Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi torrent tracker

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

nerveux said:

Zamunda'dan başkasına ihtiyaç duymuyorum.
Türkiye içide Arena-TR çok çok ara sırada olsa işim düşüyor turktorrent.biz'e.

* BG'dede olmam sebebi ile Zamunda'dan 7.8mb/sn görüyorum max.
ortalama 5-6mb/sn (Y)

bende bg deyim max 3 mb/s gördüm arenabg de(100 küsür seed olan dosyada).isp interbild, göya 50 mbit diyo baglantımıza(yurtici).Senin isp nedir?Birde varnadamısın?
Sosyal ağlarda paylaş

Pek bir bilgim yok ama sistemleri çok güzel işliyor Sofia'da..
Ve bildiğim kadarı ile her şehrin belli firmaları var, öyle TTNET, Superonline, Biri miri tarzı tüm ülkeye net sağlayan firmaları yok.

Sofia'da mesela en büyük firma MegaLAN, net1 powerNet spectrum da onu takip ederler. Varna'da değişik mesela arkadaşın ki interbild miş. Demek ki böyle lokal firmalar olunca altyapı daha çabuk gelişiyor.. Fiyatlarda oldukça makul bu arada.

Ha bide öyle yok başvuru yap yok 3-5 gün sonra gelip bağlasınlar olayıda pek kalmamış, neredeyse her evde zaten bir kablo var, gidip istediğin şirkete kullanmak istediğin kadar,( örn: 15 gün, yada aylık ) istediğin hızı seçip 5 dkda bir imzana atıp çıkıyorsun, zaten sen evine gidene kadar net açılmış bile olabiliyor.
Tabi bu anlattıklarım Sofia için, diğer şehirlerdeki şirket kalitelerini bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Aç devlet, aç millet olunca, e üstünede yılbaşı büyük ikramiyesi de vurunca sonradan görmüş oluyorlar, 3 sene boyunca "çal babam çırp babam" yaptılar şimdi ağlıyorlar.
Ben üniversitemi bitirp diplomamı alayımda sonra ne halleri varsa görsünler.. Eğer ki önümüzdeki 4 yıl içinde AB'den çıkartılırlarsa çıkarım Balkan'lara orada yaşarım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

sorun arenabg deymiş sanırım,zamundada 5-5.5m/s ile sabit indirdim.

Dedigin firmaların hiçbirini Varnada duymadım,dedigin gibi sanırım herşehirde farklı firmalar var.Varnada en büyük isp ler.Mtel,Galaxy,Btk,Interbild bunların dısındada 2-3 tane daha var.Biz mesela 50mbit icin(yurtdısı 20m) fiber nete 40lv(45yt)veriyoruz.Kontrat bilmemne olayı yok,kullanmadıgın zaman parasını ödemiyosun.Hızdan ve pinglerden genelde memnunum.Bulgaristanın geneline bakınca internet altyapısı inanılmaz derecede aşmış ve ucuz.Tabi türkiyeye göre ucuz yoksa bunların alım gücüne göre normal.

Yol,kanalizayson su bu gercekten 3. dünya ülkeleriyle aynı gibi nerdeyse,türkiyeden cok cok kötü.İnternet altyapısı nasıl ve neden bu kadar gelişmiş onuda bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ya benim torrent dl ile ilgili bi sorunum var. 2 3 ay once yeni eve taşındım. taşınmadan onceki evimde gayet guzel dl yapabiliyodum demonoidden, piratebayden. ayrıca yenide bi bilgisayar aldım. şimdi yeni evde ve yeni bilgisayardan hiçbişi indiremiyorum. daha dogrusu seed alamıyorum. 1 seedden dl yapıyo ama parantez içinde 30 tane daha seed gozukuo. port falan bişiler dediler ama pek anlamam ole işlerde. modemim airties rt-205. nası port açabilceğimi anlatabilcek birileri var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...