Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

connecting...

Kenu

Öne çıkan mesajlar

hmm, bu yurt dışındaki tanıdığınızın hattından proxy almak onların bağlantısını yavaşlatır mı yada başka yan etkileri var mı?

2v2 partnerimle iki farklı karakterle arena yapıyoruz, ve aynı guildde raid yapıyoruz, wow zamanımızın çoğunu beraber geçiriyoruz.

o Hollanda'da yaşıyo surekli 50-90 arası latencysi var, proxyden bahsetsem, sanırım hayır demeyecektir :) ama çekiniyorum eğer onun bağlantısını kötü etkileyecekse diye.
Sosyal ağlarda paylaş

2 mbit kablo ile 4 kişi Hyjal summit yaptık Karazhan-eu'da, ana makinada 120msi, diger lerinde de 170-180 msi hic gecmemişti.

Bir makinayı host olarak kullanıcaksanız server tarafı için gerekli olan tek program socks puppet. Clientlar da YF ile baglanıyormus gibi baglanıyor ama YF yi acmadan Sockscap'den localhost yerine server makinasının ip adresini yazıyor. Sadece bu kadar
Sosyal ağlarda paylaş

said:

said:
is it Fixed?? i can log my server now?? and time is not 23.30 ?? i want to say THANK YOU "ARAL ITHALAT LTD STI" THANK YOU AYSE SENEL /love

BABAYI fixed.. Nothing has fixed. I just have done the your freedom proxy and it is fixed.. the rest has not fixed at all...

ahuaha koptum

wow forumlarından :D
Sosyal ağlarda paylaş

sorunun teliasonera + cogent arasındaki bağlantıdan olduundan adım gibi eminim zaten problem su ki blizzard yada ttnet yada superonline herhangi bir firma az biraz efendi olupta cogent yada teliasonera ile bağlantıya geçmiyor, yada geçiyorsa bile bilgilendirmiyor

isvecten elemanlar arkadaslarim fln aradılar telia yı telia nın kendi müsteri hizmetleri cogent bağlantımız ile ilgili problem var evet üzerinde calisiliyor deniyor (ve problemin -teknik- olmadığı gayet bariz birşey tamami ile iki şirketin anlaşamaması.)
(örneğin telia ingiltere , amerika yerine başka bir proxy ile -misal benim yaptığım : macaristan dan arkadasimin makineye baglanip nun makinesi üzerinden doğrudan wow a bağlanmak gibi-
baglandıınızda problem olmuyor)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...