Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

carlos ve matematik

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

hepsi çok güzel goller ama bence en güzelleri seedorfunkiler tabi hagininki ve prekazininki apayrı çünkü onlarda duygusal şeyler de var ama gerçekten sedorf inanarak vuruyor topa yani diğerleri gibi kaleyi boş görüp değil normal şut çekiyor...
tabi carlosun milli maçta attığı golde inanılmaz o nasıl bi falso ...
ama şimdi bişey dicem herkes kızıcak topic başlığı olan gol benim gözümde değersiz çünkü adam orta açmış bariz hissediliyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Carlos o kadar hizla kosup topa yetistiginde matrix ten cikmis, good day mr. anderson demis, gercek dunyayi gormus gelmis ve ibre 210dayken tek aklina geleni yapmis.. koymus topa kaleye gitsin diye. Matematik fizikten cok otesi var bu golde.

do you like.... MAGIC!
Sosyal ağlarda paylaş

bu hafta ligimizdeki kalecilerden Petroviç kaleden kaleye gol atmıştır arkadaşlar.

Maç sonrasında golle ilgili açıklama yapmayan Petkoviç tesislerde DHA'ya o anı anlattı. Kaleci Petkoviç, “Hayatımda ilk kez böyle bir an yaşadım. Gol olacağını hiç düşünmemiştim. 10-15 yıldır profesyonel futbolun içindeyim ilk kez gol attım. Sadece ilk yarı bitmek üzere olduğu için topu forvet oyuncularımıza göndermeye çalıştım. Cvetkov uygun durumdaydı, ona doğru topu gönderdim. Pozisyon gol olunca hem çok şaşırdım hem de takımım adına çok sevindim. Ankaragücü gibi çok zor bir takımı yenerek 3 puan aldığımız için mutluyuz. Benim için unutulmayacak bir maç oldu” şeklinde konuştu.

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun ise, “Petkoviç uzun bir sakatlık döneminden sonra ilk kez bu maçta forma giydi. O pozisyonda forveti topla buluşturmak için sert bir degaj yaptı. Serkan öne çıkınca, Tolga ve Cvetkov'un ayakları birbirine çarptı ve ilginç bir gol oldu. Maçta bir de penaltı kurtararak iyi bir dönüş yapmış oldu” şeklinde konuştu.

videosu varsa ekleyin pls
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...