Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone Turkcell ile anlaştı

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Şu işin tam bir detayını bilen var mı yahu ? Bir dünya bişi yazılmış, şu şöyle bu böyle felan diye..

Büyük Paket 1000 dk + 1000 SMS + sınırsız internet paketi + Turkcell'lilerle hafta sonu ücretsiz konuşma
8 GB Ücretsiz
16 GB 195 YTL
Paket Fiyatı 145 YTL

Şimdi bu durumda 18 ay boyunca, 195 YTL Telefon için, 145 YTL Paket için ödeme mi yapıyoruz tabi bir de + ÖİV. Bu mudur olay ?

Yoksa, Tek telefon, 195*18 , Paket alırsak 145*18 şeklinde mi oluyor ?

Anlamadım bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
gleoddyn said:
görünüşe göre çok konuşan için iyi bir kampanya. fakat anlamadığım telefon faturasına aylık 10 ytl veren kimsenin niye 1600ytl lik telefon almak istemesi. bence saçma bir şey..

telefon kalitesi ile faturanın bedelini nasıl ilişkilendirdin merak ediyorum.

Gayet ilişkili ayda 10 ytl telefona veren biri telefonunu çok nadiren eline alan biridir. Telefonla işi olmaz, e çok nadir eline aldığı bir cihaza niye kamyonla para dökmek ister ki? Eğer yok müzik dinleyeceğim zart zurt yapacağım diyorsa, gitsin gayet güzel vede ucuz olan multimedya cihazlardan alır. Tabi kişiden kişiye değişir ama benim fikrim böyle inşallah düşüncelerimi açıklayabilmişimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
Şu işin tam bir detayını bilen var mı yahu ? Bir dünya bişi yazılmış, şu şöyle bu böyle felan diye..

Büyük Paket 1000 dk + 1000 SMS + sınırsız internet paketi + Turkcell'lilerle hafta sonu ücretsiz konuşma
8 GB Ücretsiz
16 GB 195 YTL
Paket Fiyatı 145 YTL

Şimdi bu durumda 18 ay boyunca, 195 YTL Telefon için, 145 YTL Paket için ödeme mi yapıyoruz tabi bir de + ÖİV. Bu mudur olay ?

Yoksa, Tek telefon, 195*18 , Paket alırsak 145*18 şeklinde mi oluyor ?

Anlamadım bişi.

Benim anladığım kadarı ile peşin olarak 195 ytl+öiv sonra her ay 145+öiv ytl vericeksin..
Sosyal ağlarda paylaş

Gidiyorsun herşey dahil ayda 176 YTL. ödemeyi 18 ay boyunca kabul edip 18 ay boyunca ayda hafta içleri 1000dk. Hafta sonları 2000dk. olmak üzere toplam 3000dk. yani 50 saat konuşma hakkı, 1000 sms ve de 3gb. internet verdiği paketi 18 ay kullancağına dair kontrat yapıyorsun. Bunun karşışlığında sana bedava 8gb iphone veriyor. 8gb.lik beni kesmez ben ille de 16gb. iphone isterim dersen 195 YTL. peşin verip 16gb.lik olandan alıyorsun.

Yıllardır bedava telefon diyorlardı alın işte bedava telefon hatta telefon değil iphone.
İnanılmaz sattı yanlız ilk günden kalmadı büyük bayilerde.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
peki sunu sorayım. benim babam is geregi telefonla cok konusuyo mesela. ben ona kucuk paketten aldırabilirim. ama iphone'u ben kendi hattımla kullansam. babam anlasma yaptıgı hatta baska telefonla kullansa olmaz mı?

illa fatura olarak ödemen gerekmiyo 75 YTL yi, babanın hattına paket yüklenecek şekilde kredi kartı talimatı da verebilirsin.

böylece baban paketin dakka ve sms lerine sahip olur, sende kendi hattınla iphone u kullanırsın..
Sosyal ağlarda paylaş

bugün bakırkoy capacity deki tcell bayiine gittim , iphone almak amaçlı ancak garip ve biraz da ilginc bi muamele ile karşılaştım

olay özetle şu :

en az 6 aylık "tcell faturalı" hat sahibi olmadığım için herhangi bir şekilde söz edilen kampanyalardan "yararlanamıyorum." satış yapmıyorlar

onun yerine peşin kredikartından çekim taksitli 1.600ytl lik kampanyasız yeni faturalı hatlı iphone verebiliyorlar..

güldüm ilginc yani 8-9 yıllık hazırkart kullanıcısıyım onu değiştireyim faturalıya?

olmaz

e yeni faturalı alayım kampanya ile

yok olmaz

e ne olur o zmn? 6 aylık tcell üyesi olmanız gerekio..

bırak allasen gider doğubanktan 800liraya alırım şakamısın sen dedim döndüm ciktim.. velhasıl

hayal kırıklığı efendim yada ordaki elemanlar "öküz"
yarın öğrenicem insallah nedir ne değildir diye müşteri hizmetlerinden

doğruysa söyledikleri hazırkartı çöpe atıp herhangi bi servise geçebilirim gönül rahatlığı ile zira bu garip tutum ile bana hic bi avantaj veremeyen tcell ile işim olmaz artik.
Sosyal ağlarda paylaş

evet.

turkcell ile

iPhone 3G (8GB): 1.917YTL
iPhone 3G (16GB): 2.117YTL

Orta paket toplamı:
iPhone 3G (8GB): 2.691YTL
iPhone 3G (16GB): 2.881YTL

Büyük paket toplamı:
iPhone 3G (8GB): 3.168YTL
iPhone 3G (16GB): 3.363YTL

vodafone ile