Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

mascio said:

konuştuğunuz tartıştığınız şeylere bak ya diablo ilk piyasaya sürüldüğünde bu kadar detaylara takılmışmıydınız merak ediyorum. yok zırhın şekli neymiş yok bilmemneymiş.

pes ya harbiden.

evet. fare tıktıklamak yetse minefield var.

diablo 1 fare tıklatmak olarak algılıyosan lütfen diablo ile ilgili yorum yapma git araba yarışı falan oyna ıın ııııın diye bağıra bağıra
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm.. Başka bir yerde yazdığım yazıyı aynen buraya aktarıyorum..

D3 bir sene rafa kalktı gibi görünüyor.. Zaten güzel amazonumuz gitmiş yerine karizma Demon Hunter gelmiş.. Karizmasını yesinler..

Gelelim Demon Hunter ile ilgili yoruma ;

Blizzard Demon hunter karakterini yaratırken sanırım Heroes of might and magic 5 serisinde varolan Dungeon sınıfından gelme bir karakterden esinlenmiş gibime geldi.. Ahanda size link ;

Bknz: Heroes Of Might and Magic 5
Scout Class (ranger, Assassin)

Foto link :

Bizim Demon hunterin aynısı.. Homm serisini oynayanlar fark etmiştir zaten.. Oynamayanlar da öğrenmiş oldu..

Not: Eleştiri yapılır ama bu karalamak değildir aksine Diablo'nun daha güzel olması için yapılan bir istekdir.. D3 duyrulduğunda ve ilk görüntüler yayınlandığında gothıc ve karanlık atmosferden uzak olduğunu ilk aşamada gördük ve bu tür eleştirilerle sonradan blizzard'ın oyun üzerinde düzenleme yaptığını da fark ettik.. (Özellikle mekanlar konusunda) Blizzard'dan ayrılan bill roper ve blizzard North ekipinin olaylarından dolayı D1-D2 oyuncularının D3'e temkinli yaklaşması da normaldir.. Sam bu konuda haklıdır.. Kusursuz bir d3 oynamak her diablocunun hakkıdır.. (Bknz: 10 yıl beklemek..)

Sosyal ağlarda paylaş

Yazmaya başlasam eleştirilerin sonu gelmez.. (: Tek bir amacım var oda herkes ile aynı.. Muhteşem bir diablo 3 oynamak.. 1.10 patch'i bile 2 yıl d2 oynayarak bekledim.. Çıktı ertesi gün bıraktım sinerjilerde ki saçmalıklar yüzünden.. Blizzard'ı basalım deseler ilklerden gönüllü olurum herhalde.. Bobby Kotick para saymaktan başka birşeye bakmaz ayrıca.. (:
Sosyal ağlarda paylaş

e hommdaki dungeonda zaten warhammer fantasynin dark elf ordusundan geliyo zaten.

üzgünüm ama o cizimle demon hunter arasızn pek benzerlik yok. ha benzediği baska mevzular var tabiki. amacın oyunun iy olması ise, bu fikirlerini sadece bizimle değil blizzardlada paylaş, o kadar küfür yemesine rağmen, bi yandada oyuncularda input alan bi firma blizzard, bu fikirlerini daiblo 3 forumlarınada yaz.

Oyunun 1 sene daha gec cıkması oyunun 1 sene daha rafa kaldırılması demek olmuyor, aradaki fark cok büyük.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

bölüme gereksiz mesaj atarak vaktinizi boşa harcamamanız için birşeyler ayarlayabilirim bana sataşmak bağımlılık yaptıysa. bilginize.

ben sen bu kafayla nasıl bu bölüme moderatör oldun anlamıyorum zaten, o kadar içi boş ve bariz biased ki yorumların okurken bıkrak ciddiye almayı mısır patlatıyorum.

Yanımda 2-3 tane brom olsa birbirimizi dürtüp güleriz zaten.

In b4 gereksiz mesaj, lol delete.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...