Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

E kaydolduk video yu da izledik ama bişeyler eksik gibi sanki oyunun bu yaza yetişeceğini zannetmiorum beta olur yaza anca

Video ya gelirsek güzel fikirler var oyunda fps olması, atmosfer, at üstü combat, genel bi oblivion havası hakim fakat bunu online ortamda ne kadar stabil yaşayabiletecekler gerçekten zor

Yinede yapımcıların azimli isveçli gençler olmaları youtubeden izlediim yapımcı videoları falan bu oyun için umut beslememe yeterli
Sosyal ağlarda paylaş

Combat videoda gördüğüm kadarıyla inanılmaz yavaş ve fps melee hiç hoşuma gitmedi videoda. 1 tane mob kesti oda hiçbirşey yapmadı AI yi tebrik ettim :P Darkfall patlarsa ilerde MO oynarım diyordumda şu videoyu izleyince MO oynayasım kalmadı pek :p inşallah daha detaylı videolar yayınlanır.
Sosyal ağlarda paylaş

video zayıf evet animasyonları falanda geliştirmeleri gerek. ama zaman tanınmalı tabiiki. Birde şimdi dikkatimi bişey çekti, forumlara kayıt oldum, otomatik hoşgeldin mesajı geldi Lead Community Moderator'den ve nick'i Talos. Darkfall'daki herifin nick'te tasos değil miydi? bunlar tesadüf olamaz sdfgsdf
Sosyal ağlarda paylaş

öncellikle fps diyen arkadaşlar bir zahmet uzaklaşsınlar hemde çokkkkkkkk uzaklaşsınlar :D bahsettiğiniz first person view first person shooter değil :)

ikinci olarak oyun son derece çağdışı duruyor ama grafiklere takılmamak lazım grafik dediğiniz şey kolaylıkla geliştirilebiliyor önemli olan içerik

darkfallda da içime sinmemişti bundada combat içime sinmedi
Sosyal ağlarda paylaş

Valla combat önemli değil, oyunda housing, PK sistemi, full loot, en az SWG kadar sağlam crafting varsa her durumda oynarım.

Bu arada beta sign-up'da hiç dx-diag sormamışlar.
Farklı adlarla 20 kere beta'ya kaydolmayı düşünüyorum fakat büyük ihtimalle beta kaydında bilgisayarın adını, sub-ip'mi vs. alıyorlardır bunları değiştirmenin bir yolu var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...