldım bana dedi fazla bişey bekleme ben korkmadm diye =)

yaa nilep bilmeden konusma gg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...