Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

class izlenimleri

rexr0th

Öne çıkan mesajlar

Mum_Chamber said:
elesso said:
green skinler olarak her pvpyi kaybediyoruz(lvl 5im eheh) bi kere kazanamadım daha 5 kere falan girdim.

ehehe level 5ken devamlı girip takımın ortalamasını aşağıya çektiğin için bence :P

level 2 ikende giriyodum şimdi kıl oluyorum lvl 2iken girenlere.

sikuik herdlır classını oynatan varmı. ben biraz güçsüz kaldığımı hissediyorum şu an,ilerki levellarda memnunmusunuz halinizden.
Sosyal ağlarda paylaş

En az açılan classlardan biri squiq herder.Ama 25 28 lvl arasında gördüğüm birkaç squiq var ve bence gayette iyi bir karakter, oynamadim ama gördüğüm kadariyla dpssi gayet iyi baya yüksek dps yapiyorlar.Bir BW yada Sorc kadar dps yapamasalarda onlara en yakin class diyebilirim.(Tabi benim gördügüm Squiqlere dayanarak sölüyorum.)
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
butun meleelerde bıcak atma bvalta atma falan var, onlarada tabanca vermişler.

kozmetik yanı.

şimdi benim gördüğüm bu witch hunterlar execution olayını tabanca yada meşale ile yapıyor. acaba bitirici vuruşu yaparken sadece rakibin dibinde iken mi yapabiliyor yoksa adam kaçarken tabanca menzilinde yapabiliyor mu? şayet bitirici vuruş tabanca menzilinden yapılıyorsa o zaman tabanca aksesuardan öteye geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Black Orc olarak oynuyorum gayet de keyif alıyorum. Resmen tank olduğumu hissediyorum. PQ'larda bütün healerlar genelde benim arkamda oluyor çünkü hem MT'lik yapıyorum hem dolaşan agrolanmış bazı moblara Offtank'lik yapıyorum healerların üzerinden alıyorum :)

Damage mamage (mamage ne yahu) benim için onemli degil tankım sonuna kadar ve memnunum. Black Orc açmayı düşünen arkadaşlar varsa hemen açsınlar tavsiye ederim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Luxor said:
Cuce said:
butun meleelerde bıcak atma bvalta atma falan var, onlarada tabanca vermişler.

kozmetik yanı.

şimdi benim gördüğüm bu witch hunterlar execution olayını tabanca yada meşale ile yapıyor. acaba bitirici vuruşu yaparken sadece rakibin dibinde iken mi yapabiliyor yoksa adam kaçarken tabanca menzilinde yapabiliyor mu? şayet bitirici vuruş tabanca menzilinden yapılıyorsa o zaman tabanca aksesuardan öteye geçiyor.

executionlar tabanca menzilinden de yapılıyor rakibin dibindende. ama snap shotın max mesafesinden yakın olmak gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Blackice said:
Cuce said:
darkelfde witchelf ve sorc, chaosda chosen ve marauder cok. Shaman gırla. order biraz daha dengeli gibi, archamage az bitek

Evet archmage az çünkü biraz destek istiyor archmage sanırım... dps i biraz yetersiz gibi geldi bana OB de denerken.

Runepriest den iyi kesiyor gibi geldi bana? (1 mob alana kadar 2 tane aldı)
Sosyal ağlarda paylaş

Runepriest mob kesebiliyo mu?

Şaka bi yana şöyle dene, 3 mob çek hepsini dotla kendine hot at 3ünü aynı anda kesersin RP ile, Ama Archmage ile 3 mob çekersen sadece kendini heallesen bile zor kaçarsın =)

Rune priest, Archmage den kesinlikle daha uzun sürede kesiyor ama 3 kat da daha fazla survivability si var bence...
Sosyal ağlarda paylaş

squig herder oynadikca daha cok zevk veren bir karakter. pve de cok rahat zaten. level 14 ken level 17 moblarin arasina girip questleri tamamlayabiliyor.

