Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Peter Jackson'un yeni filmi!!!!

SandroNightFall

Öne çıkan mesajlar

Evet bomba gibi bi haberim var.. Umarım fazla kişi bilmiyodur.. :D

Yüzüklerin efendisinin yönetmeni olan o kutsal insan Peter Jackson Yeni Zellanda da yeni bir filme başladı.

Filmin adını vermiyorum ki heyecan yapın ehehe konuşma böle devam edicek.. bir bilmece sorucam bilin bakalım film ne:

BU filmin baş kahramanı muz yemeye bayılır.. Bazen insan da yer ama daha çok kadınlara bayılır..
Eskiden filmleri çekilmişti ama en ünlü sahnesi Dev bir binanın tepesinde elinde bir kızı tutması ve uçakların "tatatatattata!!!é diye onu tarama sahnesidir...

Eheheh şaka bi yana Bu haber gerçektir. Peter amcamız fazla kesin olmasada önümüzdeki yıl bu filmi beyaz perde dedikleri sinemaya koycak..
Hadi cümlemize hayırlısı.. Yürü be Hobbit Peter..[signature][hline][/b]F-R-P konuşmalı barbut oyunu...[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 01 Nisan 2004 01:34 tarihinde demiş ki:
king kong di mi?
daha önce okumustum..
adam onda da orclar felan koyarsa sasirmam
"yazik olmasin maskelere" hesabi..

king kongun ahalisi kim olcak sanıosn ahaha
gani de gelip onu öldrür kesin[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

film çok güzeldi, dogruya dogru.
ancak senaryodan çok uzakti, kitabi okumayanlar ondan begenmedi..

king kong'u da güzel yapabilir bence..
ama gene senaryoyu karmak çorman yapabilir..[signature][hline]You scream,
I scream,
We both scream
For ice cream!
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo ben kitabı okumadım ve senaryo kötü deildi. Yapılabileceğin en iyisi buydu herhalde çünkü dediğinize göre kitap çok ayrıntılı zilyon tane olay ve karakter var.

Kitabı okuyanlar beğenmedi diye biliorum ben. Nerden çıktı kitabı okumayanların filmi beğenmediği.[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 01 Nisan 2004 11:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kitabı okuyan içinde okumayan içinde gayet güzel bir filimdi. Yani adam ışınlama makinesi yapıp sizi orta dünyaya gönderse bile beğenmiyceksiniz ha...[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 01 Nisan 2004 12:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aman aman Tolkien'in eserlerinden uzak dursun da, isterse Kırmızı Başlıklı Kızı çeksin. Allahın gorili![signature][hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

tamam belki kötü olacak ama uzun süredir bir king kong filmide yapılmıyo hani.yani bu koca oğlanı hiç mi özlemediniz.bi de adam şaşalı sahneler çekme kategorisinde uzman.king kong gibi bi filmi niye kaçırsın ki.alır yine amcam özel efekt müzik oscarlarını falan.yine rekortmen olur. :lol:[signature][hline]*!Birde bakar ki kimseler kalmamış...*
Sosyal ağlarda paylaş

ehe bayat haber.kabul edin bi kere ben söylemesem olmazdı.

Ya iyi hoş da king kongun ne özelliği var ki baktan çekilecek ya? ha derseniz gandalf gelecek kingkonga "YOUU CANNOT PASSS!!!" diyecekse bilemem:)[signature][hline]So take me, don't leave me
Take me, don't leave me
Baby, love will come through
It's just waiting for you
[i]My Website,My playlist

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 04 Nisan 2004 13:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...