Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

Yeni sezona güçlü bir kadro ile girmek isteyen Fenerbahçe'de, yönetim Newcastle'de forma giyen milli oyuncu Emre Belözoğlu ile anlaşmaya vardı.

Milli oyuncunun menajeri Ahmet Bulut da bu anlaşmayı doğrularken, sarı-lacivertli ekibe Emre'nin 10 milyon 500 bin euro'ya mal olduğu belirtiliyor. Kıyasıya yaşanan pazarlık sonrasında İngiliz ekibinin 7 milyon euro bonservis
karşısında ikna edildiği, Emre Belözoğlu'na ise yıllık 3.5 milyon euro verileceği belirtildi.

Yıldırım açıklayacak
Başkan Aziz Yıldırım'ın yıllardır almak için uğraştığı Emre Belözoğlu'nun transferini 2 Haziran'da FBTV'de yapacağı konuşmada açıklayacağı belirtiliyor. Prensip anlaşmasının Milli Takım kampında yapıldığı, resmi imzanın ise "2008 öncesinde Milli Takım'ın havası bozulmasın" denilerek şampiyona sonrasına bırakıldığı öğrenildi. Transferi öğrenen G.Saray yönetiminin işi bozmak için çaba sarf ettiği de belirtiliyor.

Ayrıca; http://www.fotomac.com.tr/2005/07/06/ana101.html

%1 ihtimal vermiştim, şu koyulu yeri görmeden önce...
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:
DoruK said:
eto da pistons'a gidecekmiş

ciddi değil di mi bu yani. spursu duyunca bunu yazmak filan.

yok yok ciddi değil

öff be ne bilgili adamlar varmış, sevsinler.. adamla bi geyik yapalım dedik sanane kardeşim. spursun tottenham olduğunu babam da bilir ulan ingiltere liglerine yıllarımı verdim açsam baksam kayıtlı fm dosyalarıma. daha ingiltere championship takımlarının isimlerini bilmezsin böyle gelip ben bilgiliyim havalarına girme bari.
Sosyal ağlarda paylaş

fotomac'ın boyle haberleri baska agızdan yazmasına ragmen hala basılabilmesini anlamıyorum. olmayan seyleri resmen baskasının agzından yazanlar var, yüzünü, adını bilmediğimiz adamlar. bu şimdi şerefsizlik değil de ne yani? bundan para kazanıyor bi de adam. haram olsun itlere.
Sosyal ağlarda paylaş

Futbol hayatını İngiltere Premier Ligi takımlarından Newcastle United'da sürdüren Emre Belözoğlu'nun menajeri Ahmet Bulut, Fenerbahçe ile transfer konusunda bir anlaşma yapmadıklarını söyledi. Bulut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Emre Belözoğlu'nun kulübüyle 2 yıllık daha sözleşmesinin bulunduğunu dile getirerek, milli futbolcunun Fenerbahçe'ye transfer olduğu şeklinde basına yansıyan haberlerin gerçekleri yansıtmadığını kaydetti.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevilla Lautaro Acustayı almış 7,5 milyon euroya. Klasik gelecek vaadeden 20 yaşındaki arjantinli futbolcuların son örneği kendisi. Ortasaha, kanat, forvet heryerde oynuyor. Geçen sezon adı sanı duyulmamış bir takımı tarihinde ilk defa clausura şampiyonu yaparak ünlenmişti zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...