Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FTK: Galatasaray - Fenerbahçe (27.02.2008 - 20:00)

toggie

Öne çıkan mesajlar

gençler cry more'u yeni mi öğrendiniz, her sayfada 5er kere yazdınız, post falan mı kasıyorsunuz yoksa içten mi yazıyorsunuz?

her mantıklı insanın dediği gibi ben de aynı şeyi diyeceğim sanırım.

galatasaraylı arkadaşlarım böyle bir galibiyet almaktan gurur duymuyorlardı biz maçtan çıkarken, olması gereken de o zaten. çingeneler sahada göbek atıyodu maç biterken, veletler de burada cirit atmış, helal vallahi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bütün maç boyunca gökhan gönül'ün bindirmeleri* ve ilginç fauller sonucu kazanılan duran toplar dışında hiçbir varlık gösteremeyen fenerbahçe'nin taraftarlarının, yenilginin sebebi olarak cüneyt çakır'ı gösterdiği maç olmuştur.

efendiler, ilk yarının bitiş düdüğü anında topun galatasaraylı volkan yaman'ın önünde olduğunu, teke tek kaldığı anda bitirdiğini söylediğimizde yok efendim maç süresi bellidir vıdı vıdı diye ağlamıştır bu taraftarlar. ilk yarıda volkan yaman'ın kart gördüğü pozisyonun aynısında gökhan gönül'e kart gösterdiği için bu hakeme yüklenmektedirler. unutmayınız efendiler, galatasaray'ın attığı iki golde de hiçbir şekilde şaibe yoktur. tertemiz, helalinden iki gol atılmıştır. zamanında rakibine 5 kırmızı kart çıktığında, yenince sevinen fenerbahçe taraftarı, aynı kartlar kendi takımına çıktığında yenen galatasaray taraftarına çemkirmektedir. galatasaraylılar sevininiz! keser döner sap döner gün gelir hesap döner, gün hesabın döndüğü gündür.

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=12704736

yah ben uğraşmadım adam yazmış.
Sosyal ağlarda paylaş

thelegbra said:
gençler cry more'u yeni mi öğrendiniz, her sayfada 5er kere yazdınız, post falan mı kasıyorsunuz yoksa içten mi yazıyorsunuz?

her mantıklı insanın dediği gibi ben de aynı şeyi diyeceğim sanırım.

galatasaraylı arkadaşlarım böyle bir galibiyet almaktan gurur duymuyorlardı biz maçtan çıkarken, olması gereken de o zaten. çingeneler sahada göbek atıyodu maç biterken, veletler de burada cirit atmış, helal vallahi.

kac sayfadır anlatmaya çalıtıklarımı solemişsin resmen ama burda anlamak istemyen insanlar war tabi bu onların sorunu

+12515142412
Sosyal ağlarda paylaş

CatLikeThief said:
futboldan hiç anlamayan kız arkadaşım bile güldü hakeme resmen kepazelikti. neyse gs ve federasyona başarılar.

8 kişi yenildik diye ağlamayız ama siz kendi halinize ağlayın bence avrupanın kepazeleri

aga bizim rekorlarımız pozitif yönde avrupada avrupanın kepazesi dersen alnını karışlarlar burda bi yol al delikanlı gibi kendi acc unla yaz fake alıp döşeme burdan
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:
PrudenT said:
tamam bonjo bundan sonra maç izlemiycek.
oldu mu bunu bekliyo musun cidden yani :D

@adamınbiri 2 oldu hala kırmızı çıkarmadın :((

Ya izlesin,izlemesin...Sanki izlemiicek,adamın futbol bölümünün en aktiflerinden =]. Ama sadece bu kadar emin konuşmayın,böyle çıkıyor faktörler.Bugün hakem yarın cylonlar falan,nasıl olsa sizi normal şartlarda eleyemeyiz di mi?

cüneyt çakır hükmen mağlup etti bizi bunu katamadım hesaba harbi radyodan dinliycem maçları bundan sonra merak etme...
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi de bu hakem 2002 de 4-0 yenildiğimiz maçı da yönetmiş, o maçtan sonra hakem mükemmel, hakem avrupa standartlarında diyen fenerbahçeymiş.

yenildik yenildik üeaa paf takımla çıkçaz diyen fener

bugün maçta hiç bişi yapamayıp aynı pozisyonlara aynı kartları gösteren hakeme (tamam boktan maç yönetmiş olabilir ama tekrar söylüyorum, aynı pozisyonlara aynı kartları gösterdi) çamur atan yine fenerliler.

haklı galibiyet aldık vs. vs. demiyorum ama ağlayan fenerliler sayesinde baya eğleniyorum.

yendik mi yendik.

ha bi de fred çakmaktaş owns.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Son yıllarda alışılageldiği üzere, her zamanki gibi FB'den üstün oynadık. Her zamankinden farklı olarak bu sefer üstün oyunumuzun sonucu olan galibiyeti de elde ettik.

farklı zamanlardamı yaşıyoruz? sizin oralarda gs fenerbahçeyi son 8 yılda ilk kez yenmedi mi? alla alla bak şaşırdım şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...