Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro 2008 [D Grubu]

Xo

Öne çıkan mesajlar

Hollanda İspanya finali mümkün değli yalnız, yarıfinal belki :) Hollanda dağıtır, İspanya kesinlikle İtalya'dan daha iyi değil. Pirlo, Ambrossini falan Xavi İniesta kadar iyi topçular aynı zamanda pres de yapıyolar. Toni ise İspanyol forvetlerini üçe katlar :) Neyse bi şekilde eşleşicek bu takımlar nasılsa , o zaman bakarız :)
Sosyal ağlarda paylaş

İspanya'nın orta sahası çok karışık. Forvetleri çok iyi ama iyi atak yapamıyorlar takım olarak. En aşağı 6-7ye varırdı bu maç biraz daha becerikli olsalar.

İtalya bildiğin pis defans futbolunu oynuyo, umarım elenir gider baştan.

Benim favorim Almanya bu turnuvada. Adamlar yıllardır aynı oyuncularla aynı şekilde oynuyor, çok sağlam bir takım.

Hollanda 2. sırada.

Portekiz bir garip. Bize mi güç gösterisi yapmak istemedi anlamadım ama daha iyi bekliyodum. Ronaldo bir şey yapamadı mesela. Quaresma sahada bile yoktu.

Fransa - İtalya çekişmesi eğlenceli olacak, kim elencek diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

toni almanya'nın papaz takımlarına karşı çok kolay gol buluyor, alman stili bunu gerektiriyor zaten, uzun boylu ve az tekniği de olan adam orada çok iş yapıyor. ama o kadar da abartılacak bir adam değil, torres ve villa ile kıyaslamam bile, teknik ve mental özellikler bakımından kat kat üstündeler toni'nin. raul'un kadroya alınmadığı bir takımın iki as forvetinden bahsediyoruz.

artı toni de kaçırdı, bunların kaçırmasının nedeni laubaliliğe vurmalarıydı 3-0dan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
İspanya'nın orta sahası çok karışık. Forvetleri çok iyi ama iyi atak yapamıyorlar takım olarak. En aşağı 6-7ye varırdı bu maç biraz daha becerikli olsalar.

İtalya bildiğin pis defans futbolunu oynuyo, umarım elenir gider baştan.

Benim favorim Almanya bu turnuvada. Adamlar yıllardır aynı oyuncularla aynı şekilde oynuyor, çok sağlam bir takım.

Hollanda 2. sırada.

Portekiz bir garip. Bize mi güç gösterisi yapmak istemedi anlamadım ama daha iyi bekliyodum. Ronaldo bir şey yapamadı mesela. Quaresma sahada bile yoktu.

Fransa - İtalya çekişmesi eğlenceli olacak, kim elencek diye :)

Abi adamların 3 topu direkten döndü, bütün maç boyunca bizi kendi sahamıza yığdılar, defanstan çıkan adamları gol attı. Belki bizle oynadıkları için çok güçlü göründüler ama portekizin normal futbolu buysa almanyadan da hollandadan da daha çok favoriler bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizle oynadıkları maçta bizim saçmalamamız sayesinde bu kadar iyi gözüktüler bence. Bizi sahamıza hapsetmediler, biz atak yapmayı beceremedik. Turnuvanın en kalitesiz ve vasıfsız futbolunu oynuyoruz. Yani bizi bu kadar ezmek önemli bir şey değil ki? Hiçbir şekilde güç gösterisi de sayılmaz.

Şu takıma adam gibi bir teknik direktör lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...