Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fringe (2008) - Fox

arcane

Öne çıkan mesajlar

CthuLhu said:

abi çok mala bağladılar ya birbirlerini tanımamalar falan.

reset meset

Baktılar senaryo iyice boka sarıyo reset attılar işte, böylece ister ölüyü dirilt, ister ilişkileri değiştir.

İlk iki sezonu gayet güzel olmasına rağmen 3. sezonu dünya dizi tarihinin en kötü sezonlarından biriydi Fringe'in (kendi sezonları arasında değil, yayınlanan gelmiş geçmiş tüm dizilerin tüm sezonları arasında en kötü). muhtemelen o yüzden böyle bi resete ihtiyaç duydular işte.

Sosyal ağlarda paylaş

yalnız rage yemeyeyim diye bişi söylemedim ama

4. sezonun ilk bölümü açtım.o kadar gerizekalı bölümdü ki atlaya atlaya bile bitiremeden quit attım

madem rewendor girdi olaya arkasından dalayım bende haha

3. sezon sonu bırakmıştım diziyi ama bi şans vermek istedim.yok yani
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

rew yine beğenmedi!!!

adam bir gün aslında sadece romantik komedi beğendiğini, bilim kurgudan falan nefret ettiğini anlayacak bence.

abi bilim kurgu seviyorum da, tam tersine bilim kurgu kisvesi altında böyle komedi sunduklarında kızıyorum. sayfanın derinliklerinde 3. sezonun neden kötü olduğunu yazmıştım diye hatırlıyorum.

Tek başına "madem kafamın içinde hiç tanımadığım bilmediğim birini gördüm, o halde neden durup dururken onun beni öldürecek adam olduğunu düşünmüyorum ki? Hatta muhtemelen o adamın beni öldürecek adam olduğunu söyledikten sonra yağlı ballı ekmeğimden ısırayım ki değişik bi hava olsun" sahnesi bile yerin dibine sokmaya yeter :D

Onun dışında tutarsızlıklar, ruh mıknatısı gong komedisi, o vıdı vıdı sesle konuşma, gereksiz chosen one konsepti falan oyy ki ne oyy yani.

İlk iki sezonu çok iyi, ona lafım yok. Ama gördüğünüz üzere reytingler de yerdeymiş, demek ki herkesin ortak fikri bu :D

(Bu arada dizi tarihinin en kötü sezonu kısmını aoe taunt atmak için bilerek abarttım, o kadar da değil kısmına katılıyorum eheh :) Tepki ölçeyim dedim. Ama 10 üzerinden 2nin üzerinde not alamaz benden, ilk iki sezon sırasıyla 8-7.5 alırdı.)

Edit: Hatta mesajımı da buldum, başka başlıktaymış, onda da puan vermişim hatta :P

http://forum.paticik.com/read.php?11,5812355,5812734#msg-5812872
Sosyal ağlarda paylaş

Bok ettiler güzelim diziyi ne guzel salak salak cinayetleri olayları inceliyorlardı izliyorduk şimdi bi konuya takıldılar nasıl çıkacaklarını onlarda bilmeden ilerliyorlar gibi geliyor. Umarım manyak bi senaryo vardır kafalarında yoksa yazık olur cillop gibi diziye.
Sosyal ağlarda paylaş

Abrams hiçbi projesini düzgün bitiremedi zaten, adam süper ortam hikaye falan kuruyo ama sonra sapıttıkça sapıtıyo. Alias (ki yine en tutarlı ortak çizgide giden serisi oydu adamın) bile sonlarda abesleşti uçtu iyice, Lost zaten malum, çok bozdu, önünü alamadık, şimdi de Fringe'i katlediyo adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

yeni sezon iyiydi ne oldu ne oldu herkes kapatmış

en iğrenç bölümü olivia nın dedektif olduğu,70lerde, walterın rüyası olarka geçen bölümdü hala kabus gibi

o bölümü ben atlamıştım ya.sonuna kadar izlemeye dayanamazdım ahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...