dps konusunda bence en iyi classlardan biri. oynamayi cozdukten sonra bayagi iyi dps yapilyior, senaryolarda benim levelim ve benim levelimin altinda olupta benim kadar yada benden cok damage veren daha gormedim. bi cok kere experience kisminda birinciligede oturdum.

ilerde plink in buildini yari yariya dusuren bir ability geliyor, dps i neredeyse 2 katina cikaran bir ability cunku en cok spamledigin vurus o, ayrica daha ilerde pet'in yoksa %25 daha fazla damage verdiren bir ability varmis, yani ilerledikce archer dps karakterine donusebiliyor. Ben oldukca memnunum karakterden. evet fazla acan yok karakteri ama iyi birsey bence, wow'daki hunter'in durumunu bilen biliyor. bence oyun ilerledikce cogunlugun actigi ikinci karakter bu olacak. dps inede nerf gelecek gibi geliyor, cunku bence imba bi karakter pve ve pvp ikilisinde guclu olmasindan dolayi..

teke tek pvp de de fena degil, melee class varsa karsinda, tank/healer ozellikleri olmadigi surece, alabilmen olasi. strafe ederken vurabiliyosun, araya biraz mesafe koyup adami yavaslatip strafe ede ede vuruyosun, adam seni yavaslatsa bi daha onu yavaslaticaksin 10 sn cooldown cok degil.. teke tekde ranged bir classa gore basarili, wow'daki hunter'dan daha iyi.. zaten karsindakide ranged bi classa daha kolay oluyo hersey. strafe vurusla boska moblara dikkat ettigin surece 6-7 level ustunude alabiliyosun, ben zevkine cok aldim oyle, surekli arkanda birakicansin, run & shot spam liceksin, yaklasirsa yavaslaticaksin. moblara karsi yaparken strafe attacki cozersin orada paratik etmeni oneririm. baska moblara dikkat et tabii ki etraftaki..

genelde spiked squig i spawn ediyorum ve aggresive yapiyorum senaryolarda, kimse oldurmeye yeltenmiyor, senaryo boyunca damage veriyor, experience kazandiriyor. gerci %25 lik ability gelince pvp de spawn etmenin anlami kalmayacak..

dedigim gibi ben oldukca memnunum, ilk senaryoya level 8-9 ken girmistim, her senaryoda imbaydi.. su an level 15 im, bi dahaki level plink in buildini yari yariya dusuren ability gelicek, herhalde o zmaan ucar diye tahmin ediyorum level 20 ye kadar..
Sosyal ağlarda paylaş

feiticiera said:
acaba Marauder classını tanıyan bilen biri bana oyundaki yeri,kullanım alanları ve de izlenimlerini yazabilir mi?

rank 14 marauderim var, izlenimlerimi, gözlemlerimi aktarayım :)

marauderin ve orderdaki mirroru olan white lionun gavurca tabiri brawler dps class; şey demek yani, dpser ama survivabilitysi yüksek bi dpser. bu sebeple tabi dpsi witch elfin falan altında.

talent treeleri savagery, brutality ve monstrosity.
brutality single target, monstrosity aoe dps, savagery dps/support/utility üzerine yogunlaşıyor.

levelingi cok rahat, aynı lvl 2-3 mob rahat alıyorum, öküz gibi hpsi var. dpside cok cok iyi iyi kullanılırsa özellikleri, public questlerde genelde ilk 3teyim.

ayrıca en sevdigim yanlarından biri classın hızı. flee+charge birlikte kullanınca stack oluyo ve inanılmaz bi hıza ulaşıyo karakter, çok rahat kaçıyosun veya kaçanı yakalıyosun.

hamstring tarzı bi slow büyüsü, cc'lerden çıkmak için bi özelligi, bide &70 healing debuff veren bi skilli var, dolayısıyla rvrde cok kuvvetli.

sonuç olarak kesinlikle tavsiye ederim, 7 rank sorc oynadım resmen işkence çektim, mara açtım şuan çok mutluyum, cok güzel class.

Vexen of World's Edge Mountains
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...