Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uefa: B.Leverkusen - Galatasaray (21.02.08)

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Maçın eleştirisine gelirsek, takım taktiksiz oynadı adeta. Ortasahada çok büyük boşluklar verdi, defansta Emre büyük kademe hataları yaptı. Doğru düzgün pas yapamadık, sürekli taca ve rakibe pas kaptırdık. 2. yarı biraz toparlanır gibi olduysak da 2 saçma golle (biri penaltı biri de olmayacak faulden frikik) zaten komple tükendik.

Göze batan birkaç oyuncu:

Orkun: Hiç gününde değildi, saçma sapan goller yedi. Bir ara 1-2 tane karşı karşıya çıkartarak düzelir gibi olduysa da hele o frikikte topu sektirmesi felaketti. GS'ye kaleci transferi şart. Başından beri diyodum hala diyorum.

Ayhan: Çok silikti. 90 dk ne yaptı neredeydi sorulur. Hiç pas almadı almaya da çalışmadı.

Arda: Biraz ateşlese de takımı pek bir şey yapamadı. Sürekli 2 kişi basınca zaten zayıf olan direncini iyice kaybetti çabuk yoruldu.

Lincoln: İstekli iddialıydı, keşke önceden oyuna alınsaydı.

Hakan Şükür: Bu adam artık oynamasın, futbolu bıraksın. Tek bir şey bile yapmadı. Ne defansı bozdu ne pas aldı attı ne şut çekti ne de kafa topu indirdi. Adamı bizim ligde küme düşmemeye oynayan bir takım bile ilk 11de oynatmaz heralde geçmişi olmasa.

Ümit Karan: takım adına en iyi oyuncuydu sanırım. Yine canla başla uğraştı mücadele etti. Keşke biraz daha uğraşabilseydi.

Barusso: Adam 20 dk oyundaydı sadece, ama iyi bir kumaş gösterdi. Güzel pas atıyor, bir libero olarak diğer özellikleri nasıldır bilmem ama koşuyor, pas dağıtıyor ve ileri çıkıyor. Hoşuma gitti. Yanlız bu adam penaltı atmayı bilmiyor gibi, nerdeyse atıyodu dışarı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Hakan Şükür: Bu adam artık oynamasın, futbolu bıraksın. Tek bir şey bile yapmadı. Ne defansı bozdu ne pas aldı attı ne şut çekti ne de kafa topu indirdi. Adamı bizim ligde küme düşmemeye oynayan bir takım bile ilk 11de oynatmaz heralde geçmişi olmasa.

aynen katılıyorum bu adam artık kambur bize gitsede kurtulsak..
Sosyal ağlarda paylaş

yahu kim oluyorsunuz da galatasaray ile avrupa maçları hakkında dalga geçmeye çalışıyosunuz? geçmişi ne çabuk unuttunuz? yada unutacak ne oldu? milan ile juve ile dişe diş defalarca mücahadele eden çoğunda tur atlayan takımla kim oluyorsunuz da -12 leri unutarak ilk defa tur atlamış takımın sempatizanları olarak dalga geçiyosunuz? ayıp be
Sosyal ağlarda paylaş

aytimania said:
yahu kim oluyorsunuz da galatasaray ile avrupa maçları hakkında dalga geçmeye çalışıyosunuz? geçmişi ne çabuk unuttunuz? yada unutacak ne oldu? milan ile juve ile dişe diş defalarca mücahadele eden çoğunda tur atlayan takımla kim oluyorsunuz da -12 leri unutarak ilk defa tur atlamış takımın sempatizanları olarak dalga geçiyosunuz? ayıp be
boşver abi
yine seviyesiz mesajlar gelecek..emzikler emrah fotoları koyacaklar..hezimete ugradık onlarada malzeme oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Abi eski başarıları açma şimdi daha da alay edicekler haal eskidesiniz eheheh höhöhöhhö dye.

Geçmişi olmayanların alay tarzı da ne yapalım.

Ayrıca böyle sidik yarıştırmaya devam edersek her maçtan sonra, rüzgara karşı işeyen adamın sidiğinden öteye gidemez Türk futbolu. Yüzümüze gözümüze bulaşır sadece..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bulaşti zaten..

Skor begenmiyordunuz, zor felan diyordunuz..

Gs 00 kaldi. Geceriz felan dediniz.. Mac Almanya'da ya, deplasman mi orasi dediniz.

Mac 5-1 bitti.. Halen direnme goruyorum. Neye direniyorsun. Yenildin işte. Geçmiş olsun dileklerini alip, diger herşeyi de sineye cekeceksin. Başka yolu yok.

Biz iyi oynadigimiz maçta ne laflar işittik..
Sosyal ağlarda paylaş

Her konuda sidik yarışından, 6-0lardan UEFA kupalarından kim daha çok kazandı kim kaç kere naptı yarışlarından sıkılmadınız mı? Hala her maç konusu oraya kayıyor. Yeter yahu.

Maç hakkında yorum yazarken de lütfen biraz daha dikkat. İyi kötü yapıcı yıkıcı eleştirilerinize laf yok. Dalga geçmek de bir dereceye kadar tamam, herkes dalga geçer normaldir. Ama tutup da kışkırtıcı mesajlar yazıp agresifleşmenin alemi yok (herkese bu mesaj.)
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
Abi bulaşti zaten..

Skor begenmiyordunuz, zor felan diyordunuz..

Gs 00 kaldi. Geceriz felan dediniz.. Mac Almanya'da ya, deplasman mi orasi dediniz.

Mac 5-1 bitti.. Halen direnme goruyorum. Neye direniyorsun. Yenildin işte. Geçmiş olsun dileklerini alip, diger herşeyi de sineye cekeceksin. Başka yolu yok.

