Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2009 Yıl sonunda piyasada

Mumu

Öne çıkan mesajlar

Konami pes 2009'un yıl sonunda piyasada olacağını duyurdu. Oyunda ingiltere almanya fransa ispanya ve italya 1. ve 2. ligleri, hollanda birinci ligi olacağı açıklandı. türkiye liglerinin oyunda yer almamasının tek sebebinin orjinal oyun satış rakamlarının çok düşük olmasından kaynaklandığını mail yoluyla belirtti konami sağolsun. grafikler ve oynanabilirliğin tamamiyle yeniden yaratıldığını ilave etmeden duramadılar. 2008'in kötü olduğunu ve 2009'da serinin kaldığı yerden devam ederek futbol oyunlarında çığır açacağını iddia etti.

bi kaç ekran görüntüsü de koyduk muydu tamamdır.

Sosyal ağlarda paylaş

Pal once cikiyor genelde, bu arada Pes serisi zaten her sene Kasimin sonlarinda cikar (son yillarda kasim'in 21'i civarinda cikmisti hep) yine o sekilde olur, insallah ta guzel olur ya... bence PES 2008 abartildigi kadar kotu degil, halen oynuyoruz keyifle.

Stadyumun havasini super vermisler ama, cok cok hosuma gitti +rep.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun kötüydü falan ama yine de çok zevkli ya. Hele yanına bi arkadaşını alıp da Türkiye ile superstar moda Euro Cup yapınca...

Aynı grupları yaptık çeyrek finalde Almanya çıktı çok üstün oynadık penaltı falan kaçırdık maçı kaybettik elendik. Gerçekçi yapmışlar hakem çizgiyi geçen topumuzda golü vermedi o kadar gerçekçi yani oyun :D

Ki ilk defa bi peste öyle birşey gördüm topun tamamı bariz içerdeydi ve hakem golü vermedi. Tekrar tekrar izledik çizgiye tek piksel değmiyo yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

pes 2008 ps2 versiyonunda da çıkan toplarda bazen aut korner gol taç verilmediği oluyor. hatta ofsaytın verilmediği de oluyor. anlaşılamaz ofsaytlar da cabası.

benim şu oyundan tek beklentim artık elle müdahale ve pasif ofsayt öncelikli olmak üzere ofsayta avantaj kuralını da ekleseler artık. adam 400 metre ötede pas attın diye düt duruyor oyun ben karşılasam bile topu defansla. bırak kardeşim oynat r2ye basılı tutup kaçmak zorunda kalıyorum pozisyondan.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
pes 2008 ps2 versiyonunda da çıkan toplarda bazen aut korner gol taç verilmediği oluyor. hatta ofsaytın verilmediği de oluyor. anlaşılamaz ofsaytlar da cabası.

bu olay kasıtlı yapılıyor diye biliorum ben eski oyunlarında da vardı hakem hataları fln çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

abi çünkü top öyle bi sekiyo ki sanarsın pinpon topuyla oynuyoruz.

böyle bişey olamaz her şeye faul çalınıyor. kendini yere atma hareketini hakeme yedirebileniniz oldu mu? ben 200 kere denediysem bi kere bile başaramadım sürekli sarı kart yiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
böyle bişey olamaz her şeye faul çalınıyor. kendini yere atma hareketini hakeme yedirebileniniz oldu mu?

ben.
intikal süresine dikkat etmek lazım. yani atmaya karar verip tuşalara basana kadar geçen sürede eğer adamdan uzaklaşırsan kendini atışı bariz gözüküyo. önceden olaya kitlenip, adama iyice sokulup biraz erken basmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...