Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

simdi söyle oluyor.. uyumlulk sekmesini acıyorsunz.. 5 tane var orda alttaki 3 taneyi tickleyin.. sonra yönetici olarak bla bla var onun altnda onu da secin.. uygula diyin

sonra ekrana sag tıklayin çözunurlulgu degstr deyin ama bişey yapmadan pencereyi minimize edin.. sonra yine sag tıklayin özellestr diyip masaustu arkaplanini duz siyah secin bunu da uygulamanza gerek yok..

sonra oyuna girin

GL&HF

Edit: xp service pack 2 secili olucak tabi :D
Sosyal ağlarda paylaş

DeBuffAndHeal said:

Quel-Thul said:

varsa kankan co-op eglenceli olur bayaa, yoksa solo gogo

ikiside win7de çalışıyo bu arada

diablo1 de warrior acmanı oneririm, zaten zor oyun bayaa, sorc falan acarsan butcher'ı geçemen
win7'de açıyorumda renk sorunu var onu nasıl düzeltcem?

abi daha geçen gün yükledim aynı sorunu yaşadım, sonra battle.netten baktım diablo1 support sayfasına, bi registry fix'i vardı onu indirip çalıştırınca düzeldi, ama şimdi bulamıyorum ilginç bi şekilde :/

yarın tekrar bakarım ayık kafayla
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

sen nelere bakmamı tavsiye edersin peki?

sc2 zaten sc1in grafik patchi gibi bişey abi. öyle olcağı da belliydi zaten. d2'den sonra d3 yapmak aynı şey diil ama. adamlar sıfırdan yeni bi action rpg yapıyolar. zaten defalarca tekrarladılar "oyundaki herşeyi göstermiyoruz, çıktığında kendiniz keşfedin istiyoruz" diye. daha açıklamadıkları bi sürü bombaları vardır elbet.
Sosyal ağlarda paylaş

Yakın bekleyin zaten şefim sc2 gibi fazla bir şey beklemiyorum ben hikaye vs.. zaten şart.

Güzel bir Battle net ve itemasyon beklentilerim arasında...Itemasyon korkutuyor açıkcası yine sıkışıp kalırız 50 item arasında,rune olayıda fazla bir tat vermedi bana okurken ama görüceğiz.

Blizz kesinlik ile yeni bir oyun şeklinde yaratmayacak buna emin olmak lazım.Eski diablo az makyaj yeni hikaye new age gg.

Bak SC2 yıllardır beklenen oyuna sc1 ile aynı ne ünite nede oynanan oyun nede izlenen turnuva sc1 den farklı.

Diablo 3 2 exp.SC 2 1 exp sonra 15 yıl daha bekler yeni gelecek böyle gider bu hikaye :P

Sabah karamsarlık üstümde galiba haha
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...