Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

The_Delucian said:

heheh gorende adamlar ekmek satıyo zannedecek :) isteyen istedigi fiyattan satar eger sattıgı sey vital birsey degilse (ekmek su elektrik vs), adamlar D2 uzerinden 10 seneden fazla gecmis, development a fazla para harcadıktan girebilirler ama neticesinde 100 doların ucuz oldugu adamda vardır 10 doların pahalı geldigide, Bu "entertainment" whisky nin sisesi 80 tl ise gidip bira iceceksin :) herkesin alma ve almama opsiyonu var, ha blizz oynu 60-70 dolardan satar zorlanmaz ama onun actıgı yolda ilerlemeye calısırken heba olanda cok firma olur benzer strategylerle giderlerse, bazı oyunların fiyatı ne olursa olsun alıcısı vardır, burda D3 hakkında konusan herkes oyun cıktıgı zaman alacak, fiyatı ne olursa olsun, RMAH olsun olmasın, oyun guzel atmosfer ok ve genel olarak isim pure game kısmı beklentiyi karsılasın yeter, Ben hayatta almam diyenlerde 1 ay sonra 2 ay sonra 6 ay sonra ama yine alacak,

neden yazdıgımıda bilmiyom aslında ama uzun yazıncada silesim gelmedi, diyecegim odurki, bırakın gercek para tabanlı olayları oynu tartısalım :)

Breh! Şu mantığı kurmak bu kadar mı zordur birader.

Kimsin nesin bilmiyorum ama Eskişehir'de isen gelecem alnından öpecem arkadaş. Hatta gel abi dayak yiycez beraber desen gelirim ulan.

Zihni berrak, gönlü ferah adamlara can kurban yaa...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya harbiden 500 sayfadır aynı iddaa ile birşey ispatlamaya çalışmaktan bıkmadınız mı? Üzgünüm ama haklıda olsanız haksızda olsanız 3-5 kişisiniz bu fikri savunan, kalan insanların büyük bölümü "zaten bir şekilde satan satıyor alan alıyor, şimdi hiç olmassa kimse kredi kartını, mailini, hesabaını kaptırmadan yapacak ne yapacaksa. Satın almayan içinde zerre birşey değişmeyecek." fikrini savunuyor.

Bu fikri değiştirmeniz gerçekten çok ama çok zor üzgünüm. Siz item almayın, ben item almıyacağım gibi düşürdüğüm 3-5 itemden 50-100 dolar kazansam zevinirim bile üstüne. Yani bu Paralı AH süper olmuş, tadından yenmez, inşallah her oyuna gelir özelikle WoW'a kesin lazım. Gold kasıp 1m sınırını geçtim diye sevineceğime 100 dolar sınırını geçtim diye sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

kotick yapmazsa X kişisi yapar. yapılacak bunların hepsi. millette alıcak. zaten başladılar dlc kafasıyla. eskiden episode du ek görevdi ama tatmin ediyordu.
oyun piyasası sagılmalık tam sagacaklar

hophophop geldi

kitleye bakar o,
ccp denedi eve de, oyunu yıktık heriflerin başına. Heh. Geri adım atıldı falan.
kotik yaparsa millet alacağı için yapcak bişi yok, en iyisi oynamamak veya sadece single oynamak
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:

heheh gorende adamlar ekmek satıyo zannedecek :) isteyen istedigi fiyattan satar eger sattıgı sey vital birsey degilse (ekmek su elektrik vs), adamlar D2 uzerinden 10 seneden fazla gecmis, development a fazla para harcadıktan girebilirler

"development'a para harcadık" dediklerine inanan olursa cidden üzülürüm, bütün aaa+ oyun şirketleri 100 milyon harcıyor oyun başına artık. bir tek actiblob fiyatı yukarı çekiyor, 10 melyom sattıklarını gören diğerleri de çekiyor ve onlar da satıyor melyom melyom. çünkü icraata değil de sadece markaya bakan bir kitle oluştu artık oyun tüketicileri arasında. bu para bizim cebimizden çıkıyor farkındaysanız, ha yok pc oyunlarına konsol oyunu parası vermekten keyif alan varsa lafım yok. :)
said:
ama neticesinde 100 doların ucuz oldugu adamda vardır 10 doların pahalı geldigide, Bu "entertainment" whisky nin sisesi 80 tl ise gidip bira iceceksin :) herkesin alma ve almama opsiyonu var, ha blizz oynu 60-70 dolardan satar zorlanmaz ama onun actıgı yolda ilerlemeye calısırken heba olanda cok firma olur benzer strategylerle giderlerse, bazı oyunların fiyatı ne olursa olsun alıcısı vardır,

eğlence sektörü demişsin ki bilhassa eğlence sektöründe fiyatlar standarttır, a şarkıcısının albümüyle b şarkıcısının albümü aynı fiyat. a filmiyle b filmininin diski aynı fiyat. oyunlar da böyle. neredeyse yarım milyar dolara yapılan filmleri bile bugün daha ucuza izliyorken, oyunları neden gitgide daha pahalıya oynayalım?
said:
burda D3 hakkında konusan herkes oyun cıktıgı zaman alacak, fiyatı ne olursa olsun, RMAH olsun olmasın, oyun guzel atmosfer ok ve genel olarak isim pure game kısmı beklentiyi karsılasın yeter, Ben hayatta almam diyenlerde 1 ay sonra 2 ay sonra 6 ay sonra ama yine alacak,

işte burada başlıkta defalarca tekrarlanan bir hata var, herkes şirkete açık çek vermiş sanılıyor. şaşırtıcı değil ama ben kendi adıma 3-5$ filan olmadığı müddetçe (actiblob fiyatlandırma politikalarıyla 2025'ten önce olmaz yani) almayı düşünmüyorum. çakma guild wars skill sistemiyle, arenası mangır ah ile ziyan olmuş arpg almam coop için sırf. çok eşsiz benzersiz, getirdiği özellikler ve yenilikler dudak uçuklatıcı (skill rün dışında bir çöp yok, aynı tas aynı hamam) ve içimin gittiği bir oyun türü filan olsaydı düşündürürdü belki.

demin bir hesap yaptım, blizzard'a bugüne kadar 700$ kadar para vermişim zaten, yetinsinler onunla. hala wow oynayan & sc2 filan alanlar da neredeyse 1500$ ödemiş. bu kadar acımayın adamlara.
said:
neden yazdıgımıda bilmiyom aslında ama uzun yazıncada silesim gelmedi, diyecegim odurki, bırakın gercek para tabanlı olayları oynu tartısalım :)

onu da tartışan tartışıyor zaten mani yok kimseye. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...