Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

class izlenimleri

rexr0th

Öne çıkan mesajlar

Densiz said:
Stelarc said:
Sorcerer, Doombolt. Açılışta 100+, Critical +150 başlıyor ortalama.

hehe varmıdır böyle comb u 0 başlayan sorc? lol! kimse öyle 100 le felan başlamıyor...

Birşeyler yazıp, eğlenmişsin fakat ne yazdığın anlaşılmıyor.

Pek önemli de değil galiba...
Sosyal ağlarda paylaş

diyorumki .. Açılışta hiç combustion yapmadan (yolda koşarken +20 veren skillerini kullanmadan. ) Combata 0 combustionla giren sorc varmıdır?

Sen eğlenmişsin öyle açılışta 100 vuruyor? neyin açılışı yahu? Benim gördüğüm bütün bw ler. Yolda combustionu 80 yapıyor. Combata öyle giriyor.
Sorc oynuyorsun herhalde? Korkma buraya çokvuruyorum dersen nerf yemezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

dok 22 yim, hani ilerledikce neler olacak bilemiyorum...ama 1v1 de genelde baya uzun süre hayatta kalabiliyorsun, karsindaki ile lvl farkin cok degilse...(onemli sorun oyun esnasinda 1v1 olmuyor gibi birsey :)

rvr de ise durum, genel yorumlar gibi..hem heal hem dps arasinda git gel yasiyorsun..ben daha cok bodyguard gibi goruyorum...yada anti-support bir nevi..devamli aktif olmak gerekiyor, dusmana giderken ortaliga bir iki aoe/hot heal atip oyle kollari sivamak gibi :p

onun disinda torture tree de rvr icin cok kritik bir grup buffa sahipler (tum gruba %60 dusmani cripple etme + dot sansi veriyor her atak basina, aoe ve speller dahil)...

tavsiye ederim, yalniz healing treesi buglimidir nedir anlamadim o kadar puan harciyorsun heal abiltylerine puanlar fayda etmiyor gibi birsey. 3cu tree yi deneyemedim henuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:
diyorumki .. Açılışta hiç combustion yapmadan (yolda koşarken +20 veren skillerini kullanmadan. ) Combata 0 combustionla giren sorc varmıdır?

Sen eğlenmişsin öyle açılışta 100 vuruyor? neyin açılışı yahu? Benim gördüğüm bütün bw ler. Yolda combustionu 80 yapıyor. Combata öyle giriyor.

))

Açılış: Oyun başlangıcı

Sorcerer, oyuna başlarken Doombolt: 86 Corporal Damage verir. Dark Magic oluşunca yükselen Critical Hit yüzdesiyle Rank 1'de 180-200 CH vurmaya başlar... Buda ortalama 100-150 vurmak demek zaten seri olarak...

Hani burada ip atlayacağına üşenme aç bir rank 1 Sorc dene, öğren...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu zamana kadar yaptığım rvrlerden sonra derim ki Zealot esasında bir healer ama özündede bir tanlık yatıyor rvr 3-4 kişi üstüne alır öle kendini heal atarak dolanır hehe ölmüyor zaten 2-3 dk dayanıyor adamlar bakılıyor ölmicek vaz geçiyor tabii bazıları vaz geçme aşamasında diğer classlar tarafında temizlenmiş oluyor.
Oyunda her nekadarda 1v1 olmasada zealotlar sw, iron b. engi. gibi classları alabilir gerçe çok uzun süren bi combatın sonunda ama olsun.sonuçta onların kedilerini heal atma gibi bir lüx olmadıklarından uzun cabanın sonunda kendi heal atarak dps yaparak kesebiliniyor.2v2 3v3 4v4 vb gibi gruplarda zealot varsa o grup rahatlıkla ezebiliyor karşı tarafı.
Sosyal ağlarda paylaş

Stelarc said:
Densiz said:

))

Sorcerer, oyuna başlarken Doombolt: 86 Corporal Damage verir. Dark Magic oluşunca yükselen Critical Hit yüzdesiyle Rank 1'de 180-200 CH vurmaya başlar... Buda ortalama 100-150 vurmak demek zaten seri olarak...

Anlatamıyormuyum yahu? Sorc bw gibi değilmi?
Combustion u yolda koşarken (combata girmeden) yükseltemiyormu? İllaki bir oyuncuyamı 100 vurması gerek yükseltebilmesi için? Bana açılışta 100 vuran sorc görmedim henüz?

ip mip ne anlatıyorsun sen ya? Alakasız cümleler kurmadan yazışamıyormusun?
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:
Stelarc said:
Densiz said:

))

Anlatamıyormuyum yahu? Sorc bw gibi değilmi?
Combustion u yolda koşarken (combata girmeden) yükseltemiyormu? İllaki bir oyuncuyamı 100 vurması gerek yükseltebilmesi için? Bana açılışta 100 vuran sorc görmedim henüz?

ip mip ne anlatıyorsun sen ya? Alakasız cümleler kurmadan yazışamıyormusun?

Dark Magic i arttırabiliyorsun aoe instant spell kullanarak combata girmeden.
Sosyal ağlarda paylaş

Arttırabildiğini biliyorum ama arkadaş inatla salak yerine koymaya çalışıyor. Utanmasa şey yazacak.

Dark Magic i 100 yapabilmesi için 10 tane Doombolt atması gerek.
3x10 = 30 sn bir oyuncuya skill cast etmesi gerek yazacak. :)

http://www.wardb.com/spell.aspx?id=9483
Sosyal ağlarda paylaş

Benim cevap yazdığım mesajını değiştirip, düzelterek 'lamer bir forum insanı' olduğunu gösterdin...

Başka arkadaşa 'Oyuna 'ortalama' 100-150 damage ile başlanıyor' dedim, araya girdin. Ve sonuçta Sorcerer için durum bu. Sen istediğin kadar varyete yap...

Benim için tartışacak bir konu yok ortada. Uzatmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

cakeonroof said:

ozel durum su , t2 greenskin-dwarf , t3 elf-darkelf sceneriolari nin objektifleri ayni ve full zerg geciyor oyun.kisa surede bitiyor ve genelde kazananda kaybedende iyi xp rr aliyor fark abarti olmadigi takdirde.yanisira leechlenebiliyor vs. dolayisi ile cok tercih edilen sceneriolar ve hizli sira geliyor oyun hizli bitiyor.

Aynen dedigin gibiymis. :) Birde sansıma t2 de %90 order kazanıyor ortalama 7 dk da bitiyor.RVR bası 10 k xp.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...