Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye - Finlandiya

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Rikkie said:
Sabri kendini aştı bu maçta yaw :D

Bir de mevlütte ilk maçlarda nasıl denir.. bi yeni yetmelik vardı o da kendini kanıtladı bir anlamda.

Fatih terim maçın sonunda bizim taktiğimiz 2-5-3 dedi o da ayrı konu :D

Doğru bi yerde. Hakan Balta ve Sabri top bizdeylen hep ilerdeydiler, ikisi birden. Taktik güzel. Hakan Balta'yı daha iyi görsem de yine Uğur Boral'ın daha iyi iş yapacağını düşünüyorum. Nihat'ın da biraz adha geri gelmesi ve sağa sola açılarak oynaması lazım. Rakip defansın içinde kalıyor çok.
Sosyal ağlarda paylaş

bu mantıkla ileri uçtaki adam ztn yırtıcı ve ortalığı karıştırıcı adam olsa yeter benim görüşümde. yani oyun içinde çok olup topla çok buluşmasına gerek yok gibi. çünkü ters kanada pas atıyosun pası attığın kanatta ki adam içeri kat ediyo nihat çapraz koşuyo ileri kateden boşluk boluyo ona pas/orta geliyo golü atıyo mantığı var gibin gördüm ve çokta hoşuma gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Arda AMC mi?Yapmayın beyler,uzaktan şut çekemeyen,omuz omuza mücadelelerde yeterli fizige sahip olmayan,attığı arapas/isabet yüzdesi düşük olan,oyun içinde sürekliliğe sahip olmayan,kolay çalım atabildiği gibi çok da kolay top kaybeden biri Arda.O yüzden tam anlamıyla bir AMC olmaz kendisinden,koy kanada mis gibi oynasın orası ayrı.Türkiye liginde düzgün defans yapılmadığından Serveti AMC oynatsan o da iş yapar.Ciddi yapar
Sosyal ağlarda paylaş

Servet bu sene DMC de oynadı forvet de oynadı ikisinde de iş yaptı zaten :)

Arda'dan çok iyi AMC olur aslında. Biraz daha tekniği gelişse süper olur.

Şut atamamasına katılmıyorum, güzel şutları var. Fiziği güçsüz evet, ama süratli bir adam. Ronaldinho'nun da fiziği öyle çok aman aman değil zaten.

Arapası yüzdesi de düşük değil. Daha doğrusu düşüklüğün sebebi o değil. Kafası çok güzel çalışıyo çok güzel arapası atıyo ama attığı adam onun düşündüğünü anlayamıyo o yöne koşmuyo ya da topu beklemiyo falan o yüzden kaptırılıyo toplar.

Hızlı giderken top saklamayı biraz geliştirse, biraz şut çalışsa ve fiziğini hızını arttırsa canavar olur Arda.
Sosyal ağlarda paylaş

Şut çalışmak zaten çok zor bişey değil. Top saklamayı zaten beceriyo, bunun üzeirne koyacak işte.

Fiziki olarak eksikleri var. Bacakları çok kısa, o yüzden bacak çalışması en azından kaslanıp hızlanması lazım. Bi de dokundum mu düşmicek işte. Fiziki gelişim çok zor değil. Brad Pitt bile 40ından sonra Arnold2 oldu çıktı başımıza Truva'da.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...