Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

connecting...

Kenu

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:
YF ile hiçbir sorunla karşılaşmadan istediğim realme girebiliyorum, latency sorunuda yok. YF olmadığı zaman mesela Grim Batol ve Moonglade'e giremiyorum, connecting kısmında takılıyor. YF açmadan Sylvanas'a girmeyi denedim, sorun olmadı ama latency 350 civarlarında bu seferde. Bu arada İstanbul'dayım 1024 adsl var ve yf basic paket kullanıyorum.

arkadaşlar bakın işte eğer internette sorun olsa öbür türlü nasıl rahatça latency sorunu olmaksızın oynanabiliyor.Doğu avrupa ülkelerine yapılmış kasıtlı bir kısıtlama var.Yapabileceğimiz ne var bu konuda pek de emin değilim...
Sosyal ağlarda paylaş

Virtue-L said:
Bazen banada oluyor velhasıl sorun bende mi yoksa blizzard da mı anlayamadım.
Şöyleki 2 pc var bağlantıyı zoom x4 modemle alıyorlar(bir usb ve ethernet), burdaki yazılar baslamadan önce hiç bir sorun yasamamıstım, ama simdi bazen pc lerden biri (herhangi biri) oyuna bağlanırken diğeri connecting de takılıyor.
Ipconfig/renew yada ipconfig/flushdns yapıp oyuna yeniden girdiğimde 70% sorun ortadan kalkıyor ama bazen defalarca yenilemem gerekiyor oldukça uyuz..
Ayrıca 130-190 olan ping de 250-330 seviyesinde bi haftadır, izmitten bağlanıyorum ve sorun ne kadar genel merak ediyorum?

Al'âkirde sorun yok erdem modemi resetlemek kafi takılsa bile oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

FightInTheShade said:
YF ile duz 84 MS aliyorum sehirlerde,orda burda falan ama MH,BT,SSC gibi yerlerde encounter basladigi anda ms 16k oluyor.Bunun nedeni ne olabilir?

Sadece encounter basladigi anda firliyor MS,trash,boss vs

Az once cikartildim raidden bu yuzden

Raidde veri akışı fazla olduğu için oluyor o, yf para ödeyince o sıkıntı da kalkıyor. Aynı şekilde ben tek başımayken 80 ms alıyorm ki normal bağlantımla 180 altına nadir iniyor :s
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...