Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Natural Selection 2

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
said:
Hey everyone!

Well, tonight's the night we release the first NS2 alpha on Steam. It will be available to everyone that's pre-ordered the NS2 Special Edition. Read about the alpha and see some new screenshots here:

http://www.unknownworlds.com/ns2/news/2010/7/ns2_alpha_tonight

You will not be able to get the black armor after a few more hours, so if you haven't gotten your copy yet and still want to, go here now:

http://www.naturalselection2.com/buy

Thanks for your incredible support everyone and we hope to see you on the servers tonight!

-The NS2 Team
Sosyal ağlarda paylaş

ilk patch çıktı. en azından girebiliyorum şimdi. ama fps falan yerlerde sürünüyor aşırı bug var. alpha olduğu için normal tabi. ama şu haliyle çok yolu var. patchleri sık çıkarmaları lazım haftada en az 3 patch falan çıkacak ki 3-4 aya beta seviyesine gelebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
NS moddu sonuçta onun altından kalkabildiler ama kendileri sıfırdan yapmaya kalkınca aştı becerilerini bariz bi şekilde. alpha test hep kötü olur ama ns2 nin baya kötü. ve çok ağır ilerliyorlar. ben haftada en az 2 patch çıkarırlar diye umut ediyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar direk bu oyunla yatıp kalkmıyorlar. Önceliklerini kendi hayatlarına vermişler. Çoğu çalışan insan doğal olarak bizim düşündüğümüz kadar zaman ayırmıyorlardır.

Evet çok uzun sürdü. Yine bir sessizlik kapladı NS2 yi. Çıkardıklarında çok süper, az buglı , iyi dengelenmiş bir oyun çıkartmazlarsa ellerinde patlar bu oyun bu kadar zaman geçtikten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

niye bu kadar uzun sürüyor anlamadım para mı yok? gören de bilgisayar dünyasını sarsacak, yepyeni birşey yapıyorlar sanar. hayır NS'ye saygım sonsuz da bu kadar sürmesinin manası nedir?

ilk başta uzun süre hl2 modu olarak denediler yapmayı.
baktılar altından kalkamıyorlar, baştan kendileri bir motor yapıp onun üzerine inşaa etmeye başladılar.

http://img64.imageshack.us/img64/6319/steamekran.jpg

şu an çıkmış durumda oyun, yani hiç oyunla uğraşmıyorlar, hiç haber yayınlamıyorlar gibi bir durum yok.

ancak alpha aşamasında. yani bugları ayıklamaya çalışıyorlar. oyunu optimize edip, ona göre yeni classları, itemları, özellikleri aktivite ediyorlar.

network sorunları, bağlanabilirlik sorunları felan var.
yeni bir patch gelcek herkes onu bekliyor şu an.

ayrıca kendi mod yapma programlarını da çıkardılar, istediğin gibi kurcalayabiliyorsun. iddialara göre starcraft 2'nin harita yapma programı kadar oyun içi değişikliklerine izin verecek deniyor. oyun çıktıktan sonra ne kadar mümkün olacak, o zaman görürüz.

oyunu oynadım ben. bir servera bağlanamadım ama kendim açıp oynadım.

oyunda bina inşaa etmek sorunlu mesela.
komutan ekranından bakıp koyduğun yerlerde havada spawn oluyor binalar. resource point de gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...