Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

connecting...

Kenu

Öne çıkan mesajlar

Bende kendi server mi Ahn-qiraj a giremiyorum ama Burning blade e her istediğimde giriyorum.. Şimdi charımı buraya aktarmayı düşünüyorum ama daha sonra bu serverda problem yaşarsam ne yapıcam ?
Bu battle ground lara giren server grouplarında oluyor sorun galiba, Yani ahn-qiraj a bağlanamadığımda , aynı bg yi paylaşan diğer serverlarada giremiyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

DNS üstünden girebilirsizin olayı biraz palavra sanki, çünkü ben de DNS ayarlarımı değiştirdim youtube vs. için ve arada hala wow'a girerken problem yaşıyorum.

Yemin ederim şu IP block olayı biraz daha IP block'un ne manaya geldiğini (özgürlüğün elden alınması, bilgiye ulaşımın engellenmesi vs.) bilen bir ülkede olsa millet eylem yapar. Hoş bizim ülkede eylem yapsan da değişen bir şey olmuyor. Kimsenin umrunda değil.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Yemin ederim şu IP block olayı biraz daha IP block'un ne manaya geldiğini (özgürlüğün elden alınması, bilgiye ulaşımın engellenmesi vs.) bilen bir ülkede olsa millet eylem yapar. Hoş bizim ülkede eylem yapsan da değişen bir şey olmuyor. Kimsenin umrunda değil.

neyse ben goddammit yazıyim de alehime kullanılmasın en azından :)

bu arada bu youtube boyle uzun sureli ilk ne zaman kapatılmıstı? ne kadar oluyo bu olaylar baslıyalı yani?
Sosyal ağlarda paylaş

blizzard hala sorunu ttnet e atıyor. aynı sorun diğer doğu avrupa ülkelerinde de oluyor. Oraları da mı ttnet blockluyor????????

DAha önce de benzer sorunlar yaşanmıştı telia belli ülkelerin bağlantılarından kısıp diğer daha gelişmiş ülekerele yer açmıştı.
orada da suçu ttnet e atmışlardı.

bu sorun devam ederse AOC oynamaya başlayan bir çok türk görebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:
gece oynarken, çıkmadan once gırebıldıgınız bı serverı açın.
ondan log out olun, sabah o servera girin ordan değiştirin server isimlerini.

Bide ip değiştirmek işe yarıyor, ben bitane 85 lı denk getırdım calısıyor.
kolay gelsın beyler

ayarlar var wow klasöründe zaten. oraya yazarak da yaparsın hangi serverdan başlamak istiyorsan.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hiiic kastırmaya gerek yok. 80 kusurlu iplerle bazı serverlara girmiyo ne yazık ki. daha oncedende soyledigim gibi balıma bi 78 aldım spinebreakera giremiyodum oraya girdim, tarren mill giremiyodum oraya girdim. sorun blizzardla alakalı olsa hic girmez. telekom abi sebep baska bisey degil. ip lerde ne sorun var bilmiyorum ama ip degistirince girebiliyosa telekomla alakalıdır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...