Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: Sevilla - Fenerbahçe ( 04.03.2008, 21.45 )

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

bLackcha0s said:
Helal olsun hakikaten

şimdi geldim turdan =) evet bi beşiktaşlı olarak fener bayrağına büründüm bağırındım fenerlilerden daha çok bağırdım be :p kafada güzel sırf kuzenin hatrına çıktım ehhee

ahaha bende çıkacaktım üşendim valla.
benimde kafam güsel.

helal fener.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada oha lan, bu maçtan önce mi sonra mı bilmiyorum ama uefa fantasy footballda en çok puan getiren 4. futbolcu alex miş

http://www.uefa.com/competitions/ucl/index.html

Fantasy-Highest scoring players
Value Player Team
49 Steven Gerrard Liverpool
45 Cristiano Ronaldo Man. United
42 Andrea Pirlo Milan
41 Alex Fenerbahçe
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçeme helal olsun. maçı beraber izlediğimiz grupta galatasaray ve beşiktaşlı arkadaşlar da vardı ve onlar benden daha çok sevindi deyim yerindeyse.keşke beşiktaş-galatasaray da bir kez daha buralara gelse de Türk futbolunu Dünyaya kanıtlayabilsek.

Burada sevinen ve fenerbahçeli olmayan ancak Türklüğünden dolayı gurur duyan delikanlı insanlara selam olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:
Helal olsun hakikaten

şimdi geldim turdan =) evet bi beşiktaşlı olarak fener bayrağına büründüm bağırındım fenerlilerden daha çok bağırdım be :p kafada güzel sırf kuzenin hatrına çıktım ehhee

Sanada helal olsun o zaman en sonunda dogru yolu bulup geçirmişin Fener atkısını boynuna :D

Şaka bir yana bende bjk liverpool u yendikden sonra , bjk lı arkadaşlarla galibiyet turu atmıştım..

Keşke herkes bu durumda olabilse...
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:
Gökhan için hiç demediysem 20kere söylemişimdir mühtiş oynadı

Fener hak etti ya turu.yediği goller çok saçmaydı ama hiç yakışmadı şanssızlığının kurbanı olurdu elenseydi.

evet gökhan da capelle uğraştığı için uğur kadar çıkamasa de onun kadar iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...