Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2009 Yıl sonunda piyasada

Mumu

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
ps3 oyunlarım arasında para verdiğime pişman olduğum tek oyun. Bu kadar bug nası olabiliyor? hakem sürekli ayak altında, oyunda sürekli yavaşlamalar var, kaleci out u yerden kullanınca orta sahaya kadar çıkar kendi kendine geri gelir. 2 tane ps3 kumandası kırdım sinirden hiç çekilcek gibi değil. Online da çok kastırıyor. Fifa nın çıkış tarihine yetiştirilmek için aceleye geldiği belli çok eksisi var bence. Beni pesten soğuttu sizi bilemicem
Sosyal ağlarda paylaş

Hahaha abi niye sıkayım valla gördüm yani, dur bi daha bakayım.

Dur galiba çıkmamış bunlar test etmişler şey yazıyo notun altında:

Oyun bikaç önemsiz detay dışında tamamlandığından puan vermek istedik. Verdiğimiz bu puan +1 ya da -1 değişkenlik gösterebilir. Demek ki çıkmamış daha, sori.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Hahaha abi niye sıkayım valla gördüm yani, dur bi daha bakayım.

Dur galiba çıkmamış bunlar test etmişler şey yazıyo notun altında:

Oyun bikaç önemsiz detay dışında tamamlandığından puan vermek istedik. Verdiğimiz bu puan +1 ya da -1 değişkenlik gösterebilir. Demek ki çıkmamış daha, sori.

leveldaki incelemeden önemli kısımları yazsana buraya dergiye para vermiyeyim şimdi zaten param yok.

artıları eksileri neymiş
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
DoruK said:
şortlar ne zaman gerçekteki gibi bacağa yapışacak, içi boş silindir teneke gibi olmaktan çıkacak, o zaman diyeceğim ki adamlar yapıyor.. 10 yıl olacak hala yapamadılar şu teknolojiyi..

o zaman nba oyna onda öle değil adamın hareketine göre formanın dalganmasını yapmışlar pes de sadece kırışma var formalarda çok hafif eğer 2008 varsa replaylerden dikkat et görürsün o ayrıntıyı
Sosyal ağlarda paylaş

Toroid said:
autta kalecinin ileri çıkması bug diil. yani biraz bugda pas verdikten sonra L1e basınca verkaç yapmaya çalışıo kendi aklınca :p

L1 e fln basmıorm bildiğin X ile bas veriyorum ve kendiliğinden çıkıo orta sahaya kadar ordan geri dönüo bu bug deilde nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

o kalecinin çıkması olayı da bende 2vs2 de falan oluyo hep(PC).
tam kuzenle oynuyoruz böyle ateşli bi maç falan.
kaleci uçup gidiyo kafasına göre, gol yiyorum.
skor dönüyo falan, bi şekilde etkiliyo maçın gidişatını.
"ulan böyle gol mu olur bug var sayılmaz lan!1!" falan desem de "sttr lan" diyen kuzen tarafından mağlup ediliyoruz arkadaşımla.
asıl sorun da kuzende değil sadece bende olması bunun.
delircem lan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...