Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

Saeros said:

lütfen artık çıksın marduk geldi
bari install bitsin
yooooooooo-

ahah düsündümde böle meteor geliyo insanlar bi pencereye bi isntalla bakıyo ahahah, sonra karakter acıp isim düsünürken bulamıyolar oynıyamadan düsüyo marduk.

ahahah zaten karakter yaratırken en çok isimde kitleniyorum, buna da sesli güldüm :D
Sosyal ağlarda paylaş

diablo 1 cıktığında oynamıştım muazzamdı atmosferi falan senelerce de etkilemişti, diablo2 yi de aynı şekilde betasından beri oynamıştım muhteşem bir oyun olmakla birlikte bugün 2isinide oynasam, 1.oyunun cokd aha gothic ve kendine has havası olduğunu 2.ci oyununsa klasik blizzard tarzına daha yakın olduğunu söyleyebilirim

diablo çok daha özgün bir çalışmaydı ve gerçekten de güzeldi 5.kattaki mezarlarda ki cocuk sesi kadar tüylerimi ürperten bir müzik yoktur halen oyunlarda :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
said:
Robert Kotick 06/18/10(Fri)16:15

>The game will be divided in 6 acts. As each act will be a sprawling, incredible world on its own, we have decided to sell each of them separately. To prevent piracy, only act 1 will be buyable in stores while the other acts will have to be downloaded from our servers using the Blizzard Downloader.

>After an act is completed, if you haven't bought the next act, a prompt will open offering you to buy the next act.

>Our anti-piracy system will work by demanding a constant connection to battle.net. The game will automatically shut down if connection is lost. Connection to our server will cost 5 dollars a month to cover the costs of maintenance.
Sosyal ağlarda paylaş

lololololol

Her act için ayrı ayrı para odemek,oyunu oynamak icin nete sürekli baglı kalma zorunlulugu,aylık 5 dolar blizzard serverlarına baglanmak icin,oldu olcak pantolonumuzuda indirelim bliz aga sadsadasd.

Korsanı herşekil cıkar oyunun da,blizzardın oyuncuların gözündeki degeri 0 a düşer boyle birşey yaparlarsa
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

said:
Robert Kotick 06/18/10(Fri)16:15

>The game will be divided in 6 acts. As each act will be a sprawling, incredible world on its own, we have decided to sell each of them separately. To prevent piracy, only act 1 will be buyable in stores while the other acts will have to be downloaded from our servers using the Blizzard Downloader.

>After an act is completed, if you haven't bought the next act, a prompt will open offering you to buy the next act.

>Our anti-piracy system will work by demanding a constant connection to battle.net. The game will automatically shut down if connection is lost. Connection to our server will cost 5 dollars a month to cover the costs of maintenance.

Şaka ?
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:
Our anti-piracy system will work by demanding a constant connection to battle.net. The game will automatically shut down if connection is lost. Connection to our server will cost 5 dollars a month to cover the costs of maintenance.

dalga geçiyorlar herhalde. evet evet büyük ihtimalle öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

burda komik olan insanlarin kotik adini duyunca "ya olmaz ole sey ama kotik bu, bi oyunu 3 e bolup satan, SP fiyatina DLC giydirmeye calisan adam olabilirde yani" moduna girip sasirmamasi EHEUEHEU

o kadar inandiriciligini kaybetti herifler, misal su cok super

kotik said:

In the last cycle of videogames you spent $50 on a game, played it and took it back to the shop for credit. Today, we’ll (charge) $100 for a guitar. You might add a microphone or drums; you might buy two or three expansions packs, different types of music. Over the life of your ownership you’ll probably buy around 25 additional song packs in digital downloads. So, what used to be a $50 sale is a $500 sale today.

Most of the 20 years, that I have provided for growth at Activision, we were content to make products that are attractive to the 16-35 year old guy who has gotten no date for Saturday night.

http://cache.gawker.com/assets/images/2009/09/custom_1254327748115_bobby_kotick_extravaganza.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

inananlardan bahsediliyor felan, kim inanmış diye bakayım dedim de, atılan postların hepsi şu şekilde:

Dennis said:

lol inananlar var.

Beyt said:

Şaka ?

Bone said:

dalga geçiyorlar herhalde.

Oce4n said:

blizz o kadar salak deil ya.

Rasmon said:

zaytung haberi bildiğin, inananlara başarılar

Cuce said:

adam /v/den cıkmıyo, siz hala ciddiye alıyosunuz

Monthius said:

Dalga geçtikleri gün gibi ortada yahu.

axedice said:

Ahahahaha pati gibi elit bi ortamda hala şu geyikleri yiyen lümpenlerin olması

pronoit said:

ironiden anlamayan nesle aşina değilim

Sam said:

hatta biraz daha ince ayar çekilse inanabilirdim

hah bahsi bu kadar geçen inanan lümpeni buldum:

RamsesII said:

diablo 2 benim ender(hemde bayağı ender) olarak orjinal aldığım oyunlardan biriydi.Kutusu falan durur hatta teey teeey :) Ama eğer böyle bişey yaparlarsa kusura bakmasınlar orjinal almam.Beklerim,elbet birisi ilacını yapar dağıtır diablo 3 ü piyasaya.REsmen terbiyesizlik bu yapılan

az lümpen değilmişsin ramses (:P)

ha bi de kanuni kertenkel darksoul varmış. onlar da lümpen. pis lümpenler sizi.

(o değil de, inanılıp inanılmamasına neden takıldı bu kadar onu anlamadım :D )
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...