Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dikkat arı sokmasın...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Bu benim çalışmam. Arı benim. Arının ömrü ne kadar.

Bu maddeleri nereden buluyorsunuz?
“Piyasada olmayan bir şey değil ki. İstediği zaman bulunur. O da yekûn teşkil edecek bir şey değil. Ufak bir parça bize yeter. Bulunacak yerleri sen de benim kadar biliyorsun.”

Gerçekten inanamıyorum bu adam bi de milli eğitim müdürü.
Sosyal ağlarda paylaş

uyuşturucu kullananları öldürecek özel bir zehir taşısalar ve kullananları sokup can vermesine sebep olsalar dahi umrumda olmaz benim.

ama ben önemli değilim bu konuda, yasa falan özlük hakları hede hödö toplum içinde fişlenmenin akıllıca olmayacağını söylüyor. "alırım ayağımın altına haa" diyor ayrıca..
Sosyal ağlarda paylaş

İlk duyduğumda bayağı sesli bir kahkaha attım, bu kadar da olmaz. Şaka yapıyor sandım ama herif harbiden ciddi.

Bu aralar gelecek için biraz kaygılıydım, bütün kaygımı aldı götürdü bu adam. Böyle bir kişi İSTANBUL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ olabiliyorsa, e biz de bi baltaya sap oluruz ya :)

Puhahahahahahahahahhaha. Yazık bu millete vallahi yazık. HAHAHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Çalışma için aralarında rehberlik, fen bilgisi öğretmenlerinin de bulunduğu bir komisyon kurduklarını söyleyen Özer, bir sonuç elde ettikten sonra bunu kamuoyuyla paylaşacağını belirtti.

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ NE AHERHEAURHEAUHAE REHBERLİKL DİYO ADAM

BİLİM ADMA I YOAK YARILDIM ASDHASHDSAPOXSAOPSA

BARİ HADEME AŞÇI FALAN KOYSALARMIŞ KAPICI KANTİNCİ
Sosyal ağlarda paylaş

kitana said:
said:
Çalışma için aralarında rehberlik, fen bilgisi öğretmenlerinin de bulunduğu bir komisyon kurduklarını söyleyen Özer, bir sonuç elde ettikten sonra bunu kamuoyuyla paylaşacağını belirtti.

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ NE AHERHEAURHEAUHAE REHBERLİKL DİYO ADAM

BİLİM ADMA I YOAK YARILDIM ASDHASHDSAPOXSAOPSA

BARİ HADEME AŞÇI FALAN KOYSALARMIŞ KAPICI KANTİNCİ

trafik ve vatandaşlık öğretmenlerini de koysalardı :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hayvanlarla ilgili deney yapmak için etik kuruldan izin alınması gerekiyor. Siz böyle bir izin aldınız mı?

said:
“Ben böyle bir çalışma yapıyorum. Yaptıktan sonra onlara bildireceğiz. Bir arı üzerinde yapılacak olan bir şey. Bu benim çalışmam. Arı benim. Arının ömrü ne kadar. Düşüncemi ortaya koyduktan sonra bilimsel olarak ne yapılması gerekiyorsa onları yapacağım. Şu anda bir araştırma içindeyiz.”

Lol, aynı şeyi bir bilim adamı genetik bir çalışmada yapsa kim bilir neler der.
Sosyal ağlarda paylaş

Bakanlarımız gerçekten efsane, bilimsellikleri ve politik üslupları gerçekten çok oturmuş

said:
Bu maddeleri nereden buluyorsunuz?
“Piyasada olmayan bir şey değil ki. İstediği zaman bulunur. O da yekûn teşkil edecek bir şey değil. Ufak bir parça bize yeter. Bulunacak yerleri sen de benim kadar biliyorsun.”
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Söylemeyi unutmuşum: kadro süper yaa=)
Hayır fen bilgisi dersi ortaokulda filan diilmiydi, bilim adamı tutmasını geçtik bari lise öğretmeni bulsaymış biyoloji filan=)
Çay ocağındaki Mehmetin yeğeni var bi tane, zehir gibi çocuk valla aldık projenin başına getirdik demediği kalmış bitek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...