Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

analogla fps oynayamamak sırf benim özürlülüğüm mü ?

senko

Öne çıkan mesajlar

bunca yıllık gamer adamız bide. arkların yanında oynamaya çalıştım black'i, oynayamayınca böyle büzüldüm, kasıldım. arklar okulda herkese anlatcaz dediler :(
ben ki god of war2'yi en zorda bitirmiş adamım, dmc3'ü dante must die'da bitirmiş adamım, millet beni böyle tanırken şimdi analogla fps oynayamayan adam olarak tanıyacak :(:(
Sosyal ağlarda paylaş

MADBOY said:
7 yasinda mouse+klavye kombinasyonu yapamadigimdan HL1'i yon tuslarini aiming'e ayarlayip, movement'i WASD ile kullanarak bitirmistim, e-peen yaristirmak eglenceli birsey tabi.

vay be millet 7 yaşındayken HL1 varmış. Ben ilkokul 5deyken doom2 ve warcraft 1 vardı, ilkokul3deyken Blackthorne vardı lan. Bu durumda senin 16-17 yaşında falan olman lazım bence sallıyosun sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
MADBOY said:
7 yasinda mouse+klavye kombinasyonu yapamadigimdan HL1'i yon tuslarini aiming'e ayarlayip, movement'i WASD ile kullanarak bitirmistim, e-peen yaristirmak eglenceli birsey tabi.

vay be millet 7 yaşındayken HL1 varmış. Ben ilkokul 5deyken doom2 ve warcraft 1 vardı, ilkokul3deyken Blackthorne vardı lan. Bu durumda senin 16-17 yaşında falan olman lazım bence sallıyosun sdf

HL1 98 yılında çıktı.

Adam 91'li.

YAA NOLDU?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...