Biz iyi oynadigimiz maçta ne laflar işittik..

O ilk maçta GS öyle oynayınca tabii ki herkes umutlandı ama çok ters bir maç oldu, maalesef.

Tek olumlu yönü açımdan: Üst mü GS mi diye karar veremedim, GS belki berabere kalır ( o kadar güveniyordum, turu alacağına ) diye üst bastım.
Sosyal ağlarda paylaş

kertenkel said:
galatasaray'a zaman verseler 5-1'den 5-6 olurdu..
hakem kötüydü...
sahada kum varmış gs'lilerin gözüne kaçmış..
hakan maçtan önce midesini bozmuş...
feldkamp basur olmuş...

seninde beyin hücrelerin azalmış.

Anlıyorum sizi fenerli olarak ya da başka takımlı olarak gsya laf etmek istiyorsunuz dalga geçmek istiyorsunuz.Ben gsliyim ama çok takip etmem benide dayım arayıp söyledi.Hatta maçı başka saatte zannediyordum. Neyse sonuçta bu bir avrupa maçı lig değil çok laf etmek istiyorsanız gsya ,yenersiniz haftaya(büyük ihtimallede yenersiniz zaten) vıdı vıdı konuşursunuz o zaman haklı olursunuz çünkü.Bence fazla uzatmadan adam gibi eleştiri yapın ezme amaçlı laflar söyliyerek kendinizi daha da küçük düşürmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

UEFA ve süper kupayı alınca dokunulmazlık mı alıyosunuz ben o kısmı anlayamadım. Hala uefa ve süper kupayı almış takımla siz neyinize dalga geçiyosunuz diyosunuz. Günümüzdeki durumla dalga geçiyoruz zaten, gs'nin kötü olduğunu göremiyosunuz ve hala iddialaşabiliyosunuz türkiyenin en iyisiyiz diye. Abuk subuk maçlarda 4-5 gol atınca kendinizi iyi görüyosanız söleyeyim, o sizin iyiliğiniz değil ligin kalitesizliğinden. Gördük ne kadar iyisiniz. Nasıl diyebiliyosunuz ki adamları sahadan sildik ya. farklı maçlar mı izledik. adamlar ilk yarı resmen oynadı siz seyrettiniz burda insanların dalga geçmesini de sineye çekmek zorundasınız krize giriyosanız da girip okumazsınız siniriniz bozulmaz.

İnşallah yönetim hatalarınızı görür anlar da adam gibi bi takıma dönüşürsünüz.
Sosyal ağlarda paylaş

aytimania said:
yahu kim oluyorsunuz da galatasaray ile avrupa maçları hakkında dalga geçmeye çalışıyosunuz? geçmişi ne çabuk unuttunuz?

Gaza bak

Allah akıl fikir versin hepinize.. Sana özellikle okuduğunu anlama yetisi versin..

Kimsenin GS'nin geçmişine laf attığı yok.. Önce gözlerini kapa, derin bir nefes al, sonra yazılanları tekrar oku..

Aynen; bok gibi oynasa bile Hakan Şükür'ün geçmişinin yarattığı etki, GS'nin avrupada rezil oynamasına rağmen aldıkları UEFA kupasının etkisine benziyor.. Anlayana artık ne diyelim..
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray 5 tane yemiş, tabiiki burada kararınca dalga geçilecek ama dozunu kaçırdınız, hem de çok çok çok fazla. Maç sırasında 6 olacak diye 2 sayfa mesaj, 5-1 olunca Galatasaray Avrupa Fatihi geri döndü vs. hoş değildi. Keza Emrah resimleri öyle. Hadi böyle dalga geçiyorsunuz diyelim, ama aynı mesajı da 5-10 kere yazmanın manası yok. Yani düşünün, Sevilla 5 tane atmış Fenere, GS liler bunu yapıyor, o an zaten 5 yemişsiniz, siniriniz hat safhada, çok sert tepki vermez misiniz ? Biraz böyle bakalım, olaya, lütfen :)
Sosyal ağlarda paylaş

Xobalt said:
Galatasaray 5 tane yemiş, tabiiki burada kararınca dalga geçilecek ama dozunu kaçırdınız , hem de çok çok çok fazla. Maç sırasında 6 olacak diye 2 sayfa mesaj, 5-1 olunca Galatasaray Avrupa Fatihi geri döndü vs. hoş değildi. Keza Emrah resimleri öyle. Hadi böyle dalga geçiyorsunuz diyelim, ama aynı mesajı da 5-10 kere yazmanın manası yok. Yani düşünün, Sevilla 5 tane atmış Fenere, GS liler bunu yapıyor, o an zaten 5 yemişsiniz, siniriniz hat safhada, çok sert tepki vermez misiniz ? Biraz böyle bakalım, olaya, lütfen :)

Babsi yenisin sanırım sen,8-0'ın threadi görmen lazım sanırım bun u demeden önce.
Ben de Gs'liyim,ama bu kupaya sahip olalı daha 10 yıl geçmemiş bir takımın böyle rezil bir şekild elenmesi tam bir kepazelik.
Sosyal ağlarda paylaş

Slat said:
aytimania said:
yahu kim oluyorsunuz da galatasaray ile avrupa maçları hakkında dalga geçmeye çalışıyosunuz? geçmişi ne çabuk unuttunuz?

Gaza bak

Allah akıl fikir versin hepinize.. Sana özellikle okuduğunu anlama yetisi versin..

doğruları söylemek suç mu oldu? tarafsız bi gözle bakıyorum ben bjkliyim,ayrıca akıl fikir dilemek de neyin nesi? gaza gelmeden ne güzel bi msj atmışsın brz daha zorlasan küfür ediceksin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...