Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköy'ün efsane tribünü dağıtıldı!

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

milliyet.com.tr said:
Fenerbahçe’nin en ateşli taraftarlarının yer aldığı Migros kale arkası tribünün üyeleri, kendilerine farklı yerlerden kombine bilet alarak, simge tribünlerini terk etti.

Genç Fenerbahçeliler ismiyle bilinen ve maçlardaki tavırları yüzünden bir süredir Başkan Aziz Yıldırım’la problem yaşayan taraftar grubunun bir kısım üyeleri ve liderleri, üst maraton tribünden kendilerine kombine bilet aldı. Genç Fenerbahçeli grubunun bir bölüm üyesi de diğer tribünlere dağılınca, Migros tribünündeki bu oluşum ortadan kalktı. Yönetimin Migros tribünü için kombine kart satışına yanaşmaması nedeniyle taraftarların bu yönde hareket ettikleri bildirildi.
Bu arada kaptan Alex de Souza’nın gol attıktan sonra gittiği, “Alex tribünü” olarak adlandırılan lacivert tribün de dağıldı. Önceki yıllarda bu bölgede maçları izleyen taraftarlar, üst maraton tribününe çıkarak güçlerini buraya taşıdı. Yeni sezonda hem Migros hem de lacivert tribünde organize seyirci olmayacak.

zaten 50 bin kişi organizaolamıyordu. artık ingiliz taraftarlar gibi izlerler.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
“Alex tribünü” olarak adlandırılan lacivert tribün de dağıldı. Önceki yıllarda bu bölgede maçları izleyen taraftarlar, üst maraton tribününe çıkarak güçlerini buraya taşıdı.

bu ne lan.sanki o koltuklar boş kalıcak alex birdaha oraya gitmeyecek.üsluba gel.
düz malmış muhabir.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

Öyle izleyeceklerse giderim ben o maçlara ya hanzo gibi bağırmaktansa ingiliz gibi oturarak maç seyrederim abi mis gibi olur.

Allah aşkına hiç mi özenmiyorsunuz millet ailesiyle gelmiş oturmuş maçını seyrediyor bide kalkmış kötü bişey gibi anlatıyorsun ya maçı seyretmeden 90 dk böğürmek çok güzel tabii
Sosyal ağlarda paylaş

NoS said:
BiTcH_oFBaT said:

Öyle izleyeceklerse giderim ben o maçlara ya hanzo gibi bağırmaktansa ingiliz gibi oturarak maç seyrederim abi mis gibi olur.

Allah aşkına hiç mi özenmiyorsunuz millet ailesiyle gelmiş oturmuş maçını seyrediyor bide kalkmış kötü bişey gibi anlatıyorsun ya maçı seyretmeden 90 dk böğürmek çok güzel tabii

sen seyircisin onlar taraftar
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
hehe bu anlayisa da hastayim. Iyi futbol taraftari olmak icin futbolculara baskanlara paso kufur etmek lazim, federasyona sitem etmek lazim.

adam akilli alkislamakla olmuyor tabi.

illa bişeylere laf atman gerekmiyor. ayakta izlersin bağırırsın, destek olursun, yeri gelince de alkışlarsın.

doğrusu bu. uygulamaya gelince işte..

bende yorulunca oturmak istiyorum tabi dlaskdsa
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:
Azmodai said:
hehe bu anlayisa da hastayim. Iyi futbol taraftari olmak icin futbolculara baskanlara paso kufur etmek lazim, federasyona sitem etmek lazim.

adam akilli alkislamakla olmuyor tabi.

illa bişeylere laf atman gerekmiyor. ayakta izlersin bağırırsın, destek olursun, yeri gelince de alkışlarsın.

doğrusu bu. uygulamaya gelince işte..

bende yorulunca oturmak istiyorum tabi dlaskdsa

yorumunla laf atan sensin. hakettigini aldin bence uzatma :(
Sosyal ağlarda paylaş

bisi diyemezsin cunku tanimiyorsun beni. Ayrica buna itiraz ediyorsan Turkiyedeki "taraftarlik" anlayisini kavrayabilmis degilsin.

Adam akilli takimini alkislayan, futbol izlemek icin tribunde olan insanlara resmen istenilmeyen sahis muamelesi yapilirken tribunde ana avrat kufur edip daha da cirkin hareketlerde bulunmak tesvik ediliyor.

Bunu sen de biliyorsun, o yuzden hic bana `Turkiyede bunlar olmuyor bagirmak, desteklemek yeterli` palavrasini uydurma. Alkislayip medenice takimini desteklemek yerine oyunculara su, bozuk para vs. firlatmak tesvik ediliyor ve ben buna karsiyim, destekleyenlere de karsiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu sanki ingilizler taraftar değil. bi siz taraftarsınız. hepsinin bi usulu var. holiganlar gecer kale arkasında ayakta durur, adam gibi mac izlemek isteyenler maraton'dan oturarak futbolun keyfini cıkarır. fb stadında da maraton alt tribünde insanlar oturarak izliyolar. zaten stadların en konforlu, en rahat yerleri maraton alt ve numaralı tribünleri. hem sahaya acısı en güzel yerler, hem de koltukları rahat, üstüne basmaya kıyamazsın :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...